Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

kurcze ruda ale ci się narobiło:( wiem o czym mówisz.Mnie w tamtym roku zalało calutkie mieszkanie,gipsy odpadły,o parkiecie już nie wspamnę:o Myślałam,że sie zabiję.Zaraz odechciewa sie wszystkiego.Nic mi sie nie chciało już w domu robić.Nie płac im za żadną robotę,bo jak znam życie to nie oddają ci za nic żadnych pieniedzy.Chyba,że miałaś odpowiednio podpisaną z nimi umowę.Bez umowy to mozesz sobie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ostatnio mam zaleglosci ale to dlatego ze maz byl w domy i zzalatwialam lekazry do ktorych mialam skierowania z dziecmi... wiki ma jedna noge dluzsza o 1 cm,musze jezdzic z nia na cwiaczenia korekcyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe mamy! 🖐️🌻 rudamaxi----> współczuję niemiłego zdarzenia :( Dobrze, że odstressowałaś się na basenie. Jak widać woda ma swoje złe idobre strony! :) hb---> 1 cm to nie tragedia. Moja starsza córcia też tak miała jak była mała. Ale ćwiczuć oczywiście trzeba by różnica się nie pogłębiała. U dorosłego czlowieka za dopuszczaolną normę w różnucy dlugości nóg przyjmuje się 2 cm. Miłego dnia i tygodnia zyczę wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiaro:) potwornie się czuję:( mam najzwyklejszego kaca na świecie:O wczoraj się załapałam na świeżynkę i zakrapianie:O jak się poczuje lepiej to coś skrobnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki i chlopcy-właśnie powrocilam z wyrywania mojej ósemeczki .Dzis myślałam ze mi szczeke połamie.Jak wyjał to myslalam że padne OLBRZYM-długi niewiem jakies 2,5 cm szeroki ponad cm .Poprostu nie wierzylam ze to ludzki ząb.Teraz jeszcze sciskam szmatke w gebie i znieczulenie troche trzyma ale juz czuje ze zbliza mi sie fajny ból skoro spod znieczulenia czuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już żyję:D :D :D benitko to Ty sie nafaszeruj środkami przeciwbólowymi:O na mnie działa ketonal jeśli chodzi o bóle zębów i dodatkowo jest przeciwzapalny:) a kanapcia to sie dziś nie odezwie??? piękna pogoda, wiosna ruszyła:) no i dobrze, bo jutro ruszam do pracy i nie chciała bym marznąć i moknąć;) więc rano się nie odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaro🖐️witaj wsrod zywych:D:D:D Kanapcia🖐️ Benita:(boszzz to sie nacierpialas to dla Ciebie 🌼🌼🌼 Ruda🖐️narobilo Ci sie ,ze glowa mala wspolczuje Ci bardzo,a tego faceta to bym zatlukla 😠trzymaj sie Ruda🌼🌼🌼 Dominik jest taki nieznosny,ze mnie zaraz cos trafi wrrrrr.Zmykam narazie wieczorkiem sie odezwe jak malego uspie tymczasem🖐️babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jak pusto....bozheeee padam na ryj!dzieci dały mi dizs w kosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik wlasnie wykonczyl swoja matke:( Zajzalam na moment pokazac Wam wypad wczorajszy nad ocean:)bylo superowo,a te widoki to normalnie cud natury:) prosze bardzo ogladajcie i podziwiajcie;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/84a9bc2e4e5e07fb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6caae122b4009269.html Moj maz z Dominikiem:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c0cc8bd54185476.html Oto i ja:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ea3097093651bbf.