Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulina_88

o tabletkach i nie tylko

Polecane posty

abc123 a na ulotce od twoich tabletek, napisane jest,że w połowie cyklu jak się pominie należy dodatkowo się zabezpieczać?? a spóźnia ci się ten okres czy dopiero skończyłaś opakowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zostaly mi jeszcze 2 tabletki i nie wiem sama czy juz odstawic je czy brac do konca. najdziwniejsze jest to ze jakies 2 dni po tym zdarzeniu wydawalo mi sie jakby bolal mnie troche jajnik. na test jest jeszcze za wczesnie bo to dopiero 8 dni wiec moze byc nie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc123 nie odstawiaj tabletek, zarzyj do końca opakowania, a ten ból mogłaś poczuć, bo pominęłaś tabletkę, fakt faktem organizm po pewnym czasie się do nich przyzwyczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja biore dopiero 3 miesiace. czytalam ze wlasnie pierwsze miesiace brania tabletek latwiej o wpadke jak sie zapomni o jednej tabletce niz o po dluzszym czasie brania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomnialam dodac ze tamtego dnia mialam duzo sluzu jak w dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż abc123, zażyj do końca opakowania pozostale tabletki,żeby jeszcze bardziej nie namieszać w twoim cyklu :):) i pozostaje poczekać na okres :): być może niepotrzebnie się obawiasz i normalnie go dostaniesz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie to pochwale sie dzidziusiem za jakis tydzien bo wtedy powinnam miec okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) hehe najwyżej zostanę internetową przyszywaną ciocią, ale chyba nie będzie tak źle, aczkolwiek dziecko to podobno nic złego ;) tylko same szczęście:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz bym chciala miec ale wiesz jeszcze nei mam warunkow bo nie mam mieszkania i jestem w czasie zmiany pracy i do tego studia ale na szczescie zaoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) najważniejsze,że w razie jakby co jesteś na to przygotowana psychicznie :):), a co do warunków, to niestety żyjemy w takich czasach, w których usamodzielnienie się i pójście na swoje jest niezwykle utrudnione, a ceny mieszkań są tak horrendalnie wysokie,że aż się w głowie nie mieści skąd wsiąść na to pieniądze (:( heh wcale nie tak łatwo zacząć żyć na własny rachunek :(:( dlatego decyzje o urodzeniu dziecka, też często odkładamy na potem :):) no i najlepiej jak by było zaplanowane :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie na dobry pocztatek a przynajmniej na wyprawke dla maluszka mam odlozone pare groszy :) ale jak mialabym wynajac stancje i palacic komus ok. 1000zl miesiecznie to wole splacac kredyt i mieszkac na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc123 ja się z tobą zgadzam po co kogoś dorabiać, lepiej od razu tą kaskę na swoje mieszkanko przeznaczać :):), chociaż będzie twoje własne :):)a mieszkanie na stancji też nie trwa wiecznie a z twoim chłopakiem jesteś już zaręczona?? on też studiuje i pracuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie jestesmy zareczeni bo mielismy to zrobic po studiach czyli gdzies za jakies 1,5 roku. on teraz studiuje na dziennych ale przechodzi od nastepnego roku na zaoczne i do pracy. w razie jak bedzie dziecko to ja rezygnuje na czas az on skonczy studia i pozniej ja skoncze bo wiadomo razem na studiach to troche bedzie cieniutko z kasa tym bardziej ze beda i tak duze wydatki w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) abcd123 widzę, że macie wszystko zaplanowane nawet na wypadek wszelkich ewentualności:):) jesteś bardzo zorganizowana i trzeźwo myśląca :):) a wcześniej jaką metodę anty stosowaliście??, bo pisałaś że tabsy od 3 miesięcy dopiero bierzesz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej to tak bylo ze pare dni przed okresem wiedzialam ze mam dni nie plodne i tak udawalo nam sie przez rok ale doszlismy do wniosku ze jak wezme tabletki to nie musimy liczyc i zwracac uwagi jaki to dzien no ale wyszlo ze czasami zapomina sie o tabletkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) ojj czasem się zdarzy zapomnieć :):) ale teraz na pewno będziesz bardziej uważna :):) widać dobrze poznałaś własny