Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pamela-1975

Pragne znalesc prawdziwego przyjaciela, szczerosc i autentycznosc mile widziane!

Polecane posty

co dokładnie? gra kiepsko mi idzie. jakoś dręcza mnie mysli. siedze i gapie sie jak sroka w gnat :) tylko,ze w telefon a on milczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! niedawno sciagnelam do chaty,wykonczona,melduje sie tylko ze zyje ;) jak pomysle o jutrzejszym wstawaniu to mnie otrzasa,brrr... dlaczego praca moze przezyc beze mnie ,a mnie trudno przezyc bez niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc,ja tez ide spac padam na pysk i kto powiedzial ze niedziela to dzien odpoczynku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga ...jak z nami ja tu sama ostatnio siedze , bylam do 13 w pracy na obiadek postawilam i siedze sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! nie mam ostatnio za duzo czasu,wieczorami siedzie z dzieckiem kolezanki,przychodze kolo 11,tak co przez pare dni nie bede za duzo sie pokazywac,z mlodym bede do piatku,dlatego nie ma mnie tu nioe dlatego,ze nie chce ,tylko dlatego ,ze nie mam czasu :) stonoga,jak tam zdrowko? naddalo ci sie ? :) pamela,a jak w pracy,zjebka byla ,czy nie bylo tak zle ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem:) generalnie jestem do czwartku na nie:) w czwartek umowilam sie na kafe ze znajomym:) bedziemy plakac jedno drugiemu w rekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amarillis uuuuuuffff widze zezajec ci nie brakuje! Jak znajdziesz czas to wpadnij poopowidacc! stonoga .....idz spotkaj sie i wygadaj to czyni cuda, napewno ci sie po tym samopoczucie polepszy! W pracy u mnie narazie ok, ale nie ciesze sie z gory dopoki nie wykryja bledu , jest ok , jest szansa ze nikt nie zauwazy;) a jak wynajda to zobaczymy jutro mam na 14 , wiec sie wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojde a co:) moze dostane cos na mikolajki:P dziewczyny ucho mi sie babrze od kolczyka a przemywanie spirytusem nie pomaga:) wezly mi przez to wywalilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×