Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pamela-1975

Pragne znalesc prawdziwego przyjaciela, szczerosc i autentycznosc mile widziane!

Polecane posty

cze stara dawno cie nie czytalam , kurcze cos brzuch mnie boli , chyba po tych polskich kielbachach hahaha ciagle wcinam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie mow o zarciu,czas sie zmobilizowac i poodchudzac bo sie nie wmieszcze w zaden ciuch jak tak pojdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam polskie kielbach ,ale nie jestem przyzwyczajona wiec boli, jutro musze jakas zupke ugotowac , juz pije miete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuda na kafe,jak przedtem wejsc nie moglam to teraz czesto mi sie zdarza,ze nie wyswietla mi postow,chociaz licznik pokazuje ze kolejne wchodza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej rzadko pije,swoje w zyciu chyba juz wychlalam:D:D:D tylko skoro juz mam pic,to moge bardzo duzo wypic i szczerze mowiac zebym nie wiem jak sie nazlopala to nie wiem co to jest kac:D i jak mojemu m sie zdarzy to sie nabijam,bo on zdycha niezle,nawet po niezbyt duzej ilosci alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys przechodzilam fatalne kace , teraz z wiekiem jakos lepiej ...duzo wody przed zasnieciem i idzie wytrzymac, ale pare razy strasznie cierpuialam buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz tylko zdychalam strasznie,ale to dlatego ze wypilam po kims z kieliszka,pomylilam je i to byla masakra,dwa kieliszki wypite a ja wygladalam i sie czulam jak po calonocnym pijanstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba,postanowienie piekne,tylko cos ciezko dokonac....co ja mam poczac ,skoro wlasnie tak wieczorem najwiekszy glodomor mnie dopada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×