organizm skoro umiałaś przewidzieć kiedy można a kiedy nie:):), no rzeczywiście tabletki dają większą swobodę:) a potem ciężko się od nich odzwyczaić, szczególnie dla facetów :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wlasnie rozmawialam ze swoim czy moze odstawic te tabletki i poczekac na okres to nie chcial sie zgodzic :) niby rozmawialam z nim na temat tego ze moze byc dziecko i on o tym wie ale nie dopuszcza do siebie taj mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mierzylam sobie temperature i mialam 37 i sama nie wie co mam myslec. objawow zbytnio nie mam tylko na poczytaku po tamtym zdarzeniu bolal mnie troche prawy jajnik a teraz juz nie czuje nic, no moze wczraj przeszlam sie zmam na spacer i w pewnym momencie zrobilo mi sie slabo troche ale nie tak zebym zemdlala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) pewnie jeszcze nie za bardzo czuje się gotowy na bycie tatą:):) ale przynajmniej wiesz jak zareagował :):) dobrze,że go uprzedziłaś, a z tymi tabletkami to miał rację weź je do końca i zobaczysz co wtedy, najwyżej okres ci się trochę opóźni, mam nadzieję,że rodzicami jeszcze nie zostaniecie:):) i koniecznie daj znać jak to zapomnienie się skończyło :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz teraz to podświadomie możesz sobie objawy wyszukiwać:):), a rzeczywiście na takowe jest za wcześnie więc póki co się nie martw, skończysz opakowanie, zobaczysz czy dostaniesz okres :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze dam znac. a widze ze ty kiedy bralas diane 35 bo ja wlasnie ja biore ale naczytalam sie o niej i teraz chce ja zmienic. ja ja dostalam tylko jako anty i nie bralam w celach leczniczych ani nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak brałam diane35 prawie 2 lata i rzeczywiście nie najlepiej na tym wyszłam:)) zmień je sobie na inne, bo fakt są tanie, ale zawierają końska dawkę hormonów, teraz już są lepsze tabsy z o wiele mniejszą dawką hormonów w porównaniu do Diane :): dlatego przy najbliższej okazji zapytaj swojego gina co ci poleci zamiast, najczęściej zmienia się je po 3 lub 6 miesiącach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest glupia. wydaje mi sie ze maja podpisana umowe z producentem diane 35 bo maja pieczatki z ich logiem i plkaty. mysle zeby zmienic lekarza. ta babka wydaje mi sie ze jest brudna. ostatnio spojzalam na jej nogi to wlosy maja chyba z 5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie masz zaufania do tej babki to się nie zastanawiaj tylko zmień gina:):) , a zanim zaczęłaś brać tabsy to miałaś robione jakieś badanie krwi, próby wątrobowe?? albo chociaż jakiś wywiad z tobą przeprowadziła ?? bo mój lekarz to o nic nie zapytał, na badanie żadne też mnei nie skierował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie robila mi tylko zapytala jake chce tabletki a ja nawet nie znalam sie na nich to powiedzialam ze obojetnie jakie aby byly skuteczne. najsmieszniejsze jest to ze mowia ze jak idzie sie prywatnie to jest zupelnie inaczej a ona po prostu tylko liczy kase. ostatnio poszlam po recepte i zaplacilam 40 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to rzeczywiście powinnaś bez żadnego ale zmienić lekarza, to nie on ciebie ma pytać jakie chcesz tabletki,poza tym skąd masz o tym wiedzieć jakie są na rynku,poza tym niby powinny być dobrane indywidualnie, choć to tylko szczytne hasła, rzeczywistość jak widać jest inna:):) tragedia z tymi lekarzami i jeszcze im za niekompetencje płacić trzeba !! rozglądaj się za innym lekarzem, może popytaj wśród znajomych czy mogą ci kogoś polecić:):) a tabletki zmień sobie na inne, bo Diane 35 głównie prze[pisuje się dla kobiet, które mają problemy z cerą, ja dzięki nim się ich pozbyłam, a efekt antykoncepcyjny to w ich wypadku skutek uboczny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tak mysleze przeniose sie do innego lekarza w tej samej przychodni ale musze sie zapytac siostry ktory jest doby bo ona tamsie leczyla w czasie ciazy i urodzila duzego synka ktory wazyl 4830 i 61 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to spory był ten synek:):) kawał chłopaczka ;) na pewno sioistra coś ci doradzi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×