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2fd04607bc2ba0fb.html Czupiradlo;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85af9da43d466b9d.html Zakochana para:P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2639fe1da68258b5.html Musze oddac laptopa,bo M chce zdjecia z aparatu zrzucic:)jutro pojkaze jeszcze kilka zdjec:) Tymczasem🖐️ Zdrowka zycze wszystkich chorowitkom.......🌼 Spokojnej i przespanej nocki zycze:) 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee noo super foty.....zajefajne1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Synka wlasnie do szkoly odstawilam:)drugiego usypiam:) Boszzzzz,a na dworze leje i wieje:(zmoklam i zmarzlam,a jak sobie pomysle,ze znowu bede musiala wyjsc w taka pogode na dwor,bo synka odebrac to mi sie slabo robi:( Cygaro jak zdrowka aaaa??ja sie pytam:) A gdzie to wszystkie lasencie sie pochowaly?? Ruda 🖐️jak tam samopoczucie??🌼 Kanapciu,a Ty co nic nie piszesz??🌼 Zycze wszystkim mamciom i dzidziusiom milego i spokojnego dnia:)🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leje?u nas wiosna super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb🖐️to za te fotki🌼:) Dzisiejszym jubilatom zycze duzoooo zdrowka i spelnienia marzen,oraz slodyczy w ten wtorek deszczowy Sylwia zyczy:)🌼❤️🌼❤️🌼🌼❤️🌼❤️🌼🌼❤️🌼❤️🌼 🌼❤️🌼❤️🌼🌼❤️🌼❤️🌼🌼❤️🌼❤️🌼 🌼❤️🌼❤️🌼🌼❤️🌼❤️🌼🌼❤️🌼❤️🌼 Ide cosik zjem i powklejam fotki na fotosik,jak cos fajnego znajde to pokaze:P Tymczasem trzymajcie sie cieplo👄,a za bledy to ja sorrki🌼 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc macham z frontu boju wlasnie umylam okna teraz jeszcze umyje drzwi wejsciowe i lece na rehabilitacje . Z parkietu odstaja mi jeszcze tylko dwie klepki,bo reszte udalo mi sie wcisnac jak te mi nie wejda to sprobuje je troche zeszlifowac szlifierka ale lakier strasznie poodchodzil wiec bez cyklinowania sie nie obejdzie.Ale i tak jest super ,strasznie sie balam o ten parkiet. Moje starsze dziecko pojechalo dzisiaj do opery na "czerwonego kapturka"a potem maja jechac do jednostki wojskowej Juz czuje jak bedzie "nadawal " jak wroci Sylwunia troche noga mnie boli bo stalam na drabinie i ja znowu przesililam:P czeka mnie zapewnie ope-er na rehabilitacji;) Caluski dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda🖐️Ty sie troche oszczedzaj,bo sie wykonczysz fizycznie i nie tylko;)to dla Ciebie🌼🌼🌼zuch z Ciebie dziewczynka! Ja zlapalam jakiegos dola:(nic mi sie nie chce i nic mnie nie cieszy buuuuu:( Potem sie odezwe musze wkoncu zaczac sprzatac:(siedzialam i zdjecia na Nk wklejalam uffff wkoncu mi sie udalo:) Ruda mega fluidki dla Ciebie juz powedrowaly........................🌼 A tak wogole,to gdzie sie cala reszta zgraja podziewa aaaaaa??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku!Puchne i przypominam chomika.Jestem na ketonalu wiec chociaz bardzo nie boli,ale wczoraj mialam goraczkę.Malo sie odzywam bo dziecie do szkoł.y nie chodzi bo sa rekolekcje buziole dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benita mega fluidki dla Ciebie,co bys szybko do zdrowia wrocila...........................