Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

liczę na to że jak wskoczę na orbitrek to przyspieszę metabolizm :) też kiedyś chodziłam na siłownię, ale nie mam czasu :( łatwiej mi będzie z orbitrekiem w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz tez na nic nie mam czasu. Jak wieczorem synek juz zadnie to ja padam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie po sniadanku : zielona herbata i maly jogurt jogobelli light...zastanawiam sie czy nie zjesc jeszcze malej kanapki hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam owsiankę (mąż mi robi co rano :D ) na potem mam activię, troszkę musli (dosypię sobie) jabłko jogurt naturalny i to mi musi wystarczyć do 16.00 - potem do domku i zmajstruję sobie sałatkę z tuńczyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 2 cienkie kanapki z salata, poledwica i plasterkiem pomidora i ogora. Pozniej jogurt 0%. Na obiadek piers gotowana, ziemniak, por z jablkiem. Podiweczorek pomarancza Kolacja 2 cienkie kanapki jak na sniadanko. No z dziecmi to juz 24 na obrotach. Do tego praca i swir pewny :) ale to super uczucie taki wlasny szkrab :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hija na pewno :) przychodzi wiek i czas, ze bardzo sie juz chce maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze od diety do planowania ciazy dochodzi:) M_0 a powiedz jak jestesmy przy tym temacie jakie mialas objawy ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latalam do kibelka na siku, mialam opuchniete piersi i otoczke wokol brodawki :) a pozniej zrobilam test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jakos dziwnnie sie czuje...biore ogolnie anty ale od 3 dni jestm opuchnieta w srodku mam takie dziwne wrazenie wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i ja czylam sie identycznie jak przed @. to moze zrob test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"09-01-2008 09:01 M_O Hija na pewno przychodzi wiek i czas, ze bardzo sie juz chce maluszka. \" ta, tylko że ja go już robię od kilku miesięcy i zrobić nie mogę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_O tylko wiesz jest male mam 19lat:) dobra nie wazne zobaczymy za tydz do wtorku biore anty zobaczymy:) koniec tematu o dzieciach itd to jest topick o diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w końcu wstałam hehe :) chociaz raz w tym tyg sie wyspałam :D witam nowe dietowiczki M_O i Hija de la Luna :) mam nadzieje że bedziecie z nami do samego końca :D firnak_a nie gniewamy sie na ciebie :) i wybaczamy oczywiście :) nie wiem dlaczego czułas odtrącenie my tu jestesmy po to żeby wspierac pocieszac etc a nie za każdy dodatkowy kg karcić :P firnak_a pytałas wczesniej czy ćwiczymy albo co ćwiczymy nie pamiętam jak to pytanio było no więc ja robie A6W i 5 min na hula-hop w tym tyg w nastepnym na hula hop 7 min etc czyli co tydzien bede zwiekszac o 2 min az dojde do 21 :) jak skończe A6W to mam jeszcze inne ćwiczenia na wyżeźbienie brzuszka i talii i rowerek w końcu może dostane hehe więc plan cwiczeniowy mam ustalony do wakacji chyba hehe :) a jak u ciebie sie on przedstawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede robic wszytko by schudnac eh....mozna powiedziec ze nawet po trupach:) ale zobaczymy jak to wyjdzie....teraz musze tak do maja schudnac ok 20kg wiec mam piec miesiecy mam nadzieje ze dam rade:) aby zobaczyc 6...z przodu juz bede happy... a ogolnie tak by miec ta wymarzona wage musze schudnac gdzies 25-27kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby jakąś tabelkę zbiorczą robić tak jak robią na innych topikach, bo jakby nie było jak zobaczymy postępy u innych to zmobilizujemy się do większej pracy nad sobą :) co wy na to? mogłoby to tak wyglądać nick.............. wiek...... waga pocz........ kg w dół.......cel.......BMI Hija............... 24......... 78 kg ........... 3 kg......... 65 ....... 24 jesli podoba wam się ten pomysł to się dopisujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hija miałysmy już kiedys taką tabelke ale zgubiła sie jakies 10 stron temu hehe ale spoko mozemy zrobic taka tylko ja bym wporowadziła małe poprawki ;p dodała bym wzrost zamiast BMI nick........wzrost...... wiek...... waga pocz........ kg w dół.......cel Hija.........................24......... 78 kg .............. 3 kg.......... 65 Cheri.......180...........17..........83 kg................1,2 kg........65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Cheri, wzrost jest bardzo istotny :D nick........wzrost...... wiek...... waga pocz........ kg w dół.......cel Hija.........178..........24......... 78 kg ............... 3 kg.......... 65 Cheri.......180...........17..........83 kg................1,2 kg........65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za!!! nick........wzrost...... wiek...... waga pocz........ kg w dół.......cel Hija.........................24......... 78 kg .............. 3 kg.......... 65 Cheri.......180...........17..........83 kg................1,2 kg........65 M_O........166............29.........79,6 kg..............0..............65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hija z tego co zauwazyłam top wszystkie chyba dazyumy do tej samej wagi :) ja to tak samo jak firank_a do maja -czerwca chce zobaczyc 6 z przodu... i jestem pewna że mi sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski ja będe leciec już do szkoły :P odezwe sie wieczorkiem :P trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja sobie dałam 100 dni na dojscie do 65 kg (jak mi się nie będzie podobać to jeszcze do 60, ale mąż mnie z domu wyrzuci bo lubi kawałek ciałka :P ) wiec mój termin mija 24 marca :o może dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelkaaaaa
nick........wzrost...... wiek...... waga pocz........ kg w dół.......cel Hija..........178..........24......... 78 kg .............. 3 kg.......... 65 Cheri.......180...........17..........83 kg................1,2 kg........65 M_O........166............29.........79,6 kg..............0..............65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vejda1987
Hej Dziewczyny=] tak sobie czasami śmigam po forum kafeterii i postanowiłam, że w końcu może coś napiszę. Od 3 dni po raz enty(ehh któż nie zna tego z autopsji) jestem na diecie. Ostatnio strasznie się zaniedbałam i doszłam do wagi 67(jak to się mogło stać, kiedy?!) podczas gdy zawsze 64 kg były dla mnie górnym pułapem przy którym szybiuctko coś z tym robiłam. Jestem niewysoką osobą 1,64 więc praktycznie 2 kg dodatkowe to dramat. Także dołączam się do was Dziewczęta=] mam nadzieję, że dzięki temu trudy diety będą znośniejsze(o ile to możliwe, hyh) Póki co staram się po prostu ograniczyć jedzenie, tj żadnego objadania się wieczorem, co jest moją ogromną słabością, i żadnyc słodyczy, a te uwielbiam. Zobaczymy jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×