Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

No więc-DZIĘKUJEMY z Wikusią za życzonka.Koneserd-pamietam tatusia zawsze i na wieki szczególnie po tych życzonkach na Dzień Mam:D (po których sie rozczuliłam i odzyskałam wiare że są na swiecie prawdziwi fajni faceci.Kawusia-ja tam na tamten topik to wole nawet nie zerkać bo jeszcze wywolam wilka z lasu :Da tego bym nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj Dziewczynki Kawusia bedę Was poczytywać , ale nie dołączam się może za 2 lata , ale nie teraz , uderzyłam w tabsy i na razie chce się cieszyć większą swobodą , ale za dwa lata na pewno bo nie chce aby młody był jedynakiem , to żadna frajda na dojrzalsze lata , i egoizm rodziców sorrki Benitka , ale fajnie mieć do kogo otworzyć usta kiedy ja zamknę oczy na wieczne zawsze , ale do kogoś naprawdę bliskiego , bo różnych partnerów w życiu wybieramy , tak na pewno zdecyduje sie na baby ale ciut ciut później . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wlasnie wczoraj zostalam CIOCIA huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa moja siostra miala cesarke i ma slicznego chlopczyka:)wazy 3120 i ma czarne wloski:)maja sie dobrze,chociaz moja siorka jako tako:(ale co sie dziwic przeciez po narkozie jest:OJade do niej po poludniu:)wiec napisze wieczorkiem c tam u nich slychac:) Zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim uczniakom,ktorzy maja dzis zakonczenie roku szkolnego:) Zycze spokojnych,radosnych i pogodnych wakacji:).....🌼 Zycze milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim w pierwszym dniu LATA:D:D:D Ruda jeszcze raz Wszystkiego najlepszego Pani magister:)Ciesze sie bardzo:)Gratuluje Ruda👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Zycze Wszystkim milego dnia🖐️ Fluidki sle chorowitkom........🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda witaj :)🖐️:D Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich tatusiów:)🌼 Zycze milego dnia komu kolwiek,kto tu zajrzy:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda jak Ty machasz:D:D:D:D:D:D,to ja tez sobie pomacham,aaaaa coooo:D:D:D:D:D:D:D:D🖐️🖐️🖐️ Zycze milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u Was sezon truskawek;)wiec com mam dla Was na weekendowe wieczory;):D:D:D:D KRUSZON Z OWOCAMI:) 500g. truskawek lub malin;) 1 kieliszek spirytusu 1 butelka bialego wina deserowego lub pol deserowego;) 2 szklanki wody sodowej lub wody mineralnej gazowanej:) WYKONANIE:) Umyte,wypuszkowane i osuszone owoce skropic spirytusem. Pozostawic na noc:) Nastepnego dnia zalac owoce winem. Przed podaniem uzupelnic napoj woda sodowa lub woda mineralna o przyjemnym smaku:) Kruszon podac w duzych kieliszkach z grubego szkla. IPic przez slomke;) SMACZNEGO:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie z Wami dzieje,aaaaaa???Ciezko Wam jest pomachac kolezance;)Nie rozumiem:O na Nk. siedzicie,a tu do mnie zajzec nie laska ojj nieeee ladnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda jak zyjesz???🌼 Czupurek,a Ty co zapomnialas o mnie:(co u Ciebie???Wiem,ze podczytujecie;)wiec moze sie laskawie odezwiecie co;)???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze spokojnej i przespanej nocki:) I sie nie lenic,tylko lapkami mi tu machac w try miga;):D:D:D:D 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×