Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Cygaro tak mi przykro a jak powiedzieli w wiadomościach o żołnierzu który zginął , nawet przez myśl mi nie przeszło że może to być Twój Brat . WYRAZY WSPÓŁCZUCIA SOLIDARYZUJĘ SIĘ W BÓLU *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro bardzo ci wspolczuje,calym serduchem jestem z Toba.Wiem co teraz czujesz .Stracic na zawsze brata to jest cos strasznego:O Dla twojego brata benita trzeba bylo gadzinom cos glupiego odpisac i tyle ja na ataki odpowiadalam zawsze glupim atakiem i narazie mam spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju mi tak zimno jest polozylam sie obok michaska zeby pospac a on 15 min i wyspany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez popadlam w jakis dziwny nastroj.wrocily wspomnienia o moim bracie i chociaz Joe tak mi dopiekl to cholernie sie ciesze ze on juz na emeryturze i nie musze sie martwic ze go wysla na misje.Z tych co byl to i tak wystarczajaco pamiatek niezdrowotnych przywiozl wiec wystarczy.Jakos mam dola po tym wszystkim.Wczoraj mialam rozmawiac z ksiedzem o 20 i o 17 zadzwonil ze nie moze sie spotkac .za trzy dni minie miesiac od pobicia a on nie moze znalezdz czasu:O Hb wreszcie odkrylam gdzie cie tak potraktowali ze tak powiem z gory:O Nic mi sie dzisiaj nie chce to sie umowilam na 14 do kosmetyczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ogladalas zdjecia.... musialam posprzatac na wysokich obrotach zaraz wpadna do mnie 2 kolezanki obie w ciazy to pewnei ciasta nie bedize na wieczor hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki życzę miłego dzionka , ja w pracy , roboty moc , ale to żadna nowość , mój M wyjechał na dwa dni to trochę luzu , i mogę z Wami poplotkować . Cygaro , trzymaj sie Dla Twojego Brata [ * ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babony:)widze,ze nawet nikt za mna nie tesknil😭:( Cygaro pamietaj ❤️m jestem z Toba🌼badz dzielna🌼Boze nie wiem co moge Ci jeszcze napisac:(brak mi slow.......:(👄 Kanapeczko🖐️ Zycze milego dnia:)zmykam sie umyc i ubrac,bo ja jeszcz w koszuli laze:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z pomodorem
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babencje:) Hb slodkie te dzieciaczki:)🌼 Kanapeczko🖐️ojj cienko z tym topikiem:(🌼Co slychac u Ciebie???🌼 Cygaro🖐️❤️👄🌼 Moj maluszek spi,a ja biore sie za sprzatanie:)Na dworze swieci sloneczko ach jal super:)Dzis znow caly dzien spedze na dworze z dziecmi:) Fluidki sle potrzebujacym...............🌼 Zycze milego dnia i udanych spacerkow:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki śliczna pogoda chyba była bo czarne chmury nadchodzą , chyba burzowe , . :( dziś w planach po pracy bajkoland - aerobik za darmo :) życzę miłego dzionka buziaczki ślę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czupurek🖐️ale Ci fajnie:)ja na aerobik mam zamiar sie dopiero zapisac:) Benitka🖐️:)masz tu buziaczki na polepszenie nastroju👄👄 Ja wrocilam wlasnie do domu ze szkoly i padam ze zmeczenia:(narobilam sie w domu,ze hej,a teraz ide gotowac kluski slaskie do gulaszu:)mniam pychotka:) Zycze udanego popoludnia🌼[🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie znowu tu pustoooooooooooooooooooo nawet nasz facet tu nie zaglada nie ładnie bardoz nie ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biedulka tu codziennie zagladam ale co mam sama monologi prowadzić????Nikt tu nie zagląda.....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobitki:) Ja tez tu zagladam i pustki tu,ze hej:( Pozdrawiam wszystkie babki i zycze milego dnia:)🌼 Ja usypiam teraz mojego krzykacza i ogladam bb przy okazji:),a potem posprzatam cosik w domku i luzik,bo obiad zostal mi z wczoraj:)Zajze potem narazie 🖐️wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benitka pewnie sobie nie radzi:(i jest jej bardzo ciezko😭wiem co przechodzi,bo ja terz brata pochowalam mial on 20 lat:(😭😭😭 Cygaro trzymaj sie jakos👄fluidki przesylam calej Twojej rodzince..........🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:Daz mi sie humor poprawil,ze stronke zlapalam:P:D Ide cos zjesc i zajze na Nk:)szkoda,ze nie wiem jak sie nazywacie,bo bym Was zaprosila na NK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja krzatam sie,wstawilam wlasnie zupke,podlalam kwiatki bo mam ich bb duzo.zaraz lece po wiki,i tak dalej i tak dalej.....ja mieszkam w siemirowice,,,tam mnie znajdizesz nazwisko na B.....MOWIE O NASZEJ KLASIE OCZYWISCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×