Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

o dzieki kochana bo mi sie podoba ale zastanawialam sie czy warto wydac tyle kaski .A wozeczek jaki ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wózeczek to kupiłam za całe 30 zł w zwykłym sklepie:P ale na roczek nie warto, kupiłam jak miała1,5 roczku i wtedy już wiedziała jak to obsługiwać, chodziłysmy nawet na spacery z wózkiem, a lalkę dostała wcześniej i akurat pasowała wielkością do wózeczka:) zaraz poszukam zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózeczek będzie dobry w wakacje, a wydatek niewielki:) jeździk zdecydowanie na roczek, najpierw bawiła sie z boku ,bo bała sie usiąść, chociaż juz chodziła:) uciekam już 💤 późno jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze starego wczoraj nie bylo i jak Wika usnęła to ciągnał mnie ten komputer jak magnez.Pomyślałam sobie ze co bede wchodzić jak dziewczynki juz spia.A tu prosze-gadaly sobie w najlepsze poźną porą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko kanapciu, a jak ci wyszedł tort? bo mi umknęło:O czy ty już go robiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, no jak to nie chcą jeść???? nie wierzy nikt w twoje zdolności?? czy nie lubia bitej śmietany????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka rób torta a my z dziewczynami przyjedziemy kosztować.Ja ciasta kocham tylo piec mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro🖐️ aaaa jak :D:D:D:D:D;)masz racje znam Cie:P rudamaxi🖐️👄 kanapeczka 🖐️ benita35🖐️ Zycze milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta no to zrobie tego torta i dam wam:D innego wyjścia nie mam:o a muszę go wypróbować przed imprezą!!!bo co jak okaże się,że ja nie umiem???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki Hb chyba Twoja córeczka ma dziś urodzinki Wszystkiego najlepszego dla Maleńkiej ogromniaste buziole , moc prezentów , full koleżanek i kolegów , prawdziwych przyjaciół , nie gderająctych starych, samego słońca , naręcza kwiatów 🌻 buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapeczka ja też chcę Twojego torcika mniam miam .... a później będę pić litrami wodę Polanice Zdrój , podobno odchudza , Krisa niania już straciła 11 kg . a dziękuję za życzonka młodego w waszym imieniu wycałowałam aż się wycierał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapka jakaś dieta ? no dalej dziel się nowinkami , skoro są zachwycające efekty ... dawaj czego nie jesz a może zaprzestałaś w ogóle jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czupurku jem jem:D najpierw 3 dni prawie nic:P tak żeby żołądek sie obkurczył a potem to już z górki.Ilosciowo jem dużo,więcej nawet niz przed dietą,głodna nie chodzę.Tylko troszkę inny skład jedzenia,wiecej myslę nad tym co jem.Np na kolację zrobię sobie pół kapusty pekińskiej sporej,pół białej rzepy i pół zielonego ogórka i pół fileta w kostkę.To wszystko jak surówka z kilkoma łyżkami jogurtu naturalnego.Normalnie to wpakowałabym tam majonez albo sosik z olejem:P bo jakoś poręczniej mi.Ilosć byłaby ta sama a kalorii dwa razy tyle:oA teraz jogurcik.Wczoraj to jadłam i nie zmieściłam tyle:D Wiec nie jest źle:) A jakie to pyszne.I tak robię ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pierwsze dni to stękałam jak nie wiem co:D ale dałam radę.Teraz za to chodzę obżarta hihihi Przydałoby się jeszcze troche ruchu ale za leniwa jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla corci hb wszystkiego najlepszego,duzo zdrowka,moc milosci od najblizszych i by slonko zawsze mocno jej swiecilo kazdego dnia. Cygaro kupilam ten samochodzik dla niuni tak mnie jakos wzielo na ten samochod,tyle ze wczesniej juz kupilam prezent na roczek,teraz muszekupic cos Konradkowi by bylo po rowno;) a niunia na roczek dostanie: http://www.allegro.pl/item302258358_fisher_price_garnuszek_na_klocuszek_po_polsku.html http://www.allegro.pl/item308988859_album_5_lat_dziecka_a_geddes_od_wydawcy_zolty.html http://www.allegro.pl/item318229826_duzy_jezdzik_disney_ksiezniczka_kubus_interaktywny.html od Konradka dostanie http://www.allegro.pl/item297495228_disney_kosz_ksiezniczki_wysylka_0zl.html babcie namowilam na;) http://www.allegro.pl/item307374266_sliczny_nowy_zegar_ksiezniczki_disney_.html A teraz durne pomaranczki czekam na atak,ze sie chwale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kanapka ty mnie juz lepiej nie atakuj. A fuj na dworzez zimno i szklanka,siedze w domu dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) ruda oszalałas???????????????? budzisz mnie krzykiem o tej godzinie??????/toż to noc:D wiesz co ja też na etapie prezentów.Bo zaraz u nas 3 latka:) no i prezenty to już poważne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka no wiesz co?Jaka noc?nie spij tak dlugo bo ci oczy wygnija,jak tak dlugo bedziesz je miala zamkniete:P benita pochwal sie gdzie sie bawisz,nie badz taka i daj linka;) hmmmm do 13 troche czasu wiec mysle ze szklanka z drogi zniknie i bede mogla isc na rehabilitacje,bo jak nie to sobie odpuszcze bo juz nawet w wyobrazni widzialam jak mi kula z poslizgiem odjezdza i padam jak kloda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj Kochaniutkie puda super prezenty , ten album bosssssski , muszę też kupić jest cudowny , garnuszek jest fajny młody też nim sie długo bawił , teraz muszę schować aby zapomniał a, a później wyjmę i będzie radość od nowa :) Cudowne prezenty , Kanapka a kiedy Twoja Młoda kończy 3 latka ? Cygaro Majusia już nie długo co Ty kupujesz ? zapraszam na kawkę , ide zrobić , a Kanapka muszę tą dietę spróbować , a też lubię majonez on mnie zabijka tzn rośnie mu gulpa od niego , chyba przerzucą się na jogurty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×