Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

ja zaczełam 15 grudnia z takim menu, smacznie ale zdrowo :) zeszło 3 kg. nie ćwiczę w ogóle. w przyszłym tygodniu kupuję orbitrek i zacznę ćwiczyć to myślę że waga szybciej poleci co ci moge poradzić to więcej posiłków. częściej a mniejsze, po od 150 do 250 kcal. obiad nawet może być 300. częste posiłki przyspieszają metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wiem,tylko moj tryb zycia mi na to nie pozwalam,ja nawet czasami nie mam czasu na te trzy posilkki,wiec jak wieczorem jestem w domu to rzucam sie na jedzenie bo taka glodna jestem :( czesciej a mniej tak :) tylko malo to znaczy ile????na biad np????ile to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo dziewczynki :-) Jak obiecałam tak jestem hihi tyle nas się zrobiło na tym naszym topiku że nie nadązam czytać hihi. Co ja wam mogę poradzić hmm ja jem na obiad 50 g kaszy gryczanej bez niczego i do tego różnie np. 100 g wołowiny duszonej na oliwie albo 1 łyżce oleju, jajo sadzone ale nie solone, do tego troche marchewki startej albo ogórka świeżego. Na śniadanie najczęściej jogobella light. Ja dzis zjadłam jogobelle na śniadanie, na drugie małą paróweczke na zimno, zawsze o 15 jem obiad jak wyżej i o 18 zjadam kanapke razowego z chuda poledwica np sopocka, duzo wody, zielona herbatka, i wspomagajaca odchudzanie 3 x ja w ciagu dnia, absolutnie żadnych słodyczy dziewczyny da się bez tego żyć. Ćwiczenia brzuszki, ćwiczenia na uda pośladki, 20 min na twisterze, no i cudo moje abgymnic jakis program 15 minutowy. Teraz facet przytarga mi od kumpla taki duzy stoper do ćwiczeń to będe ostro ćwiczyć. Widzicie wy macie lepiej a ja powinnam jak najmniej chodzić na ten kręgosłup i noge i absolutnie nie ćwiczyć ale jak mi tak dobrze to co będe sie przejmować :-) Ja w końcu od 21 stycznia wracam do pracy ale sie cięszę, że ten koszmar się kończy. Normalne życie :-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zjadłam jak narazie 2 kromki ciemnego chleba na sniadanie (jak zawsze) a zaraz na obiad suroweczka z gotowana piresie z kurczaka :D a potem postaram sie juz nic ewentualnie jak bd głodna to surowki jeszcze zjem :P od jutra zaczynam codziennie wieczorem robic menu i liczy solidnie kalorie bo wydaje mi sie ze to jest najbardziej skuteczne...i postanowie ze nic oprocz tego co na kartce nie zjem :P no a oprocz tego cwiczenia:Dlekkie zakwasy po wczorajszym mam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vejda1987
boże ja to przy was się wychodzi, że objadam ;] właśnie sobie gotuję kaszę gryczaną(duuużo) do tego sosik, yhh z torebki wiem niezdrowo i kalorycznie, ale szybko;] rano jadłam jogurcik z jakimiś śmieciowatymi zbożami potem jabłuszko. Wchodzę w etap, gdy czuje się głodna i głodna i zmęczona z braku jedzenia- taka bez energii. Łykam sobie magnezik to może będzie lepeij. A dzisiaj doszłam do wniosku, że ja jem za mało owoców i warzyw...muszę nad tym popracować. W końcu to błonnik i witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jestem juz po pracy, zla jestem na sieibe bo dzisiaj sie troche objadlam:( zjadlam chyba z 5jablek, 2jogurty,zupe ogorkowa,owsianke,2pomarancze i pol princessy:( ale jestem wsciekla na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja juz po szkole:P jeszcze jutro i weekend:D super.. sniadanie: jogurt nayuralny + lyzka platkow fitness obiad: kanapka z szynka kolacja: bedzie grejfrut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vejda1987
ajj anulka zawsze jesteś taka dzielna? i wsyatrcza Ci tylko tyle:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzielna????nie powiedzialabym tyle owocow zezarlam,ze mam teraz taki brzuchol wydety,ze masakra:(ryczec mi sie chce i ciagle glodna jestem,w dodatku owoce maja cukier:, a ja w dodatku juz od paru dni nie moge sie zalatwic i mam brzuchol jak balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vejda1987
Upss przepraszam to miało być do firank_a, wybaczcie jeszcze nie spamiętałam nicków. POmarańczki może zadziałają, co? Mi pomogają w oczyszczaniu organizmu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem dzielna bo ostanio przytylam wiec nie mozna mnie miec za przyklad....ssie mnie okropnie ale co mam zrobic...musze walczyc z soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka nie jest zle owoce mozna jesc :) ja zjadłam 2 kromki na sniadanie obiad surowka z gotowana piersia z kurczaka i kolacja surowka i juz dzis nic nie jem:D własnie wróciłam z szybkiego spaceu i zaraz bd cwiczyc jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka jestes moja motywacja:)ja teraz chrupie marchewke,kurde od paru dni ciagle chce mi sie jesc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuLkA19 mi tez sie ciagle chce jesc ;/ i wogole mam wrazenie ze głodna ciagle jestem.