Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pamela-1975

Pragne znalesc prawdziwego przyjaciela, szczerosc i autentycznosc mile widziane!

Polecane posty

witam i gdzie sie podziewacie pytam? jak tam dzionek co nowegomjak wam leci ....stonoga jak wrocisz ze spotkania to powiedz jak bylo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli ucho:) no udał :) kupilam sobie spodnie na zalegla gwiazdke:) znajomy prawil mi mase komplementów i troche mnie zszokowal ale zaprosil mnie na weekend nad jezioro!! zima:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to faktycznie , musisz uwazac zeby facet zle nie zrozumial i nie urazic jego dumy , bo nici z przyjazni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu to tylko cie podziwiam nie wiem czy bym sie tak latwo oparla :P, naprawde podziwiam ..twardziel z ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..i znow zaczyna sie weekend..... Kurcze jutro trzeba o jakis prezetach jeszcze pomyslec :( nienawidze kupowac upominkow wwwwwwwrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam masazzzeeeeeeeeeeeeeeee, :) ja gotuje obiadek , na 15 do pracy a wieczorem ide z kolezankami na party to raczej juz nie wejde wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udala sie pol na pol nie ma takich ludzi co by mi pasowali wiesz tak na 99% wszystko jset mi za mdle brakuje ludzi z werwa ! Kurcze ja chyba nigdy nie najde bratniej duszy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem .....gdzie w ysie podziewacie amarillis ......kobitko zyjesz jeszcze czy wciaz taka zapracowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! zyje,zyje,ale wciaz taka zalatana ,ze nie mam czasu nawet tu zagladac,a wieczorami padam na pysk dodatkowo,coby bylo smieszniej,wylazl mi jeczmien na oku i terraz wygladam jakby mi kto w limo przylozyl :D stonoga,zalozymy klub sypiacych sie ,bo mi tez wciaz cos dolega :):):) na dodatek jutro mam isc z malym do dermatologa ,usuwac mu takie swinstewko co mu na nosie wyroslo,jak pomysle jaki bedzie wszask to mnie cofa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to ja na moment,slubnego oderwalam do strugania ziemniakow,a ja na chwile zerkam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laska ....widze ze ty to ciagle jak nakrecona ......uuuuuu wspolczuje usowania twojemu malemu , ja jutro mam termin u dentysty wiec tez bedzie rykkkkkkk , pierw ja potem junior , a on jak to facet wyje na sam widok fotla , co my mamy powiedziec u ginekologa;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×