Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

kanapciu moja kochana👄 bez nerw, mi tu proszę:P gość w dom, Bog w dom;) trza mu uwagę pełną poświęcić.:D za tydzień dwa idę do pracy:D i wtedy to już tylko wieczorkiem będę mogła coś skrobnąć:( Sylwia, mówiłam Ci że Dominiś wygląda jak herubinek:D Ruda, nie bucz🌻 będzie dobrze, cokolwiek Ci się stało:) benitko, tylko nie kłóć się z mężem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, i stronkę przepchnęłam:D :D :D Sylwia, na innym topiku to zwykle Tobie się udaje, co? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe i Wesołe Mamy z tego topiku! Z uwagi na to, że w sobotę nie będzie mnie na forum a jutro też nie będę miał okazji – już dziś chciałem złożyć Wam swoje najlepsze życzenia z okazji Waszego święta – Dnia Kobiet. Życzę Wam przede wszystkim tego byście były zawsze szczęśliwe z tego że jesteście kobietami! Byście Waszą kobiecość postrzegały jako bezcenny skarb tego świata i swój osobisty. Byście nią promieniowały na co dzień i od święta. Byście obdarzały nią swoich bliskich, zwłaszcza Wasze dzieci. I wreszcie (tu nawiązuję do Waszej niedawnej rozmowy na tematy seksualne) nie szczędziły jej Waszym mężom, którzy jej pragną i potrzebują. Życzę też żeby Wasze dzieci i mężowie zawsze darzyli Was miłością, czułością i wdzięcznością. Nie wymieniam Was wszystkich po imieniu/nicku z obawy że mógłbym o którejś zapomnieć. Ale każdą z Was pragnę w ten dzień uściskać, ucałować i obdarzyć szczerym uśmiechem oraz ładnym kwiatkiem 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 😘🌻 [ Mam nadzieję, że dla każdej z Was – i tym piszącym tu często i tym rzadziej wystarczyło przynajmniej po jednym komplecie  A miłej Benitce w dniu jej imienin chciałem życzyć zdrowia i pomyślności w każdej sferze zycia  🌻 🌻 🌻 😘 😘 Na koniec chciałem dodać, że chociaż rzadko do was zaglądam i jeszcze rzadziej coś piszę – bardzo lubię Was i Wasz topik. Czuję się tutaj jak….. u mamy!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kwadrciki to miały być usmiechy. Pisałem na innym kompie i daltego tak wywszło. A więc uzupełniam ten brak: :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konesered:)slicznie dziekuje🌼👄Tobie zycze tego samego:)kochana jestes:)❤️👄mimo,ze ja i tak przelotem ale milo sie zrobilo mi :) Cygaro:P niech Ci bedzie,ze mi sie udaje:D Aaaaaaaa mozesz mi powiedziec,a raczej napisac kto to jest herubinek??bo ja go nie czaje:P Smieszna jestes wiesz:D:D:D Ruda🖐️👄🌼 Manika🖐️👄🌼 I dla calej reszty🌼👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia, sorry ale ja jestem wesołym tatusiem :o Chyba jedynym zaglądającym tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konesered:D:D:D:D:D:D,a to przepraszam nie wiedzialam,bo niby z kad mialam wiedziec??;)wesoly tatusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koneserd:D bardzo dziękuję:) za kwiatka, całusa i uśmiech:)👄 Sylwio, cherubinek to taki aniołek pucołowaty i z loczkami:) kanapciu to tylko na miesiąc ta praca:) tak na próbę, zobaczę jak bratowa sobie da radę z Mają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koneserd badzo dziekuję za życzenia:) sylwunia ale się uśmiałam z ciebie hehehehe cygarko oby ta bratowa chociaż miesiąc przeżyła to będzie dobrze:D Wiesz jak to jest jak ktos nie jest przyzwyczajony do całodniowej opieki nad dzieckiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaro aaaaahaaaaaaaaa:D:D no takiego porownania to ja jeszcze nie slyszalam,ale jesli jest aniolkiem to super:)🌼 Kanapciu zebys widziala jak ja sie z siebie smialam to szok:D:D:D:D no dobre to bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA! Przypominam,ze dzis o godz.21.30 na TVN-ie bedzie Polska kom. ZROBMY SOBIE WNUKA:)polecam,ja na niej zawsze boki zrywam:D Dominika juz uspalam:)zaraz ide Dawidka klasc,a potem to juz slodkie lenistwo z M przed TV:) Spokojnej i przespanej nocki zycze...............🌼,oraz sle moc fluidkow dla potrzebujacych...................