Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

robienie takich zakupow to tez swiadzczy o silnej woli:) a ja jestem dzisiaj taka glodna i przez to zla na siebie:(mialam nic nie jesc ale wlasnie sie zapycham marchewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vejda1987
ja na śniadanie póki co wcinam jogurcik z jakimiś zobożami(jogurcik zwykły, nie umiem jeść tego naturalnego paskudztwa;]) ale pewnie niedługo mi zbrzydnie a szkoda, bo dobrze działa. Teraz wszamałam pomarańczkę na kolację i koniec. Fajnie byłoby się ważyć wszystkie razem, tylko, że ja niestety nie mam wagi(bo wyprowadzając się do akademika jakos nie przytachałam jej hyh- zawsze w domu się ważeniem dołuje). Mam zamiar zacząć ćwiczyć, ale...póki co odkładam i wmawiam sobie małe kroczki, małe kroczki. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Vejda co studiujesz i gdzie???widze ze jestes mlodsza ode mie o roczek :) ja dzisiaj zjadlam bardzo duzo ale dlateo ze sie zalalmalam po tym jak nie moglam sie zmiescis w moje ostatnie spodnie jeansowe!!! to jakis koszmar i z tego wszystkiego dzisiejszy dzien nie zalicza sie do dietkowych,tylko do totalnego obzarstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vejda1987
filologię polską na ug (czyli jeden z bardziej sprzyjających tyciu kierunków- ciagle czytanie to w domu, to w czytelni...zero ruchu) blackberry16 - przerażasz mnie...to 500kcal brri wogóle to wszystko czego nie jesz, to co Ty jesz? i masz 16 lat jak w nicku? to niebezpieczne... a dla pociechy dodam, że kiedyś gdzieś czytałam, iż waga moze stać w miejscu i potem nagle runąć w dół. Więc trzymaj się i nie poupadaj na duchu=]. Kiedyś moja mam np miesiąc była na diecie i nic na wadze, ale po ubraniach ogromna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno:czy ktoras z was jest na diecie bezglutenowej???to nie jest dieta odchudzajaca,,,,,, a moze ktos cos o niej slyszlam??bo ja mam wlasnie taka diete, i nie wiem czy ja moge jesc te otreby pszenne???ogolnie nie wolno jesc zadnych zboz :( ale moze te otreby juz sa pozbawione tego glutenu,,,nie wiem,,a moze ktras z was wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny mykam pod kocyk po zimno:)jutro sie odezwe i 3majcie sie:)bedziemy latem super laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem ;d juz po cwiczeniach musze powiedziec ze dawno sie tak nie przyłozyłam :D i ajkos od razu lepiej mi teraz =D ale zjadłam jeszcze jajko na miekko bo nie wytrzymałam z głodu :P mi sie nazwa obiła o uszy ale nic konkretniej nie wiem :D ja juz tylko wierze w diete 1000 cal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a6w :) a oprocz tego to robie z 15 brzuszkow (dzisiaj 30:D), skacze na skakance:d i takie tam cwiczona wymyslam :D i biegam jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nietsety 16 lat :( tylko 21,,,a chcialabym miec te 16 i nie przejmowac sie nieczymm! w tamtym wieku ja nie matrwilam sie o wage o nic o szkole,,,,,i wszystko sie samo pieknie ukladalo, a teraz......odkad jestem sama na swoim utrzymaniu,: -przytlam i to sporo bo ponad 10 kg,,,a wczesniej bylam chudzinka i sie nie odchudzalam,,,po prostu swietna przemiana materii:jadlam wiecej niz moj tata:) a teraz skzoda mowic,,,,,,nawet diety typu 1000 kcla nie dzialaja -jestem caly czas mutna i zdolowana -moja samoocena bardzo zmalala,,,oj i to bardzo -nic mnie nie cieszy -borykam sie wiecznie w problemami roznego typu i na razie tyle,jest jeszcze tego sporo iwecej ,ale nie bede sie rozpisywac,bo mnie jeszcze wygonicie z tego topiku!! wiem sama ze 500 kcla to malo,ale co ja mam zrobic?jak ja juz nawet i na tylu kaloriach nie chudne??? nawet niejedzenie nic mi nie pomoze! A JA WIEM ZE WAGA czesto stoi na diecie,ale u mnie ona nawet nie drgnela na poczatku,wiec nie powinna sama stac! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Anulka 19 dziekuje za gratulacje:) ja jeszcze musze dzis ze 100 brzuchow i 30 pompek zaliczyc:/ jutro ide o 19.30 na aerobik:D buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym znow pochodzila na silownie ale niemam pieniedzy:( studniowka pochlania wszytkie pieniadze....eh a w grudniu jak chodzialam na ta silownie swietnie sie czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj nie biegalam i mam takie wyrzuty sumienia:( ale jutro aerobik i w piatek pobiegam, a w sobotke basen..:) i nadrobie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie uczyc i zarazem sie zeganam jutro sie odezwe ale dopiero po poludniu 3maj cie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze na chwilke zajrze musze sie pochwilic cwiczylam:) moze nie za dlugo ale zawsze cos:)do jutra🖐️🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze wszystkie sie za cwiczenia wzieły :D mi juz na dzis starczy bo strasznie nogi mnie bola:D chyba pojde zaraz spac bo strasznie głodna jestem juz i tak zjadłam 2 jabłka :D ale w sumei to owoc to mozna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vejda1987
