Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

po swietach zapisuje sie na silownie bede chodzic na rowerek i bierznie i niema zmiluj drogie panie biore sie za siebie i to bardzo pozadnie moj facet ma mieszkac z dziewczyna ktora schudla minimum przez 3miesiace 15kg a nie z taka waga jak obecnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka20 jak dla mnie nie bez sensu :P bo bez roznicy czy pada czy nie :D aktualnie nie pada tylko jest mokro wiec korzystam..:P bo chmury idą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ja ostatnio od kilku dni zjadam około 1200-1300 kcal :o ale może i dobrze, cholercia kto to wie :P ale zato dzisiaj biegałam na orbitreku 50 minut!!!! i jeszcze dzisiaj mnie małżeńskie wygibasy czekają :P do juterka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hija.... wiesz mozesz smiac czy nie i tak samo reszta mimo ze dzis koncze te glupie 19lat chciala bym tzn juz naprawde o pewnych sprawach mysle powaznie....jak , mieszkanie ,rodzina, malzenstwo....pierwszym krokirm bedzie wspolne zamieszkanie ......moje kochanie mowi o czyms ze mnie bardzo po maturach zaskoczy ze chce mieszkac z narzeczona nie dziewczyna. i mysle powaznie o tym by wziasc slub wlasnie z nim wiem ze znalazlam partnera na calez zycie. Dzieic narazie nie planuje ale malzenstwo mysle by zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no firanka gratuluje:) jeszcze raz wszystkiego najlepszego i spełnienia marzen wagowych :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja jeszcze zjadlam mace i baonik corny.. spalilam co prawda troche na meczu..ale musze jeszcze.. wiec dzisiaj pocwicze troche i potancze i spale z 200-300 kcal i bedzie dalej ponizej 1000kcal:) spale i bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłade sie juz spac:) zrobilam dzis 150brzuszkow i 5min rowerka w powietrzu...jutro zaczynam pozadnie dbac o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono widze ze ja dzis tu pierwsza:).....mowilam ze dzis biegam i wogole ale boze wstaje rano a tu snieg napadal mam nadzieje ze do popudnia juz go nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) dzisiaj pogoda powiedzmy srednia wec ide pobiegac, bo juz mnie nosi w domu.. blehhh nie cierpie byc przed @ bo czuje sie taka potwornie pelna i gruba w brzuchu..:( okropnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja lece na zakupy dzis ciezki dzien bo lekcje do 14 potem korki i male zakupy wiec pojawie sie miedzy 16-17 na cafe...a 17:15 ide pobiegac:) 30 min gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanke nie begaj od razu 30 minut, bo sie szybko zniechecisz.. stopniowo. tym bardziej, ze twoj organizm nie jest przyzwyczajony do tego.. zacznij od 15 minut- nie nerwowo:) dokladaj sobie po tyg po 5 minut.. i wedy bedzie dobrze:) patrz ile ja juz biegam i mi ciezko bylo czasem 30 minut wytrzymac wiec nie szalej.. zreszta zalezy jakie kto ma tempo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na sniadanie 3 krazki ryzowe ze szprotem w pomidorze:) czyli kolo 250 kcal:) zostalo jeszcze 650:D buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14nastka
urosne :( watpie szczerze w to:(:( to dobra wage zostawiam w spokoju... ale te nogi... i brzuch... poprostu jeden wielki tluszcz i celuit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka, wszystkiego najlepszego 🌼 i wcale nie zamierzam się śmiać, bo ja zaczęłam być ze swoim mężem jak miałam 16 lat i jak miałam 17-18 to już byłam pewna, że to ten jeden jedyny i na całe życie. ślub wzieliśmy dopiero po 6 latach, jak miałam 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej w ogóle z doopy :o zjadłam wg mnie niewiele, bo nie czuję się w ogóle najedzona a z wyliczeń wyszło mi tak owsianka 200 jogurt duży owoce leśne 350 kanapka z pastą jajeczną 250 surówka z kapustki i pora z biedronki 280 winogron 200 czyli razem ok 1280 kcal - czy ja coś może źle liczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze kcal z tej kanapki to troszke przesadzlas:D mysle ze w 1100-1200 sie zmiescilas:) firank_a ja poznalam chlopaka w 1 liceum czyli mialam 17 lat.. teraz mija nam 3 rok i ja takze wiem, ze to te jedyny..:) gratuluje zatem i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny ze tak myslicie ciesze sie z tego bardzo....mialam dzis pobiegac lecz nie wyszlo tak u mnie sniezylo ze to porazka eh..a dzien 50/50 okolo 100kcal zjadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałam dzisiaj mega udany dzien :D zamiast do szkoły poszłam z dziewczynami na zakupy...i od 8 do 19 byłam na nogach.. xD nie skusiłam sie na zadnego kebaba ani nic z tych rzeczy (a one jadły) a za to zjadłam: ciemna kanapke *2 jabkłko i jak wróciłam obiad(kasza z gulaszem i surowka) :D plus duuzo ruchu :D takze jestem zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14nastka
dolaczam sie do was moje drogie panie :) odchudzam CIAŁO a nie swoją wagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Dzisiaj sie wazylam i ...jest 61. czyli do mojego celu juz tuż, tuż...Bardzo sie ciesze!!! Pojutrze lece do mojej kochanej Polski!!! Mam nadzieje ze ktos zauwazy zmiane jaka zaszla w mojej figurze, bo stracilam 9 kg. Podsumowujac ost 2 miesiace, to: duuuuzo ruchu, duuuuzo warzyw i owocow, duzo wody mineralnej, liczenie kalorii i sa sukcesy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to kochana szczere gratulacje:) oj do mojego celu jeszcze daleko..:( ale mam czas.. czerwiec daleko.. zdazymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chcialam sie tylko zameldowac i tyle ze bede dopiero na cafe po 15 bo zaraz mykam do szkoly:) dzis ostatni dzien i tydz wolnego(ulga) milego dnia wam życze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14nastka
uff juz po szkole i caly tydz wolnego :) dostalam dzis kosmetyki z avonu wyszczuplajace i masazer do walki z celuitem :) moze cos pomoze:) a do tego cwiczonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu jakas cisza:(ja mam dzis dobry dzien jak narazie...jutro jem malutko a w pt glodowka(oczyszczenie)wkoncu scisly post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam dzisiaj ciemna kanapke i pare pierogów (skusiłam sie ale nie mam wyrzutów sumienia:D ) a biega nie pojde bo snieg pada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×