🌼 trzymajcie sie babeczki jutro zajze🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koneserd-bardzo podwójnie dziekuje.Jestem naprawde pod wrażeniem że pamietałeś o imieninach o których tylko tu napomknęłam.Z podziękowaniem wysylam👄(chociaz to chyba nieladnie cudzemu meżowi :D) A wy dziewczynki POBUDKA!!!!!!.A Ruda co????Popłakała tu momencik i nas tu stresuje bo nie wiemy dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki Kanapeczko:)u mnie dzis jajka sadzone,ziemniaczki i warzywa gotowane do tego z bulka tarta mniam pychaaaa:) Zycze udanego weekendu,oraz udanych imprezek;)🌼 Dla dzisiejszych jubilatow duzooo zdrowkaaaa,szczesiaaa i slodyczyyy przyszywana ciotka Sylwia z dziecmi zyczy:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Aaaaaaaa i jeszcze moc fluidkow dla potzrebujacych...............🌼 Zmykam sprzatac:)do poczytania potem👄 Ruda odezwij sie???🌼 Manika🖐️👄 I dla calej reszty superowych mam 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyśliłam sobie obiadek:) zachciało mi się fasolki i gotuje sie właśnie:) mniam mniam cygaro,znowu masz gosci?????:) ruda!!!!!!!!!!!no!!!!!!!!! nic mi sie dzisiaj nie chce.Jakaś niemoc mnie dopadła:(nawet tutaj pisać mi się nie chce:P zmuszam się normalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie mam dziś gości, ale od rana byłam na budowie:) cieplej dziś to zrobiłam sobie spacerek z Mają:) zamiast dachu mam ścianki działowe:) sylwia, wysłałam ci wiadomość na nasza klasa;) teraz będziesz oświecona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na obiad robię karkówkę w sosie i kiszony ogór:P bom leniwa dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitko! Przyjacielskiego całusa w dodatku wirtualnego wypada jak najbardziej. :) 😘 Wszystkim zyczę miłego weekendu! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki Koneser DZIĘKUJĘ :) na obiad panga i może ryż , a nie wiem nie mam weny . a tak to stara bida , ale bedzie dobrze , przesyłam buziaczki 👄 Cygaro , gdzie idziesz do pracy? na cały etat , a Majusia do przedszkola ? a tak to kuzynowi i jego narzeczonej wczoraj wieczorem spalił sie cały dom , nic nie pozostało oni byli w pracy , jak zajechali to nic nie pozostało jedynie uratowali dokumenty paszporty itp bo były w piwnicy, a tak to co mieli na sobie to jedyne ich rzeczy , dorobek życia poszedł z dymem, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to na rozweselenie:)czytajcie i sie smiejcie:D Jasie jedzie pociagiem.Przychodzi konduktorka i mowi wskazujac na czyjs bagaz: -Jasiu,czy to Twoj bagaz? A Jasiu: W murowanej piwnicy,tancowali zbojnicy. Wnerwiona pani konduktorka znow sie pyta: -Powiec,czy to Twoj bagaz,bo go wyrzuce przez okno. Jasiu jak przedtem,tak teraz: -W murowanej piwnicy,tancowali zbojnicy. Pani konduktorka wyrzucila bagaz przez okno,a Jasiu -Ale z pani wielki zboj,bo ten bagaz nie byl moj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czupurek75 bardzo mi przykro z powodu pozaru:(boszzz to straszne i sorki za ten kawal,byl moze teraz nie na miejscu:( Fluidki sle dla nich...................🌼 Cygaro:Pwiadomosci dalej niet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie zmykam synek wrocil ze szkoly:)ide mu zrobic jesc,a potem sie pobawimy:) Zycze udanego popoludnia:)potem jeszcze zajze tymczasem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czupurek,ale tragedia,ja dziękuję:(nie wyobrażam sobie czegoś takiego.Nie wiem jak można się po czymś takim otrząsnąć.Matko,stracić wszystko wychodząc do pracy:( Dobrze,że nic im sie nie stało,że nie zapaliło sie w nocy na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia a synek pewnie kluski co? moja tez kluskowa.Je jak smok a chuda jak pająk.A waży dużo.Nie wiem jak to jest mozliwe.Ważyłam ją na chyba 10 wagach,bo ciagle mi sie wydaje,że waga oszukuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połaziłam,popatrzyłam i nic nie znalazłam,bo nie wiem gdzie szukać:o jak któraś wie gdzie ona bywa to szukać jej!!!!!!!!!!! na gg też nic nie widzę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×