Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość henk1

Kto widział diabła?

Polecane posty

Gość henk1

Szukam osób które widziały z bliska diabła lub poszły dalej i nawiązały z nim kontakt. Oczywiście poleci na mnie lawina bzdurnych docinek,potępień,psycholi itd.A z tych 100,200 osób wyłoni się ktoś kto będzie chciał i mógł opowiedziec o tym co przeżył w danym momencie i jak żyje nadal. Osoby pod wpływam alkoholu,narkotyków itd,wykluczeni to ma byc rzeczywisty wizerunek przeżyc a nie amok z danej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia-P
napewno paredziesiat zlosliwych epitetow w twoja strone poleci,ale nie odemnie:) a ty widziales?? bo myslac po tym ze chcesz drazyc ten temat to go widziales badz chcesz widziec? ja nie widzialam i raczej nie chce :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widziałam i nie chce, ale ludzie mi mówią, ze mam diabła za skórą ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Nie rozpisuje się bo znowu zabiorą ten temat.Raz napisałem porządnie i po 5 minutach redakcja zwinęła temat a przeżycia z tym związane są straszne więc to tyle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
to był diabeł piszczałka i nosił taki duży połamany widelec, normalnie napełniłem kalesony w tszy sekundy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiesz, że to diabeł był...? i czego by chciał od Ciebie... osobiście? (przepraszam, ale chyba nie jesteś jakąś wybitnie wartościową duszą?) poza tym... jaki diabeł...? Szatan czy inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.M.
Nie widziałam ale jestem pewna lub przypuszczam że słyszałam.a spowodowane to było wielokrotnym wywoływanie zmarłego co jest chyba zakazane w wierze katolickiej.Miałam z tego powodu kilkadziesiąt koszmarów w ciągu trzech tygodni a ostatni to było bardzo głośne tupanie.Śniło mi się że diabeł lata po moim pokoju i jego głośne tupanie mnie obudziło.Byłam tak wystraszona ze już nigdy nie wywoływałam ducha.a to wszystko było wtedy kiedy sie nawracałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.M.
na niedzielną msze świętą przychodzę w przebraniu diabła , siadam w pierwszej ławce i szyderczo uśmiecham się do księdza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektryczny mnich
Elektryczny mnich to urządzenie, które ma zaoszczędzić człowiekowi pracy, tak jak zmywarka do naczyń albo magnetowid. Zmywarki załatwiają za niego nudne zmywanie, magnetowidy - nudne oglądanie telewizji, elektryczne mnichy zaś zastępują go w wierze w najróżniejsze rzeczy, uwalniając w ten sposób od prawdziwie uciążliwego obowiązku - wierzenia w to wszystko, w co świat każe mu wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.M.
To powyżej to podszyw i kazdy głupi odzywek poniżej nie będzie należał do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
temat jest poważny i dla mnie niebezpiecznyALE DEMENTUJE TEGO DOWCIPNISIA z dn.28.11.22:43 który drwił ze sprawy i wkradł się na mój pseudonim jako henk1 cytuję " to był diabeł piszczałka i nosił Itd" tego nie napisałem i to nie była moja reakcja.MOJE REAKCJĘ MOŻNA POZNAC PO POWADZE SYTUACJI I KONKRECIE a nie uśmieszkach " henk1"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
KOLORATKA, za wiarę oddam wszystko,dlatego jestem świadectwem ( tak mówią) i przesladowanym na zachodzie.Ale wiem ,że jestem zerem w oczach ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego temat jest niebezpi
eczny?piszcie o Waszych przezyciach,zainteresowalo mnie to,nie wiedzialam,ze diabel sie ukazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
OLA M każdego dnia diabeł walczy z Jezusem o każdą duszę a wywoływanie duchów jest bardzo niebezpieczne bo nie mamy nad nimi całkowitej kontroli i wiekszośc zapomina o wysłaniu ich z powrotem w stan spoczynku więc pozostają w danej materii dlatego wiruja. Nie przespane noce lub cienie w sypialni to obecnośc astralna a nasza bezsennośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest prawda
