Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaaaaaaaa

stódniówka 2008 rzeszów

Polecane posty

Gość kajaaaaaaaa

heja laski gdzie mozna w rzeszowie kupic fajna sukienka n a stódniowke?? i raczej kupujecie dluga czy krotka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 dni przed maturą a ty piszesz \"stódniówka\"...... :o jezuu.... a sukienke sobie w grafice kup albo w galerii rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i jeszcze w Full Markecie, Europie... radzę ci poszukać dobrze albo nawet uszyć u krawcowej, albo znaleźć mały sklepik taki ekskluzywny... bo potem może się okazać, że kilka lasek będzie miało tą samą kieckę. śliczne sukienki są w Plazie, w tym sklepie koło Empiku, ale kosztują od 500 zł wzwyż :/ radzę długą sukienkę, ale jak lubisz krótkie to czemu nie. u nas większość miała długie suknie, ale to było 4 lata temu, więc może moda się zmieniła :P ja miałam komplet - spódnicę i bluzkę. wyglądało to jak sukienka. pomysł praktyczny, bo bluzkę mogę jeszcze teraz założyć na jakieś wyjścia, a gdybym miała taką balową kieckę jak na półmetku, toby też wisiała w szafie do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ahaa jeszcze w Fullmarkecie na piętrze, naprzeciw sklepu z torebkami jest stoisko gdzie są ładne sukienki. ale takie wyjściowe też kosztują chyba kilkaset zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powdergirl
nie jestem z Rzeszowa, ale mogę Ci polecić kupno sukienki przez internet. Sprawdź na : www.sklep.dlaurody.pl oraz na Allegro, tam zawsze jest dużo fajnych pomysłów. Aha jeszcze jedna stronka : http://www.kasiazapala.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×