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ciagle cos jem:Omam tego juz dosc,nawet jak nie jestem glodna to tez jem:(teraz sie ratuje marchewka i woda:(a tak chcialabym schudnac te 7kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" 15:50 firank_a witajcie ja juz po szkole jeszcze jutro i weekend super.. sniadanie: jogurt nayuralny + lyzka platkow fitness obiad: kanapka z szynka kolacja: bedzie grejfrut\" Firanka, nie chcę żebyś sobie pomyślała, że się wtrącam, ale jeśli mogę coś powiedzieć... uważam, że za mało jesz :( może uda ci się szybciej przez to schudnąć, ale potem będziesz chciała wrócić do w miarę normalnego odżywiania i kilogramy wrócą z nawiązką :( moja dobra rada, nie schodźcie poniżej 900 kcal dziennie, bo nie dość, że ucierpi na tym wasz organizm, to potem będą przykre tego konsekwencje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mialam takie wyrzuty sumienia,ze poszlam biegac ,biegalam 25minut mysle,ze cos nie cos spalilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ai odechciewa mi sie wsyztko...moj facet ma problemy i normalnie ai ....niechce mi sie gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) ja juz po treningu, dzis zjadlam: jogurt z muesli, mała grahamke, czerwony grapefruit, obiad: marchewka z groszkiem gotowana + 2 cheba wasa z szynka, podwieczorek jablko i przed chwilka banan z 2 krazkami ryzowymi:) oprocz tego w sumie jakies 45 munt spaceru dzis zaliczylam, trening, a na koniec 5 serii schodkow zrobilam dla ambicji wiec jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myslicie czy po 25minutach biegania spala sie juz tluszcz??? bo nie wiem ile trzeba biegac zeby zaczelo sie spalanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra jest z chlopakiem na odleglosc 3 lata i sie cholernie kochaja wiec nie pekaj:) anulka ja biegam 20 minut i uwazam, ze jest ok na poczatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 2lata . po drugie nie pekam bo nie oto chodzi.....chodzi ze o ma powazne problemy w rodzinie a nie ze pekam...jest duza roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vejda1987
wróciłam z wyprawy do reala, troche mnie kusiło żeby coś sobie kupić, ale dzielna byłam. Jedyne na co się skusiłam to brokuły i rybka- na sobotni obiadek. Właśnie może macie Dziewczyny jakies przepisy na smaczne i nie tuczące obiadki? Nie martw się Firanka ja już od półtora roku też prowadzę związek na odległość...ale jutro mój chłopak przyjeżdża sasasa=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vejda - zarejestruj nick bo się znajdzie głupol co się pod ciebie podszyje jeśli ci to pomoże to wklejam to co jadłam od 28 grudnia: 1. maślanka 200ml maca 2 szt activia maca 2 szt maca 2 szt brokuły 500g kapusta z grochem grejpfrut 2. owsianka kawałeczek schabu pieczonego 3 kromki pieczywa ryżowego warzywa z patelni bez tłuszczu kawa z mlekiem i 1 łyżeczką cukru pomarańcza kiwi 4 szt 3. owsianka 2 jajka na miękko sałatka z warzyw i kurczaka gotowanego 1 kromka chrupkiego chleba kukurydzianego activia szklanka soku marchwiowego oscypek i obważanek z solą sałatka z warzyw i kurczaka gotowanego 4. owsianka filety śledziowe w zalewie octowej kanapka z szynką kurczak w galerecie plasterek sera żółtego 5. płatki z mlekiem 2 jajka na miękko 2 kromki ciemnego chleba rosół pomarańcza kiwi 2 szt sałatka z warzyw i kurczaka gotowanego 6. activia 2 szt. jabłko jabłko jogurt pitny sałatka z warzyw i tuńczyka z ryżem 2 kromki chrupkiego chleba kukurydzianego szklanka mleka 7. owsianka sałatka z warzyw i tuńczyka z ryżem jabłko 2 szt. sałatka z warzyw i tuńczyka z ryżem budyń śmietankowy 8. owsianka jogurt pitny sałatka z warzyw i tuńczyka z ryżem activia 4 kromki chrupkiego chleba ryż. z kąfiturą jagodową ogórek zielony + kilka marchewek 9. 4 kromki chrupkiego chleba kukurydzianego z almette płatki z mlekiem kawałek ciasta + rafaello gotowana pierś kurczaka z warzywami serek homogenizowany twaróg chudy 3 kromki pieczywa ryżowego 10. owsianka 2 kromki pieczywa ryżowego z almette sałatka z kurczaka z warzywami sałatka z kurczaka z warzywami maca 5 szt jabłko 11. owsianka activia do picia sałatka z kurczaka z warzywami jabłko filety śledziowe w zalewie octowej pomarańcza dwie kromki pieczywa chrupkiego z almette 12. owsianka activia do picia jabłko sałatka z kurczaka z warzywami rosół filety śledziowe w zalewie octowej 2 kromki pieczywa chrupkiego 13. owsianka activia jabłko jogurt naturalny + musli sałatka z tuńczyka z warzywami 2 kromki chrupkiego chleba z almette maca 2 szt 14. owsianka activia do picia sałatka z tuńczyka z warzywami jabłko maca 3 szt kiwi brokuły 500g malutki kawałek gotowanego kurczaka 2 łyżki musli z mlekiem czyli 2 tygodnie 15. a to będzie jutro: płatki z mlekiem serek homogenizowany łyżka musli 2 jabłka activia sałatka z kurczaka z warzywami pomarańcza kiwi 2 szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×