Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

mikołajka były juz małe załamania ale trwamy dalej i topik napewno nie upadnie :) ja i firank_a nie pozwolimy na to :) za bardzo nam zalezy na schudnięciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez zalezy na schudnieciu! bardzo mi zalezy! Chce chociaz przez krotka chwile czuc sie jak kobieta i byc seksi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny już nie mogę doczekać się piątku :-) śniadanko zaliczone płatki z mleczkiem no i kawka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzbym mialabym miec zalamania co tydz nie zrezygnuje z odchudzania az do skutku czyli az schudne:) wlasnie wrocilam z solarium i powiem wam ze powoli widze juz ladny kolorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze sama jestem:) teraz tak mi sie chce spac ze szok:P oczka mi sie zamykaja niewiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Własnie wróciłąm do domku. Dzis zjadłam już dużo : jogurt naturalny mały i mandarynke, talerz krupniku, garść czipsów (nie duscie) i 3 cukierki. Wiem ze słodycze są be ale tak jakos wyszłlo. Postaram sie juz tego nie robic. Mięgo dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) ja juz po obiadku i na dzisiaj to koniec :P vivienne zjadłas trudno nie ma czym sie przejmowac :P lepiej czasami zjeśc jakiegos cukierka czy batonika niz pościc a potem jak głupia sie rzucic na słodycze :P ja tez dzisiaj zjadłam batonika :P za jakies 30 min ide pocwiczyc :) dzisiaj 3 dzien z a6w... nie moge sie już doczekac kiedy kiedy zobacze efekty :) zajrze pózniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherilady- masz racje, odpokutuje to ćwiczeniami ale ja bym chciała wcale nie jesć słodyczy, no cóż w moimprzypadku to trzeba naprawde silenj woli, ale muszę to sobie wyćwiczyć :0 Miłęgo Wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po cwiczonkach... znowu jestem strasznie zmeczona... niby to dopiero 3 dzien ale juz czuje jak mi sie brzuch twardszy zrobił :P a jak tam u was laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Ja już po zajęciach... W końcu :) Ale mi się po tej kopenhaskej żołądek skurczył. Mam ochotę na tyle dobrych rzeczy, a tu kilka kęsów i jestem pełna. A wzrok mówi \"jeszcze, jeszcze\" :) ..ale jestem twarda. Na śniadanie płatki fitness z kefirem. O 11:00 pół grejfruta. O 13:00 pół serka Danio z musli (naprawdę więcej nie mogę) i o 15:40 dosłownie kilka kęsów makaronu z warzywami bo koleżanka robiła. I tyle. Teraz już głód dokucza, ale cóż. GŁÓD - TWÓJ PRZYJACIEL :D Niedługo stanie się to moją mantrą :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a te cwiczenia to A6W :) czyli 6-ścio tygodniowy cykl ćwiczen podobno sa strasznie monotonne ale co tam waze sa efekty :D ( -8 cm ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczynki ! Długo się nie odzywałam ale wiecie jak to czasem jest, jutro ważenie i uzupełnie tabelkę. Widze że mamy nowe koleżanki, fajnie czym wiecej tym lepiej. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bub-ekmamy nowa tabelke :) taka hmm łatwiejsza :P NICK..........WIEK........WZROST......WAGA POCZAT........ILE UBYLO.....CEL firank_a.....18............167................82,5...... ...........?.................65 Vivienne.....23............170.................88....... ............?..................60 ed85..........22............165.................71,5.... ............4,5................57 justim5.........20............169.................95.... ............10................65 CeriLady.....17............180................82.5...... ............1..................66 mikołajka ....28...........170.................80..................... ?..................65 dopisz sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeestem wpisuje się do tabelki: NICK..........WIEK........WZROST......WAGA POCZAT........ILE UBYLO.....CEL firank_a.....18............167................82,5...... ...........?.................65 Vivienne.....23............170.................88....... ............?..................60 ed85..........22............165.................71,5.... ............4,5................57 justim5.........20............169.................95.... ............10................65 CeriLady.....17............180................82.5...... ............1..................66 mikołajka ....28...........170.................80..................... ?..................65 bub-ek.......23.............168................79.....................4......... .........60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyłka NICK..........WIEK........WZROST......WAGA POCZAT........ILE UBYLO.....CEL firank_a.....18............167................82,5...... ...........?.................65 Vivienne.....23............170.................88....... ............?..................60 ed85..........22............165.................71,5.... ............4,5................57 justim5.........20............169.................95.... ............10................65 CeriLady.....17............180................82.5...... ............1..................66 mikołajka ....28...........170.................80..................... ?..................65 bub-ek.......23............168................79....... ..............4......... .........60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a.....18............167................82,5...... ...........?.................65 Vivienne.....23............170.................88....... ............?..................60 ed85..........22............165.................71,5.... ............4,5................57 justim5.........20............169.................95.... ............10................65 CeriLady.....17............180................82.5...... ............1..................66 mikołajka ....28...........170.................80..................... ?..................65 bub-ek.......23.............168................79....... ..............4................60 poprawilam wyglad tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cos mi nie idzie z tą tabelka :-) poprawicie ja ja chyba jakas nie ten jestem Wiecie co nic mi nie ubyło przez tydzień stoje w miejscu, ale cieszę sie że utrzymałam wage :-) Nie krzyczcie poprawie sie :-) Najważniejsze, że tracę centymetry np. na początku w pasie miałam 88 cm a teraz uwaga 82 cm, w biuscie też ubyło6 centów :-) I tak sie nie poddam :-) Ktoś pytał o mój wypadek, hmmm to był wypadek samochodowy dość poważny, ale juz wszystko wraca do normy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a.....18............167................82,5...... ...........?.................65 Vivienne.....23............170.................88....... ............?..................60 ed85..........22............165.................71,5.... ............4,5................57 justim5.........20............169.................95.... ............10................65 CeriLady.....17............180................82.5...... ............1..................66 mikołajka ....28...........170.................80..................... ?..................65 bub-ek.......23.............168................78....... ..............4................60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz nikogo nie ma, uciekam na spacer, jutro rano zajrze. A co do diety firank-a to jade na 1000 kcl cały czas do nowego roku, później zobacze. No ale troszke zgrzeszyłam w tym tygodniu, to nic trwam dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×