Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

sweet november pewnie że mozesz :) witamy :) jesli masz zamiar zagladac codziennie to dopisz sie do tabelki a jak nie to nie musisz :) nick.............wzrost.......24.XI......28.XI.......1.X II .. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5.................... ........ ........... CheriLady.......180..........82.3....................... ................. Wytrwała........168.........76,0........................ ................. ***Mirella***...... 170.........89,0..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :) zamierzam często zagladać :) nick.............wzrost.......24.XI......28.XI.......1.X II .. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5.................... ........ ........... CheriLady.......180..........82.3....................... ................. Wytrwała........168.........76,0........................ ................. ***Mirella***...... 170.........89,0.......................................... November........165.........57,0........................................... A teraz zabieram sie do czytania całego topicu od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wzrost.......24.XI......28.XI.......1.X II .. .. ..5.XII firank_a..........167.........81,5.................... ........ ........... CheriLady.......180..........82.3....................... ................. Wytrwała........168.........76,0........................ ................. ***Mirella***...... 170.........89,0.......................................... November........165.........57,0..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myslicie ile uda mi sie schudnac na dietce 400-800kcal...i silownia 3 razy w tyg...od czasu do czasu glodowka....przez 35dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet november napisz nam do jakiej wagi chcesz dojść i w jakim czasie a także jaka dieta:) firank_a w sumie nie dziwie sie że nie bywasz w białym bo tu nie ma co oglądac hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie to 52-53kg. Dieta.. chyba 1000kcal. Czyli jakby nie patrzeć MŻ :) PS. dziś zakupiłam hula hop :D bedę hulać :) Pierwsze 10 min to była tragedia już je chciałam rzucic w kąt ale nagle jakoś mi sie \"przypomniało\" jak kręcić i teraz jest nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to bedzie niezdrowe itd co bede robic...ale zrobie wszytko wszytko wszytko by schudnac 10kg minimum..wiem ze jojo potem ale jojo da sie zapanowac przeciesz nie zuce sie na jedzenie odrazu niewiadomo jak tylko bede stopniowo...mam dosc tych prob teraz albo nigdy musze schudnac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet november no ja tez będe hula hop kręcic i do tego na skakance skakac ;p i jak sie zmotywuje to brzuszki hehe a w najblizszym czasie to jeszcze rower stacjonarny kupie :) firank_a dokładnie nad jo-jo da sie zapanowac... kurde panny sie głodzą a potem wpie***laja ile wlezie a na koniec sie dziwia ze jo-jo jest... :/ nie rozumiem tego :/ a tak w ogóle to co ja zaplanowałam sobie to tez nie jest zbyt zdrowe ale tak samo zrobie wszystko by dojśc do wymarzonej wagi... :) damy rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanko tam gdzie zastrzegasz sobie nick to mozesz dać podpis pod wypowiedzią. Po prostu zaloguj się swoją nazwą. Cheri- widzę ten sam tryb cwiczeń :D. Na skakance to już skaczę od dłuższego czasu, brzuszki staram sie codziennie ale nieregularnie wychodzi ;) No i teraz hula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem gdzie boze chyba tepa jestem...no ok pod wypowiedzia stopke bede wstawiac ale jak zrobic ze bedzie ukosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_o tam na samej górze strony masz \"spis tematów, nowy temat\" itd tam na końcu sa preferencje wchodzisz w to logujesz sie i potem wyskakuje ci strona z twimi danymi :) i tam uzupełniasz stopke :) i zatwierdzasz :) a ukosna sama sie robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo:) dziewczyny musimy sie zmobilizowac:) jutro glodowka i silosnia wiec zawitam tu ok 17 dopiero:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je też jakos tak po 17 jutro bede.. najpierw szkoła potem z psem do weterynarza... jutro wieczorem napisze jak mija mi dzien głodówkowy :) teraz uciekam :) odezwe sie jutro :) 3majcie sie laski :) ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie opusciłam tylko mój meżczyzna przyjechał dziś do mnie i randkowalismy. Dzis zmykamsię umyć i lulu a od jutra melduję sie rano i piszę co jadłam ,cwiczyłam, piłam i wogóle. Pozdrawiam i będę Was wspierać najlepiej jak potrafie:) firanka- nie martw się... jestes bardzo miła i napewno twój ..nasz...topic przetrwa bo mamy wspólny celi marzenia i chcemy zeby się spełniło. :) oki, ide sie. umyć bo moje kochanie mnie dzis wykończyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka, ale chodzimCi o oczyszczanie głodówko czy dietą warzywno-owocowa....bo mnie by ta druga interesowała i może raz w tyg dzień głodówki :) ale to jeszcze zobacze...na razie przez kilka dni musze mało jesć zeby żołądek zmniejszyć i oczywiącie warzywa i owoce to baza bo dieta warzywno-owocowa jest supe r ale trzeba mieć siłe ja robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×