ludzie widza to w co wierza ... jedni diabla, inni matke boska, inni ufo, jeszcze nastepni kriszne. a widzial ktos cos, w co nie wierzy? nie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoova
spotkałem diabła - one nie maja ciała są duchowymi bytami. Są niesamowite, plugawe, obleśne i troche ludzkie ale nie sa ludźmi czy duszami ludzi które zeszły na złą droge - to inne byty. Sa silne i bezlitosne, nie maja sumienia , naprawde ohydne stowrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie do autora
Po co chcesz to wiedzieć ??????????????? A większość postów forumowiczów jest kretyńska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henk1-temat jest powazny i nie nalezy z niego zartowac.Niestety niektorzy mysla,ze piekla nie ma.Przeczytaj sobie ksiazke znanego egzorcysty diecezji Rzym-Gabryela Amorhta,pt.Nowe Wyznania Egzorcysty.Polecam tez :\"Egzorcysci i Psychiatrzy.\"Tego samego autora.Ja duzo czytam na te tematy i znam z literatury wiele faktow zwiazanych z Szatanem.Podczas egzorcyzmowania Amorth ma okazje co nieco sie dowiedziec od samego Diabla.Oczywiscie nie mozna mu wierzyc,no ale z ilus tam wypowiedzi mozna ulozyc sobie jakis prawdopodobny obraz niektorych rzeczy.Otoz,za najwiekszy sukces Szatan uwaza to,ze ludzie przestali w niego wierzyc..... W Polsce-za najwiekszy sukces uwaza to,ze doprowadzil do tego iz kazdy Polak ma TV.To daje wiele do myslenia. henk1--zrob sie na czarno.Unikniesz podszywow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
shels Dangerous, Nie wiesz co deklarujesz,jeżeli wyrazisz chęc posiadania dziecka diabła to przed rozwiązaniem on Ci je zabierze i pozostawi rozgoryczenie i bezsennośc na zawsze.Tj nawet je nie urodzisz i nie zobaczysz. WIEC NIE IGRAJ Z NIM wolę się poparzyc aniżeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po czym mozna poznać, że to diabeł mnie nawiedził, a nie zwykły duch???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
prawda jest prawda, moja odp jest Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
TEMIDEK, jak takie coś nastąpi to poznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam to nie diabła powinnismy sie bać, tylko ludzi, niektórzy są gorsi od diabła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywolujac duchy-zawsze kontaktuja sie z toba duchy zle.Nigdy nie przychodza ci,ktorych wywolujecie.Nie wolno duszom przychodzic w ten sposob do zyjacych jeszcze ludzi na ziemi.Jezeli jakies przychodza,to zawsze sa dusze potepione,lub przychodzi nawet sam Szatan.Bedzie oczywiscie przedstawial sie za kogos,kogo chcesz spotkac,ale po to,zeby w konsekwencji przeprowadzic swoj plan.na poczatku wszystko moze wygladac nawet ciekawie,ale po ilus tam spotkaniach okazuje sie,ze to juz nie ty trzymasz ster,ale jestes sterowany.Jest to bardzo niebezpieczne i dlatego przez Kosciol(tez slowami Jezusa-w Biblii)-zakazane.Oczywiscie ,ze dusze potepione,to nie Szatan.Diably,to prawdopodobnie te duchy,ktore wraz z Lucyferem sie zbuntowaly przeciw Bogu.To te zle duchy maja jakies tam \"przywileje\" w tamtejszej hierarhii.Potepieni jedynie im podlegaja i sa przez te duchy przesladowani na wieki.Diably znecaja sie nad nimi na rozne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
WATTCHER, Nie bagatelizuję sprawy i zagadnienia ,ale po tematach o trastendencji i opowieściach na żywo oddzielonych na lata osób od świata doświadczyłem czegoś innego ( dalszego ). A zawsze robie na biało i niestety nie moge muwic o wszystkim bo bym otrzymał biały kaftan z jednym rekawem. Ale dzieki,A cos innego jeszcze po roku od chwili odejścia Ojca św(K.Wojtyły ) dane mi było być z nim.Cudowne uczucie i nie oddam tego nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×