Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

już wyganiał chociaz agatki nie bylo ale ja sie nie dam wygonić ze wspólności majątkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to dla urozmaicenia zrobie tak jemu Agadke a Tobie Kena:D dopiero by rodzinka miala zgryz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już nie wiem czy Wy nadal chcecie żeby ta rodzina sobie paczke oglądała czy chcecie mi urozmaicić życie sexualne.Coś sie w tym temacie bardzo zagalopowałyście :)Prosze jak sie dziewczynkom temacik spodobał.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już nie wiem czy Wy nadal chcecie żeby ta rodzina sobie paczke oglądała czy chcecie mi urozmaicić życie sexualne.Coś sie w tym temacie bardzo zagalopowałyście :)Prosze jak sie dziewczynkom temacik spodobał.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benita nam jak nam ale juz padam na podloge bo widze miny rodzinki:D A tak wogole to czemu ty nie spisz ,ja nie spie bo musialam nakarmic Viki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie spałam sobie bo własnie wróciłam z festynu z Wiką,a M siedział na innej zabawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie spałam sobie bo własnie wróciłam z festynu z Wiką,a M siedział na innej zabawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok szkolny rozpoczęty.:) Jutro M w delegacje na 3 dni :) hurra.Znowu jak w raju mi będzie.I będę sobie pila kawke na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny mogę się do was przyłączyć ja mam 3 letnią córkę teraz byłam w drugiej ciąży ale niestety ciąża obumarła fajne z was kobiety i pożartować można z wami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za oknem ptaszki śpiewają i słonko świeci a Benitka przy kompie siedzi Mąż w delegacji a Wika w szkole ale mi dobrze ja pitolę Pączka zajadam i kawkę piję nareszcie wiem że żyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielona tez jest i cukier także a neske kupiłam sobie by poczuć odrobine luksusu.Mielonke pilam o 6 rano jak radośnie żegnałam M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radośnie bo musze troche wytchnąć-a radośnie tzn tylko i wyłącznie że z uśmiechem pod nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapcia weź jakoś rudej prześlij mój adresik mailowy bo chciała a ja go tu nie chcę podawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też latam ale nic ciekawego nie moge znaleźć-same staraczki albo młode mamusie :( Pozaglądam na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×