Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Kanapeczko🖐️rano byly kluski;)a teraz jajecznica:) Ja dudej tez nigdzie nie widzialam:( Ruda,gdzie Ty jestes???🌼 Dominik sie obudzil,nakarmie go i idziemy na spacer,czekam tylko jak Dawidek zje i w droge tup,tup,tup:) Cygaro ja sie pytam jeszcze raz:gdzie jest ta wiadomosc??miala mnie oswiecic;) Dziewczynki zmykam do poczytania wieczorkiem 3majcie sie cieplo🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupurek-75
kawał suuuuper , a co do pożaru , to wiecie ogromna tragedia , nie wiem jak bym ja to przeżyła , ale rodzina cała pomoże , rodzice zadziałają i jak znam życie to na święta Bożego Narodzenia będą mieszkać w nowym domu , teraz ,mieszkają u rodziców kuzyna mają całą górę willi dla siebie i są młodzi życie przed nimi zdrowi , ciocia mówi dzieci cieszcie się że was nie było w domu bo różnie by mogło być , ale tak pomyśleć o ludziach gdzie z nikąd pomocy rodzina biedna itp , to można sie pociąć , i rada dla cygaro ubezpieczaj się od razu całą budowę oni nie zdążyli a odbiór budowy mieli tydzień temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czupurek🌼dobrze,ze maja na kogo liczyc:),bo sa tacy,ze nawet nie maja na chleb i bida,az piszczy:(i ciotka ma racje mowiac,ze ich w domu nie bylo boszzz to dopiero mogla byc tragedja:( Cygaro czupurek ma racje ubezpieczaj sie szybko i to juz!:)🌼 Wrocilam ze spaceru bylo fajowo:)u nas swieci slonce i jest cieplo,a u Was jak jest?? Dzieciaki rozrabiaja,az mnie glowa rozbolala:(dobrze,ze juz nie dlugo 19 i Dominik pojdzie spuniu:),bo Dawidek to dopiero o 20 chodzi spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa co tu takie puchy aaaaaaaaaaaa??Ja sie pytam:) Kalacze synka w bujaku,reka mi juz odpada,a ten gada sam do siebie:(la la li la:) Wpadlam zyczyc spokojnej i przespanej nocki,oraz udanych imprezek,bo napewno takie beda;) M wrocil musze zmykac do jutra kobitki🖐️ Cygaro,a wiadomosci jak nie bylo tak nie ma:P,a moze to nie mi wyslalas co ????🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Sylwia, teraz sprawdź:P wczoraj jakoś mi nie wysłało:( matko , ja się musze ubezpieczyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Sylwia, teraz sprawdź:P wczoraj jakoś mi nie wysłało:( matko , ja się musze ubezpieczyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaro,czy Ty masz rozdwojenie jazni:D:D:D:D:D:D Sprawdzilam po lepkach,bo mam gosci:)ale zobaczylam imie i juz wszystko jasne :D:D:D:D:D:D:D:D Jutro do Ciebie odpisze narazie 🖐️👄 Dobrej nocki dla Wszystkich🌼👄 Kolorowych snow🖐️ Dodam,ze moje dzieci spia tra la la la:):D 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje też już śpią, mąż się kąpie:) ja zaraz też mykam do wanny;) czupurku, ja idę na umowę zlecenie na miesiąc czasu do ciężkiej pracy, i starej jak świat;) będę sadzić las:D :D :D a z mają ma siedzieć bratowa, 8 godzin dziennie, zobaczymy jak to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM kOBIETKI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO śWIęTA SAMYCH RADOSNYCH CHWIL, DUUUUUżO ZDRóWKA , ZDROWYCH DZIECI I POGODNYCH , MAłO TROSK I SAMOGOTUJąCYCH SIę OBIADóW , SPEłNIENIA MARZEń , NARęCZy KWIATóW , DUżO UśMIECHU 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU NASZEGO SWIETA:)SKLADA SYLWIA WIECZNIE USMIECHNIETA:) ❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️ Zycze milego dnia do poczytania potem🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygarko to ci nie zazdroszczę z tą robotą.Widziałam jak to wygląda.Trochę ciężko ,no i na dworze,czy zimno czy upał:o Ale przynajmniej wyrwiesz sie z domu na trochę:DI to jest najlepsze z tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostałam jeszcze żadnego kwiatka dzisiaj😭 dzieki kobity Wam za życzenia:D kanapciu, no właśnie chcę się wyrwać z domu, a to tylko 4 tyg pracy i liczę że praca na powietrzu pomoże mi trochę spalić tłuszczyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro no to dla ciebie bukiet mam nawet:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 tylko inne nie podbierac!!!!!!!!!to dla Marzenki:)!!!!!!!!!!! jeśli chodzi o tłuszcz to na 100% spalisz parę kilo:)Choćby dlatego,że w towarzystwie nie mysli sie o jedzeniu.No i ruchu sporo jest.Życzę ci tego.Ja walcze jak mogę .Jutro sie znów zważę:) Ciekawe jaka teraz będzie waga:o Byleby nie tyć chociaż:D ja kwiatka też nie dostałam żadnego,ale nie widziałam sie dzisiaj z żadnym chłopem jeszcze.Mój to mi na pewno nie kupi:P Tradycyjnie dostanę martini:D I ja wolę.Wieczorkiem siadnę sobie tutaj i wypiję.A kwiata to dostanę od brata .On zawsze hurtowo kupuje i wręcza wwszystkim babkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat też, ale go nie ma ;) może smsa skrobnie;) mój mąż nadal w pracy, więc czekam, wczoraj był baaaardzo miły wieczór kiedy zostaliśmy we dwoje;) więc może dziś coś wyprodukuje dla mnie:D kurcze pada u nas od rana, ale na budowie już mam część ścianek działowych:) rośnie mi domek w oczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada????? u mnie jest pięknie.Słońce świeci bardzo ostro i jest 10 stopni w plusie:DJak u ciebie pada to pewnie u mnie jutro:o A co to za miłe wieczorki co???