🌼🌼🌼 U nas leje deszcz i wieje,ze az strach:(normalnie huragan bedzie jakis boszzzz uchron:( Maly wlasnie zasypia:)na Dawidka nakrzyczalam wlasnie,bo usypiam Dominika,a ten mi go specjalnie budzi,no sie 😡😡siedzi i 😭na gorze u siebie w pokoju,sama zaraz sie 😭z nerwow,bo ilez mozna wytrzymac:( Boze dziewzyny no tak wieje,ze boje sie zeby mi dachu nie zerwalo:( ide okna posprawdzam zeby mi nie wyrwalo z futryn:(naprawde strasznie to wyglada co sie u mnie teraz dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaa zapomnialam cygaro nowe zdjecia na Nk wkleilam to sobie zobacz,tylko prosze sie nie smiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rehabilitantka mnie zalamala bo ja ciagle walcze z zapalenim zyly na udzie ,i mnie nastraszyla ze tu lekarz raczej juz nic nie bedzie kombinowal tylko zadecyduje o czyszczeniu zyly by nie doszlo do zatoru :O To ja sie teraz pytam jak wyglada czyszczenie zyly:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitka kochana trzymaj sie kochana sylwunia dziekuje za fluidki i wysylaj mi je wysylaj:)I prosze mi sie tu nie dolowac WIOSNA JUZ PACHNIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda trzymaj sie kobitko🌼i tak sie nie przemeczaj,bo z zapaleniem zyl nie ma zartow:(Moja mama to ma i czeka ja operacja:(wlasnie przepychanie zyl zeby do zatoru nie doszlo😭ale u Ciebie moze byc inaczej,wiec sie nie martw na zapas🌼❤️👄 Dla Ciebie Jumbo Jetem juz fluidki wyslalam .....................................🌼bedzie dobrze zobaczysz:)👄 Aaaaaa gdzie to reszta pan aaa?? Musze narazie konczyc M zaraz wroci,wiec musze jesc mu naszykowac:) Do wieczorka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham, ale słabbiuuuuuchno😭 jestem wypompowana dętka:( ale dostałam w kość, nie mogę ruszyć ręką ani nogą, a kręgosłup to mi chyba rano przyjdzie pozbierać z prześcieradła i na agrafki pospinać:O cholerne zakwasy benitko , wracaj do zdrówka👄 ruda👄 baboku nie szalej, bo sobie biedy napytasz:O fluidki dla Ciebie🌻 kanapciu👄, a Ty co dzisiaj strajk, czy też do roboty się wziełaś:P sylwia👄, jak znajdę siły to obejrzę zdjęcia, bo jeszcze tyle muszę zrobić na jutro, a spać też szybko trzeba iść, bo rano wstaję:( obiadek na jutro robię:) aaaaa, Maja wytrzymała z nianią:D ale na mnie się obraziła, nie dała mi buziaka, jak wróciłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuu ja juz nie wyrabiam mam dosyc wszystkiego glowa mnie boli jak diabli,nie wytrzymam tak dluzej sama! hellpp meee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭nie wytrzymam z bulu😭wszystko mnie kreci i ledwo siedze boszzz zmiana pogody bedzie i tak sie mecze:(:(ja tak juz mam,ze jak sie pogoda zmienia to mnie wszystko kreci i ledwo laze😭 hb boszzz wspolczuje Ci z ta glowa,wiem cos na ten temat,a ia ja tez musze wszystki sama😠😠Trzymaj sie i nie daj sie zwariowac🌼mega fluidki dla Ciebie juz sle.......................🌼🌼🌼 Maly mi 😭musze zmykam moze jeszcze potem cos napisze narazie 🖐️ Cygaro bidulko Ty moja fluidki rowniez dla Ciebie ........................🌼🌼🌼👄👄❤️:),a czemu mala sie obrazila aaa?Pewnie za to,ze zostawilas ja z niania co;)?? Calej reszcie macham 🖐️🖐️🖐️zyczac spokojnego wieczoru i przespanej nocki;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa i jeszcze sorrki za bledy🌼🌼🌼 Lece kapac dzieciaczki,a potem czeka mnie usypianie Dominika:(boszzz kiedy on sam bedzie zasypial?? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na rylko:(i tak mnie rece i nogi kreca,ze ja zaraz z bolu nie wytrzymam:(😭klade sie juz kobitki🖐️ Spokojnej i przespanej nocki zycze dla Wszystkich🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×