życzę wszystkim dobrej nocy =] dzisiaj mogę być z siebie dumna, chcoiaż nie poćwiczyłam, ale za to z kaloriami oki więc jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz pocwiczylam, wzielam relaksujaca kapiel i ide spac:) jutro wracam do domu:) i w piateczek na imprezke wiec sie wyszaleje:D buziaki, odezwe sie jeszcze jutro z rana potem to dopiero pod wieczor:) 3majcie sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,,juz spicie??? chyba tak :) ja tez zaraz zmykam,wlasnie przyszlam ze szkoly i bardzo sie ciesze bo dostalam wyniki ze swiatecznych egzaminow i na razie z jednego dostalam prawie 80 5 ALE SIE CIESZE!!!! a dodam tylko ze studiuje za granica, a to jest moi pierwszy rok,,,wiec duzo stresow i takich tam,,,ale jeden juz zaliczony,,,,,teraz tylko czekac na nastepne1 A OD JUTRA STOSUJE NOWY PLAN: -REGULARNE I NIEWIELKIE POSILKI: PIERWSZY O 9,DRUGI O 13 A TRZECI O 17 CO O TYM MYSLICIE???? a czy wy tez jecie regularnie?? ja bardzo nie wiem jak to wyjdzie bo mam nieregularny tryb zycia i prace tez,,,wiec to bedzie trudne jak Ch*****ale przynajmniej sie postarmam cos z tym zrobic :) bo przeciez musze schudnac,a jak diety prawie ze glodowkow nie pomagaja,to ja juz nie wiemczego mam sie chwytac....wiec moze ta regularnosc mi pomoze!111 do tego mam wielki brzuchol,a dlatego ze dawno nie bylam w kibelku i sie nie wyproznilam,a zadne naturalne sposoby i specyfiki nie dzialaja na mnie,,,a srodkow przeczysczajacych nie chce brac!! to chyba tyle na dzisiaj,,,milych snow zycze wszystkim oczywiscie o naszych nowych pieknych cialch po diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,,juz spicie??? chyba tak :) ja tez zaraz zmykam,wlasnie przyszlam ze szkoly i bardzo sie ciesze bo dostalam wyniki ze swiatecznych egzaminow i na razie z jednego dostalam prawie 80 5 ALE SIE CIESZE!!!! a dodam tylko ze studiuje za granica, a to jest moi pierwszy rok,,,wiec duzo stresow i takich tam,,,ale jeden juz zaliczony,,,,,teraz tylko czekac na nastepne1 A OD JUTRA STOSUJE NOWY PLAN: -REGULARNE I NIEWIELKIE POSILKI: PIERWSZY O 9,DRUGI O 13 A TRZECI O 17 CO O TYM MYSLICIE???? a czy wy tez jecie regularnie?? ja bardzo nie wiem jak to wyjdzie bo mam nieregularny tryb zycia i prace tez,,,wiec to bedzie trudne jak Ch*****ale przynajmniej sie postarmam cos z tym zrobic :) bo przeciez musze schudnac,a jak diety prawie ze glodowkow nie pomagaja,to ja juz nie wiemczego mam sie chwytac....wiec moze ta regularnosc mi pomoze!111 do tego mam wielki brzuchol,a dlatego ze dawno nie bylam w kibelku i sie nie wyproznilam,a zadne naturalne sposoby i specyfiki nie dzialaja na mnie,,,a srodkow przeczysczajacych nie chce brac!! to chyba tyle na dzisiaj,,,milych snow zycze wszystkim oczywiscie o naszych nowych pieknych cialch po diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry- sprobuj chociaz raz zazyc srodek przeczyszajacy albo nie wiem czy robilas moczne suszone sliwki, caly dzien po nich nie wychodzlam z WC:) buzki ja spadam na uczelnie, a pote na dworzec i do domku:) odezwe sie do was wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ja staram się pochłaniać dziennie około 1000 kcal. myślę, że to zdrowe i rozsądne. do tego 5 posiłków dziennie, woda i herbatki. przykładowy dzień: 7.00 owsianka (zawsze) 10.00 activia do picia albo activia serek 13.00 sałatka z tunczyka i warzyw 15.00 jabłko 17.00 gotowany kurczak i brokuły 19.00 pomarańcza, kiwi eto wsjo drugi tydzien waga stoi i nie wiem co jest jego przyczyną. ale cierpliwie poczekam. może ruszy wreszcie :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny pomysł z tym ważeniem tego samego dnia. to który dzien miesiąca? pierwszy? jeśli tak to następne ważenie i zmiany w tabelce 1 go lutego. planuję dobić do 70 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poprzedniczki :) a Ty teraz zaczelas sie odchudzac,od dzisiaj?czy juz trwasz w tym dluzszy okres czau?bo widze Twoje menu i wyglada ono bardzo smakowicie :) ja tak jak pisalam wczesniej planuje jesc 3 razy dziennnie i regularnie,czyli o 9 o 13 i o 17,,ale dzisiaj juz mi to nie wyszlo,bo jet juz prawie 10 u mnie a ja nie jadlam jeszcze nic,,,ale to jest wynikiem wczorajszego obzarstwa i nie czuje jeszcze glodu,,, a wlasnie na czym to polega?????jezeli zakladam sobie ze jem regularnie o stalych porach to jak jest godzina jedzenia to ja powinnam jesc nawt wtedy kiedy nie jestem glodna????ja to z tym jest??? bo ja juz nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz mam sniadanko: kefir duzo kefiru i porzeedna lyzka siemienia lnianego,,,na te moje zaparcia :|( moze onoo mi pomoze,,a czy takie cale ziarenka nie gryzione maja kalorie??? ja mam zawsze btyle pytan :|( nigdy nic nie wiem :( was to moze denerwowac ze mam tyle pytan, za co z gory przepraszam :|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×