Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

POBUTKAAAAAAAAAAAAAAA!!!!ILEZ MOZNA SPAC;) To dla dzisiejszych jubilatow:) 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 Kanapeczko co u Ciebie slychac?ja sie pytam??🌼 Cygaro jak sie dzisiaj czujesz??🌼duzooo zdrowka Ci zycze 👄 Dziewczynki zycze milego dnia jak sie obrobie ze wszystkim to cos skrobne;)pozdrawiam serdecznie🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz obiadek zrobilam,posprzatalam:)teraz zbieram sie do wyjscia po Dawidka:) Gdzie Wy sie pochowaliscie aaaa?? Normalnie puchyyyy jak nic:( Pozdrawiam serdecznie i sle duzooooo👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu zaglada,m ale nie mam jakos sily pisac,wszystko mi sie pierdoli dizs!wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu sobie wpadam narazie tylko ponażekać za co z góry przepraszam.No wiec nadal wyglądam jak chomik ,boli jak ketonalek przestaje dzialac wieczorem goraczki przej...ne .Smrodki jakies w pysku ble..Jem same jogurciki i ciapy papy a chlebka to juz nie dam rady pogryźć.Szczęka tez mi sie otwiera na 1 cm...😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu sobie wpadam narazie tylko ponażekać za co z góry przepraszam.No wiec nadal wyglądam jak chomik ,boli jak ketonalek przestaje dzialac wieczorem goraczki przej...ne .Smrodki jakies w pysku ble..Jem same jogurciki i ciapy papy a chlebka to juz nie dam rady pogryźć.Szczęka tez mi sie otwiera na 1 cm...😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb wspolczuje Ci🌼glowa do gory jutro bedzie nowy dzien i 100 razy lepszy od tego dzisiejszego:)🌼 Benita35 boszzz alez Ty sie meczysz bardzo wspolczuje,bo z zebami wiem jak to jest niestety:(Mega fluidki na ozdrowienie juz Ci wysylam..............🌼 Moj maly marudzi,ze az glowa mi peka boszzz kiedy ta 19 bedzie,bo ja zbzikuje😭 Ide na NK,a potem z Dawidkiem poczytac:) Do poczytania potem🖐️3majcie sie kobitki🌼🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki Benitka buziole dla ciebie... zęby to nie wesoła sprawa :( pozytywnie nastawiona do życia Sylwunia Kanapeczka Cygaro buziole 👄 a ja coś nie mam czasu pisać kurczę ... wczoraj to u mnie młody piszczał nic mu nie odpowiadało , dziś jest lepiej o niebo :) a Sylwia gdzie Ty skoro wybierałaś się nad ocean ? kurczę tylko pozazdrościć . wiecie cosik nie mam weny twórczej , jakaś niemoc ogarnęła mój umysł , byle do wiosny może wtedy szare komórki zaczną działać , miejmy nadzieję . muszę pobawić się z dzieckiem bo mnie woła to narazinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czupurek🖐️ja w Irlandii:),a widoki sa tu Boskie:) tylko pogoda do d***,bo ciagle pada deszcz z przerwami na slonce:( Wlasnie zrobilo sie ciemno i pada grad:( Potem sie odezwe ide szykowac kapiel dzieciom,bo chce miec wczesniej z glowy,a to dla tego,ze dzis po Wspolnej moj ulubiony program taneczny:) Cygaro jak tam las??🌼 Kanapeczko,a Ty gdzie sie podziewasz??🌼 Dobra zmykam i o droge nie pytam;)👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Panie🖐️🖐️🖐️ Jak narazie u nas swieci sloneczko:),ale tutaj moze sie wszystko zmienic w ciagu minuty:(Zbieramy sie do wyjscia i napisze cos wiecej jak wroce:) Zycze milego dnia🌼 Duzooo fluidkow sle dla chorowitek i nie tylko......................🌼 Oraz wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantow duzooo zdrowka,szczescia i slodyczy,oraz spelnienia marzen:) 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 Do poczytania potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitka wspolczujebardzoooo🌼3maj sie jakos👄 Wrocilam ze szkoly wlasnie i tak jak myslalam,pogoda sie zwalila:(jest ponuro i pada deszcz😠czy ja te okna zdaze umys przed Swietami??:( Zabieram sie za obiadek i prace domowe:(taki to jest urok bycia kura domowa;)Potem zajze zobaczyc jak sie topik rozwija:)Buziaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc wspolczuje bardzoooo:)🌼Benita dla Ciebie duzoo👄👄👄 Cygaro 🖐️napisz co tam u ciebie slychac??