Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

ruda nic nie przeoczyłaś:) ja wiem o rodzeństwie cygara z gg.Ona już nie wie co pisała a co nie;):D super ,że tak łatwo Wiki przeniosła się na swoje \"śmieci\" Zuch dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff to dobrze bo juz myslalam ze cos ze mna bardziej nie tak po tym wypadku ze postow niektorych nie widze;) Dzisiaj jakos mam spadek formy ,i to taki ze po przyjsciu z rehabilitacji polozylam sie na chwilke,a teraz musze sie zbierac i rozpalic w piecu a tak mi sie nie chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi nie lam sie jutro bedzie lepiej:)zajzalam do Was na momencik co tam sobie piszecia,a tu taka niespodzianka spotykajac Ciebie:) Pozdrawiam serdecznie 🖐️ A swoja droga fajny topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D sylwia, mnie tez znasz;) na innym topiku specjalnie do mnie machasz, żebym ci nie wypominała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh witaj sylwunia😘 przespalam sie i lep mnie mniej boli .Czuje sie jak starowinka z tyloma dolegliwosciami a jak ide na rehabilitacje to wogole czuje sie jak ufo "taka pani mloda a juz tu przychodzi? A co to sie stalo że o kulach i na rehabilitacji?" Dzisiaj juz nie wytrzymalam bo do tej pory nie odpowiadalam ale jak dzisiaj uslyszlam pytanie "A gdzie pani ta noge wsadzila" To odpowiedzialam ze ja zawsze nogi wsadzam tylko w buty"I juz nikt sie o nic mnie wiecej nie pytal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, kochane, przegapiłyście z tym rodzeństwem moim:P specjalnie sprawdziłam topik:D i na stronie 89 12 lutego dawałam wam info o rodzeństwie:D oj nie ładnie, koleżanki czytaja po łebkach topik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro ja pare razy uderzylam glowa jak koziolkowalismy,wiec sporo wiadomosci mi wylecialo:P ide sie poprawic i przeczytac jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro nadal twierdze ze masz fajnie:D Chyba tez poszukam podobienstw w swoim klanie z tym moim nazwiskiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapciu:D no po spotkaniu z nimi jestem trochę rozkojarzona, myśli sie kłebią, ale ogólnie to fajnie jest:) ruda, uznaję usprawiedliwienie;) a weź ty wścibskie baby tą kulą potraktuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty kula nufka funkiel tu gdzie sie wspieram jest ladny plastik w kolorze ladnej zieleni a ta baba jakas taka nieszczegolna byla szkoda mi bylo tej kuli jeszcze by sie na mnie obrazila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,czy ja wiem ??? wizualnie to chyba nie ma, ja jestem podobna bardzo do swojej mamy, a oni raczej nie:P ale charakter to z siostrą mamy ten sam:) od razu się dogadałyśmy, mamy te same upodobania:) nadawałyśmy jedna przez drugą jak przekupy:) reszta jakaś spokojna;) cicho siedziała i nam nie przeszkadzała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, stary śpi, ale córcia sie jeszcze broni:( pospała sobie po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się skuliła w nogach ojca i zasnęla:D czasem, nie chce spać w południe i padnie o 16, śpi do18 i potem nie chce jej się spać:O i to są skutki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro to ile odszukalas tego rodzenstwa? jak duzo to nie badz sknera podziel sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam swoich 2 ijeszcze mnie skapło 3:Dmieszanej maści:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie już mi nic nie wiadomo o takowych:D źródełka reproduktorom wyschły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, ruda, podejrzałam cie na kwietniówkach:D apropos jeździka dla wiki, maja ma taki sam w wersji z miodkiem, super zabawka:D do tej pory się bawi:D i nie daje nikomu się pobawić, inne zabawki proszę bardzo, ale jeździk i wózek- spacerówka dla lalki to wara!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×