Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

jeśli wiara czyni cuda musisz wierzyć, że się uda:) a w chwilach zwatpienia sluchaj piosenki: \"Masz w sobie wiarę\"- Hania Stach i Andrzej Lampert:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! no juz po sylwku i mamy 01.01.08 a to oznacz tylko jedno :D w końcu rozpoczynam dietke :D od dzisiaj na South Beach :D a właśnie moja waga startowa to 82,2 kg... :| dzisiaj rano sie wazyłam... no ale cóz mam nadzieje ze po pierwszej fazie SB bedzie 77 hehe :D mój główny cel to puki co 70 kg jak dobije do tej wagi to będe sie starała zejśc do 68 kg a potem jak już to zalicze to 65-66 kg :D i normalnie będe w siódmym niebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiające..
Przeglądałam wasz topic i zastanawiam się czy warte jest przyłaczenie do takich topiców. Niby się wspieracie i to pomaga, ale patrze np na Cherilady to zamiast schudnąć od 1szego wpisu w tym temacie do dzisiaj to przytyła 1kg..To nie dużo...ale nic nie schudła przez ponad miesiąc...Czy taki topic coś daje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiające... z tym moim odchudzaniem to tak troszke dziwnie ;p bo ja wmiędzy czasie schudłam do 79 kg ale troszke leniwe ze mnie dziecko hehe dlatego znowu jest 82,2 ... ale sobie postanowiłam że od dzisiaj biore sie w garśc i w końcu dopne swego i dojde do wagi 65-68 kg takie topiki pomagaja ale trzeba tez mieć duzo samozaparcia którego mi poprostu czasami brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki w nowym roku :D uhh troche przegiełam wczoraj z wszystkim...no ale od 24 juz nic nie tknełam...i niewiem jak wy ale od dzisiaj ostro biore sie do roboty xD Hmm i mysle ze uda mi sie za pare miesiecy ujrzec 6 z przodu :D a jak tam u was po sylwestrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat mam teraz
czy sie odchudzac...przytylam 8 kg i ...teraz mam biust...wczesniej nic...i ni ewiem ...bo miec biust to bylo moje marzenie..a jak schudne ti i biust mi zniknie:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie laski oficjalnie ogłaszam START diety!!!!!!!! od dzisiaj do maja - czerwca musimy dojść do naszych wymarzonych wag i to jest moje postanowienie noworoczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje tez :D Chociaz mam duzo tych postanowien :D tylko dzisiaj zjadłam jeszcze kawałek torta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała moje to główne i chyba jedyne postanowienie takie ogólne zeby schudnac do mojej wymarzonej wagi, utrzymac ja i cos ze soba jeszcze zrobic... wiesz włosy, paznokcie, opalenizna etc :) a nie sory mam jeszcze jedno postanowienie :D więcej balowac :P puki młoda to trzeba sie bawic a nie w domu siedziec :D no i chyba tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka chce dolaczyc:) ale nikt mi nie odpisuje:(....moge do was?ale jak w szkole? jak sie odchudzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że możesz sie dołaczyc a co do szkoły to najlepiej zaopatrzyc sie w wielka butle wody i np jabłko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) widze ze nikt za mna nie tesknil:(jak mnie nie bylo normalnie az boje sie wejsc na wage ile waze ale wiem ze przytylam....jak zawsze jak jestem z swoim w domu. spedzialam cudowne dni u mojego faceta i cudowne nocy....eh:D ja dzis startuje . wogole to wszytkiego naj....w nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja tez dzis wracam do gry :D troszki sie zaniedbalam przez swietas... zaczynam z 66kg naliczniku :( Szczesliwego Nowego Roku 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle u mnie porażka...zmienilam ostatnio anty swoje i przytylam...waze 85kg;( a bylo 82:( ai wogole porażka. glupio mi teraz niewim co pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko 3 kg. Nie panikuj. Gdyby przybyło 10 kg to by było trudno znowu zrzucić. Przecież wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuka20
czesc dziewczny:) ja dzis po 20 minutach biegania, jogurcie z muesli na sniadanko i na obiadek pol serka wiejskiego light, 2 lyzki bigosu 3 jajka:D jeszcze wieczorem cwiczenia i kolejny dzien dietki za mna:D walczymy!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny biore sie za siebie tak ze chce powoli chudnac.......jakies 2-3kg miesiecznie i chce powoli a skutecznie jesli do wakacji bede tak chudła to 1 lipca powinnam wazyc 65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce 3kg miesiecznie i wtedy juz 1 maja bedzie 65:) a jakby sie udalo to 62 1 czerwca:D uff:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×