Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

🖐️ Stawiam kawe... ________ $$$$$$$$ ____$______ $$$$$$$ ____$$$$_______ $$$$ _____$$$$$$$____ $$$ _______$$$$$$$__ $$$ __________$$$$__ $$ ___________$$$__ $ ___________ $$ ___________ $ ___________ $_$$$$$$ _________ $$$$$$$$$$$$$$ __ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __ $$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$ __ $$______$$$$$$$$$$$____$__$$ __ $$____________________$$__$$ ___ $$___________________$$__$$ ___ $$__________________$$__$$ ____ $$________________$$$$$$ _____ $$$____________$$$$ ______ $$$$________$$$$$ _______ $$$$$$$$$$$$$$$ ________ $$$$$$$$$$$$$ $$________ $$$$$$$$$________$$ $$$$$_____________________$$$$ _$$$$$$_______________$$$$$$$ __ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia czekałam,czekałam i w końcu posprzątałam sama.Jesteś mi winna jedno sprzątanie moja droga:D i jestem sama.........i juz mi sie nudzi😭 M zabrał małą i zapowiedzieli mi ,ze nie wrócą wcześnie tylko na spanie dopiero.I mam kategoryczny zakaz dzwonienia do nich:( A ja biedna sama samiuśka.Może trzeba by jakiegoś wujka sobie poszukać co?:)Albo maluszka zmajstrować i wtedy każdy będzie miał po dziecku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham Mój M poszedł na bibe dziecie na dwór i ja samiusia ale ja kocham byc sama.Jedynacy tak mają.Co do bicia dzieciatek to ja niestety przyznaje ze mi sie pare razy zdazylo.Najpierw jak miala ze 3-4 lata.Miała wtedy manie że jak jej sie coś nie podobalo do podchodziła i bila mnie.Skoro moje gadanie nie pomoglo to jej zapowiedzialam że jak mnie uderzy to za to dostanie 10 klapów ode mnie.No i potem bylo odliczanie moich klapow .Po 2 dniach sie oduczyla.Co do pozostalych razów tez niestety wysiadly mi nerwki.A najgorsze co ona wtedy robila to -\"nic mnie to nie bolalo\" podczas gdy mnie reka zabolała.....Ach ciężko jest wychowac dzieci.A to wkraczanie w wiek dojrzewania.....KOSZMAR.Ręce aż świeżbią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Wpadlam sie tylko przywitac i zmykam,bo nie mam jak pisac:( Kanapka:D:D:D:Dnie ma sprawy;) Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamy z topiku:)🖐️ Zycze udanej niedzieli:)i pieknej pogody;) Fluidki sle potrzebujacym................🌼i zmykam do Dominisia:) 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygarro
nie mam neta:( odezwę się jak zmienimy operatora... u mnie ok, w pracy tez. podrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wsiem:) Nie mam jak teraz pisac,bo mam duzooo pracy w domu;)potem zajze🖐️ Cygaro 👄🌼jak sie czujesz i jak tam budowa juz skonczona???Pozdrawiam serdecznie 3maj sie cieplo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapeczko tak jest:D:Dwlasnie ide z malym na dwor,bo mi w wozku zasnal:D3majcie sie cieplo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki uuuuuuuuuuuuuuuu:( Dobrej nocki zycze:) 🖐️Wszystkim:) Dodam tylko,ze jestem w trakcie usypiania synka;)i tylko jak zasnie,to szybki prysznic i do wyrka:) Zycze spokojnej i przespanej nocki👄🖐️ Aaaaaaaaa i oczywiscie fluidki sle potrzebujacym:(.......................🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.ale mi zimno,pogoda sie paskudzi,,dzis maz wyjechal wroci w sobote,,zeby juz sie skonczyly wakacje,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa to męża miałaś i dlatego cie nie było paskudo:) U mnie też paskudna pogoda.Ja nie wiem co jest ,wczoraj było 29 stopni a dzisiaj 9:o Żeby tylko dzieciaki nie pochorowały sie od tego tfu tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim kobitkom:) U mnie pogoda miodzio:D,ktorej i ja Wam zycze........🌼u mnie wlasnie pranie sie suszy:)synek spi,a ja bede zaraz jadla zupke chinska,bo o linje przed weselem musze dbac;):D:D:D Fluidki sie potrzebujacym..........🌼 Zycze milego dnia🌼 Zajrze potem,bo teraz kolezanka z PL sie dobija na gg:D 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dlatego mmnie nie bylo..no i mialam urodiznki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo co ja widze..dziekuje...to bylu ur,,hmm 16..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj HB wszystkiego najlepszego , i tylko 16-ych urodzin :D 🌻 Buziole dla Dziewczynek i chłopaka 👄 a ja za 45 minut do domu hura hura i na spacerek i po zakupki życze miłego dzionka :P Cygaro buziaczki jak Majusia ? 3maj się cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za 40 min leze na koncert jakis,,nie wiem kto co..ale czy to wazne heee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) Ale i tak juz pewnie wszystkie spia;)to i ja zaraz zmykam tylko synka uspie:)wezme szybki prysznic i hop siup tra la la do wyrka:D Plecy mnie strasznie pieka i juz mi sie oczy same zamykaja:( Dziewczynki zycze spokojnej i przespanej nocki:)......🌼 Fluidki posylam gdzie sa tylko potrzebne.......🌼 Do jutra pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Wstawiac spiochy i sie meldowac i to juz!!!! Zycze milego dnia i pieknej pogody....🌼 Fluidki sle potrzebujacym ...............🌼i zmykam z Dawidkiem do szkoly🖐️wsiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wkleilam najnowsze zdjecia:)prosze bardzo sobie popatrzec,ktora chce;)Synek juz wstal:)wiec ja zmykam zaraz obiad robic;) O to i ja:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26e9f698af866c7c.html Pic mi sie chcialo;)ale nic tam nie bylo:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2277bc7ebebfec0f.html Witam Wszystkich:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/544d17eb7780159a.html Dawidek rozwozil towarzystwo:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f7709d59a3040363.html Na urodzinkach u znajomych:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f39eff3267f430b.html Te zdjecia byly z urodzinek u znajomych:) Zajrze potem tymczasem papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×