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo zyje:(ale to zajzec musialam:) TO DLA WSZYSTKICH KOBITEK:) http://piekneroze.pl/57997 Zycze milego dnia👄 Ja tez jeszcze zadnego 🌼nie dostalam:(M w pracy i o tak u mnie dzisiaj:(Jak dojde do siebie to napisze wiecej tymczasem🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie miałam zaskoczenie :D :D :D :D :D synuś poszedł polatać z kolegami a teraz przytargał mi piękną różę i dla siostrzyczki Milky Way'a :D :D :D :D :D kochany nastolatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha , dziewczyny sprawdźcie maile;) Sylwia, dzięki za róze, ja wysłałam chłopaka:) ale do Ciebie nie miałam maila, więc na naszaklasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego wszystkim kobieta tym duzym i tym troszke mniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja się pochwalę dostałam kwiaty od moich mężczyzn Kris dał mi storczyka a M dał tulipanki , a później były od teścia różyczki i od szwagra piękna duuuuuuża róża :) suuuper święto a o 19 tej idziemy ro restauracji my, i M siostra z M i Brat M z żoną a dzieci ....z dziadkami u nas będą się bawić , dziadki powiedzialy, że czują się jak by było to dzień babci i dziadka a nie Kobiet , a wy kobietki co na wieczór jakaś kolacja sam na sam z M ?, Ruda może jakiś babiniec zrobisz , u Ciebie przewaga kobiet , winko i te sprawy , kurczę dziś jest pamiętnik B.J.na TV -nie, o 21.30n , może zdążymy przyjść i obejrzę . Dziewczynki gdybym miała nie zajrzeć to życzę cudownych , upojnych wieczorów i a co najmniej dobrej nocki i moc radości papapappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie dostałam od męża nic:( wrócił późno i był żmęczony i poszedł spać:( dobrze że mama syna, bo mąż zapomniał co to romantyzm:O a według niego to Dzień Kobiet to święto komunistyczna jak 1 MAj:O dziś jadę na wiochę do teścia, mus to mus:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ A ja na dzien kobit dostalam to samo co kanapeczka:P;) Wpadlam na momencik sie przywitac i zmykam,bo dzis czeka mnie wycieczka nad ocean:),ktora chetna to zabiore;) Zycze udanej niedzieli:)🌼 Cygaro👄byl superrrrr:)🌼 Ruda🌼👄 Dziala mi juz fotosik tra la li li lajjj:Dzdjecia wkleje potem to sobie poogladacie:) Tymczasem🖐️ide rosol wylacze i oki zrobie,co by chlob mnie sie nie wystraszyl:d Fluidki dla potrzebujacych prosze..................🌼 Aaa dzisiejszym jubilatom wszystkiego najlepszego zycze,duzo szczescia i slodyczy przyszywana ciotka zyczy;) 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki ostatnio nie pisalam ale bylo to spowodowane nerwica jaka sie nabawilam przez hydraulika wrescie przyszedl i tak boiler wymienil ale........ zlew w kotlowni stluczony i jak po wszystkim napuszczal wode mimo trzech ostrzezen by nalewal wode pomalu olal to co mowilysmy z mamą i nagle sie drze do robotnika by zakrecal wode bo sie leje, ja na gore z mama a w moim salonie jezioro salon jest na poddaszu i sufit i sciany skosne w boazerii a na podlodze mam parkiet mozaike i parkiet poszedl w pi...... i jak to sie stalo to bieglam po schodach i szybko sie schylilam by wycierac wode efekt dzisiaj chodze znowu o dwoch kulach gosc sie naburmuszyl bo mu nie zaplacilam ale ja mu kazalam najpierw naprawic parkiet i zainstalowac umywalke a potem mu zaplacimy za robocizne i kazalam mu sie modlic by boazerie szlak nie trafil. Ot cala historia Wczoraj za to sasiadowi na podjezdzie pekla rura i mam przed domem wykopki.Wspolczuje im choc sie nie odzywamy bo jakies dwa lata temu polozyli kostke a teraz polowe musieli sciagnec.To jest los,nie mogla im ta rura peknac jak jeszcze nie mieli kostki.A tak teraz chyba beda musieli cala juz sciagnac i polozyc od nowa Tak sobie gdybalam ze jakby ten Boze pozal sie hydraulik przyszedl nam zakladac boiler wczoraj to salon by nie ucierpial bo by nie mial jak napuscic wody do centralnego bo wody nie bylo do 22. A dzisiaj znajomi mnie zabrali z dziecmi na basen ja siedzialam przewaznie w jakuzzi ,troche poplywalam i siedzialam z malutka w brodziku,to byla premiera niuni na basenie i w zwyklym basenie na poczatku marudzila ale tylko troszke a potem byla zadowolona i robilysmy male szalenstwa w wodzie ,a teraz spi sobie w najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×