Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pamela-1975

Pragne znalesc prawdziwego przyjaciela, szczerosc i autentycznosc mile widziane!

Polecane posty

nie ja mam takiego fajnego ze naprawde nie boli , poprostu gosc ma super wyczucie , a rodzic to bylo dla mnie najgorsze przezycie ...........nigdy wiecej!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie nie przemawiaja zadne znieczulenia,itp. i tak sie boje,mam zeby do powyrywania i sie mecze z nimi moze to dlatego ,ze mam po tacie w spadku nedzne uzebienie,u nas to chyba rodzinne,od dziecka mialam problemy,dziesiatki razy plombowane,a wiadomo jak to kiedys u dentysty bylo,mam tak przykre doswiadczenia ze teraz nie moge tego przemoc powiedzialam ze juz nic nie lecze bo nie warto ,teraz trzeba powyrywac ale dobra to jestem w teorii,w praktyce kicha :D a rodzxilam w 15 min.to moglabym to zawodowo robic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ale dzien , czuje sie slaba i wypalona , jak czesto juz, nie mam na nic ochoty , wszystko mnie nudzi , jak ja siebie nie znosze! Totalny dol , czemu taka jestem normalnie stuknieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej stonoga ...........kurcze ja si chyba sama tak nakrecam a potem chodze jak zombi , ale coz trzeba jakos to ciagnac ......stara trzymaj sie .....jak znajdziesz sposob na lepsze samopoczucie to daj znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam :) rozmowe w sprawie zajecia:) od stycznia:) wywolanie klotni i wyrzucenie z siebie tego co zle:) i kolejne pomysly na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jak by nie moj nsyn to chyba bym tez nie swietowala , a nastroj jest na takiej nizinie ze juz nizej nie mozeeeeeeeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam , nowy dzien rozpoczety ...i gonitwa za zapupami......dzis wszystkiego nie zalatwilam ...ale jutro nowy maratonnn!!!! Co u was kobitki, stonoga , jak kac czekoladowo cukrowy hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,zyje ,ale mam takiego dola,ze nawet mi sie pisac nie chce... jak mi przejdzie to sie odezwe... nie bede Wam humoru psula bo to ponoc zarazliwe--------znaczy sie,deprecha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amarillis co suie dzieje , pisz i wyzalaj sie , my ze stonoga tez mamy jakiegos dola! jak sie czujesz , co ci jest! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ka , ja tez sie czuje jakbym spadla z 2 pietra na pyska , ale coz jakos trzeba przetrzymac , moze sie troche posmiejemy ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ...ja dzis poczytalam fajne artykuly (psychologiczne) i bede sie sama motywowac bo innej mozliwosci niemwidze , zgloscie sie .....................;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski , kur..... ja dzie zeby sie fajnie poczuc poszlam do fryzjera ...i co wkurwiona wygladam jak paz krola Zygmunta !!!!!!! chyba sie zalamie , mialam czekac az przyjade do Polski ,ale juz tak zle sie czulam ze szok!!!!!!!!!!!!! i co nie wiem jak ja na ulice wyjde!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjdziesz jak paz krola zygmunta:) pamietaj ze paziem nie mogl byc kazdy. to byla nobilitacja :) a i pamietaj,ze zawsze moglo byc gorzej -moglas wygladac jak sen merlina mensona albo sam on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo ....wygladam tragicznie , i naciagam kazdy kosmyk, ale powiem ci ze tak samo sobie pomyslalam ze sa gorsze zezy w zyciu a wlosy odrosna, poprostu zaczynam wprowadzac u siebie dobty humorek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam humor az powiem zajebisty:) kupilam sobie kozaki :) oficerki super takie wlasnie chcialam:) akurat trafilam na obnizke:) kupilam sobie odjechane rekawiczki :) i komode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jak co roku sypia siê zyczenia wokól, wiekszosc zyczy swiat obfitych i prezentów znakomitych, a ja aycze, moi mili, byscie swiêta te spêdzily tak jak kazda sobie marzy. Moze cicho bez halasu isc na spacer do lasu, moze w gronie swoich bliskich jedzac karpia z jednej miski, moze gdzies tam w cieplym kraju czujac siê jak Adam w raju, albo lepac gdzies balwana, jesli snieg napada z rana Wesloych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony
ja tam mogę wam byc przyjacielem dogłębnym (w przenośni i dosłownie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×