Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pamela-1975

Pragne znalesc prawdziwego przyjaciela, szczerosc i autentycznosc mile widziane!

Polecane posty

Gość kasia36
no to muszę jeszcze zrobić pranie a potem prasowanie a tego bardzo nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten ostatni dzien roku:) Dziewczyny chce Wam życzyc SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU:) ZEBY SIE WAM SPELNILY NAJSKRYTSZE MARZENIA, ZEBY USMIECH GOSCIL NA WASZYCH TWARZACH I ZEBY WIALY SAME SPRZYJAJACE WIATRY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dolaczam sie do zyczen noworocznych,zycze Wam przede wszystkim zdrowia,Wam i Waszym bliskim,ale takze szczescia,spokoju,spelnienia wszystkich marzen,takze tych najskrytszych i aby Nowy Rok okazal sie pod kazdym wzgledem lepszy od poprzedniego :):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
Ja też życzę wam spełnienia wszystkich marzeń abyście się zawsze uśmiechały .Życzę wam również powodzenia w życiu osobistym dużo kasiurki i wszystkiego co najlepsze:D.......u mnie już zaczynają strzelać....chyba ich pogieło pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
Witam w Nowym Roku ,u mnie spokój bez kaca i bólu głowy ,pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia36
Witam dziewczyny czy wy jeszcze śpicie ,pobudka już Nowy Rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mi nie urywa ,ale nie pokazuje ,wczoraj np.pokazywal ostatnie wpisy z 31,licznik postow pokazywal ze jest ich wiecej,a guzik widzialam :O a kowal jak sie sni to wg sennika internetowego niedobrze,widziec go to troski,a byc z nim w kuzni to niby umrze ktos z bliskich ale we wszystko nie mozna wierzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle:) to u mnie bedzie odwrotnie:) wzrok mam sokoli:) wada sie nie powieksza) yes,yes,yes :) i od poniedzialku ide do jakies pracy:) yes,yes,yes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dziewczyny! dzis wrocilam z Polski i bylo wspaniale!!!!! odchamilam sie , spedzilam czas z kochana rodzinka a szczegolnie moglam sobie poklachac z moim braciszkiem, nawadowalam akumulatory , wiec mysle ze mi sie troszku polepszy:) w Nowym 2008 zycze wam wszystkiego naj!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki! pamela witaj w Nowym Roku bo w tym jeszcze sie nie widzialysmy :) mnie od soboty do poniedzialku gnebila migrena,dobrze ze nie tydzien wczesniej ,bo mialabym sylwester jak cholera:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×