Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

młodsza śpi starszy też już w łóżku ale mąż w pracy, wraca po 24. Tak mi dziś ciśnienie podniósł, że poszłam na godzinny spacer z mała bo mnie chciał szlag trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie 2 piffka zapodałam i teraz oglądam Troję z Rafałkiem na głowie :O właśnie chciał zabić psa wielką koparką przeleciała przez pół pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) ale sie rozpisalyscie ho ho! ja tez bylam na zakupach,mielismy kupic spacerowke naszej martynce,ale skonczylo sie na zakupach spozywczych :( przylacze sie do was i skocze po piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piwoszki! Jeszcze śpicie. Ach dzisiaj sobota to pewnie tak szybko żadna się nie pokaże. Kanapka ja cię trzymam za słowo z tą ciążą, a wtedy ja będę opijać się martini chociaż ja preferuję czerwone CarloRossi półwytrawne. Dobra to zmykam małą ubrać szybkie zakupy i do was wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dlacego zmienilysmy temat?niechce mi sie czytac nie bylam to 2 dni mialam 39 st goraczki ale neistety nie moglam tego wylezec w domy jak zwykle pelno roboty bbbbrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🖐️ hb cześc,ale cię rozłożyło.Najpierw dzieci,a otem ty...Trzymaj się jakoś🌻 a reszta gdzie?? cygarko---chyba za dużo tego piwka było:) albo mała jednak zasnęła wcześniej i maż skorzystał;) Kiki---ja z tą ciążą nie żartuje:) czupurka dzisiaj niet,bo laptop pewnie przy szanownych czterech literach M.:) I nie wiem kogo jeszcze przywitać,no to dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek z rana:D no i z upojnej nocy nic nie było:( takeśmy się z małżem starali uśpić małą, że oboje w opakowaniu pousypialiśmy razem z nią:O hb, mordo kosiana:), dobrze, że zdrowiejesz, jak już do kompa się dociagnęłaś;) pozytywne fluidy ślę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać ,że nie spałam do 4 rano,potem się zdrzemnęłam 2 godz i koniec!!Wlokę dzisiaj nosem po parkiecie:) Ciężko będzie dzisiaj,chyba mnie odkurzacz przewali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka...hehe, bo łysy świeci, ale dziś mi nie przeszkadzał, spałam jak zabita:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po zakupach a teraz odkurzacz w garść wczoraj wieczorem miałam najazd dzieciaków zresztą bardzo kochanych, ale trójka w domu to już małe tornado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to zaraz wpadam w wir sprzątania, gotowania, bo na obiedzie mam gości, a jeszcze szybki wypad do sklepu i ciasto muszę upiec:) więc raczej czsu na kafe zabraknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, ja też oczy na zapałkach, bo mała darła sie przez pół nocy, już nie wiem czy to zęby czy to przez przeziębienie. Miała iść teraz znów spać i wcale jej sie nie chce, więc odpuściłam, może sama padnie w co wątpię, ale nadzieję trza mieć. No właśnie jest pełnia, pewnie dlatego spać w nocy nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat...., dużo uśmiechu i spełnienia najskrytszych marzeń 🌼 🌼 🌼 i nie szalej ze sprzataniem dzisiaj masz święto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiitki :) 🖐️ wpadlam sie przywitac ,ale spokojnie tu dzisiaj,pewnie kazda sprzata,no ja mam to za soba, bo wielkie sprzatansko zrobilam wczoraj do poludnia,teraz musze chyba wypic kawke,bo ledwo na slepia patrze...i życze wszystkiego naj naj lepszego ,tej ktora ma dzis swoje swieto ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakończyłam walkę z mopem a teraz idę sobie tez zrobić cienką kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babki ja się chyba wykończę........Po jaką ch.... mi się domu zachciało?? trzeba było se kupić 40 m w blokach i sprzątać godzinkę.Sprzątam od rana i jeszcze podłoge muszę umyć:( no masakra!! Idę też sobie zrobić kawę,bo mi łeb pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Moja tez troszke marudzila w nocy ale to przez kaszel,strasznie ja meczy a ja tak bardzo bym chciala jej pomoc,robie wszystko co mozna ale jakos dalej sie ten kaszel trzyma.Rano niunia spala wiec ja pozmywalam naczynia po sniadaniu,i udalo mi sie posprzatac dwa pietra ,teraz musze ja czyms zajac by posprzatac na dole ,a potem musze jakos pownosic drzewo do kotlowni:OPotem male prasowanko i jak mi dzieci pozwola to sobie zrobie domowe SPA :P Jak konspiracja to konspiracja.Wiec dla dzisiejszej solenizantki duzo zdrowia dzisiejszej kumulacji z totka na twoim koncie i by maz cie dzisiaj zaskoczyl jak nigdy do tad:D S🌼T🌼O🌼 L🌼A🌼T🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu też mam internet :) Byłam z rana na basenie z młodą, ale się wyszalała, teraz sprzątam, gotuję obiad i będę szykowała się na spotkanie z kuzyneczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×