🌼 Kanapeczko,a Ty co nic nie piszesz??🌼 Jeszcze raz milego i spokojnego dnia zycze:) 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stuk puk,stuk puk,jest tam ktos???? Nie ma aaaaaaaaaaaaaa to szkodaaaaaaaaaaaaa:(to i ja zmykam bawic sie z dziecmi:) Do wieczorka 🖐️ Aaaa i byscie cos sie odezwaly moze aaaaaaaa?? Buziaczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem,tak zagladam tu co jakis czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb🖐️i dobrej nocki zycze:) Ja bede szykowac synka spac,a potem sama bede odpoczywac,bo tak mnie nogi zacely krecic,ze szok:( Zycze Wszystkim spokojnej i przespanej nocki🌼,oraz kolorowych snow dla Wszystkich mam;)3majcie sie cieplo do jutra 🖐️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane:) żyję, zakwasy pożegnane:) ale boję się przeziębienia, bo leje i zimno, deszcz nas wygania, nie daje mi zarobić pełnej dniówki narzekam jedynie na chroniczny brak czasu:O pozdrawiam wszystkie gorąco👄 benitko, jeju współczuję ci cierpienia:( zdrowiej szybciutko🌻 sylwiu, ty jak zwykle na posterunku i za to buźka specjalna👄 a co jest z kanapką????????? stawiam na awarię kompa, bo chyba by się na nas nie wypięła, nie???? kanapciu, wierzę w ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wcozraj ostatnia dzis pierwsza hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:)🖐️ale czy bedzie dobry, to sie okaze potem;) Zycze Wszystkim milego dnia:)zbieram dzieci do wyjscia,napisze potem kobitki:) 3majcie sie cieplo👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaro 🌼Tobie wielkie👄i duzooo 🌼🌼🌼za caloksztalt:)❤️ Zabieram sie za prace domowe,synio spi wiec sobie na spokojnie zrobie wszystko:)Potem wpadnie siorka i mamy isc na poczte za tel zaplacic,ale ta poczta napewno bedzie otwarta,bo znajduje sie w sklepie i ja tam czesto chodze tez rachunki placic:) Ruda🌼👄 Kanapeczka🖐️ benita jak zdrowko??🌼🖐️ I kogo pominelam🌼🖐️ UWAGA!UWAGA! Jutro dzien zaglady:(bedzie zlot wiecie kogo z Jasnej Gory:(i to nie na tydzien,tylko UWAGA!na cale 3 tyg.zalamka totalna:(pocieszam sie tym,ze u mnie mieszkac nie beda,a wizyte ich jakos przetrzymam 😠Bede pisala na biezaco to bedziecie w temacie;) Dobra zmykam robic swoje:) Tylko jeszcze fluidki dla chorowitek i nie tylko;)........................🌼 ZYCZE:)udanego weekendu,udanych imprezek,oraz Swietego spokoju...............🌼👄🌼 Tymczasem🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Benitko! 🖐️ One się pewnie marudzenia nie boją tylko są zajęte otej porze :) U mnie też z czasem krucho, nie ma kiedy pogadać n aforum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalwiny
Witam mamusie. Ja jestem mamą panieneczki prawie 3 latki, i małego pączuszka, który dopiero dorasta w brzuszku :D Właśnie przez tego pączuszka znalazłam to forum, bo byłam ciekawa o czym tu sobie piszecie i wpadłam się przywitać. Mam nadzieję, że będę mogła tu czasem pobuszować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa mamusie🖐️pewnie,ze mozesz:)tu kazdy moze wpadac kiedy chce:)Gratuluje drugiej dzidzi:)🌼 Cygaro odezwij sie jak tam las??Oczywiscie jak znajdziesz czas:(Mega fluidki za wytrwalosc i za cierpliwosc dla Ciebie prosze....................🌼pozdrawiam serdecznie i sle mega👄👄👄 Kanapeczko,a Ty co sie nie odzywasz?? Ruda jak tam synek sie czuje??🌼 Benitka duzooo fluidkow na ozdrowienie i zeby Cie juz tak nie bolala:(................🌼 Musze konczyc,bo Dominik 😭do jutra🖐️kobitki👄 Udanego weekendu zycze jeszcze raz:) Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich zwlaszcza mamemalwiny sylwunia z konradkiem juz duzo lepiej dzisiaj przespal cala noc,since zaczynaja blednac:D a ja zmykam by sprzatac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×