Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Margotka ...czy ty przxypadkiem jakiegos rekordu nie chcesz pobic ..?..trzaskasz jak ..z kałacha...3000 postow ..boszzzz ..kiedy ja cie dogonie...!:D Kaya... z toba to sie mozna umawiać... ty psuju...co zrobilas z naszym GG..?..a problem ..został..!...juz mozesz nózke rozbujac..oj ..przyda sie ..! ..podobno jakies foty lataja po ..diablach ..? Akara ..przypominam sie ..wal na sarne3@o2.pl ..Sophie...to moja idolka ..szczegolnie ..te gabaryty a la Kachni..! zdiablona ..wracaj mi tu szybko..na stare smieci..:D Kasiek ...haneczka...macie specjalnego buziaka ..👄 zreszta jak zwykle ..wszystkich caluje mocniutko..! ...oooo..GG włączyli..! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pst
ryk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pst
ryk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pst
ryk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i
jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka ...czy ty przxypadkiem jakiegos rekordu nie chcesz pobic ..?..trzaskasz jak ..z kałacha...3000 postow ..boszzzz ..kiedy ja cie dogonie...!:D Kaya... z toba to sie mozna umawiać... ty psuju...co zrobilas z naszym GG..?..a problem ..został..!...juz mozesz nózke rozbujac..oj ..przyda sie ..! ..podobno jakies foty lataja po ..diablach ..? Akara ..przypominam sie ..wal na sarne3@o2.pl ..Sophie...to moja idolka ..szczegolnie ..te gabaryty a la Kachni..! zdiablona ..wracaj mi tu szybko..na stare smieci..:D Kasiek ...haneczka...macie specjalnego buziaka ..👄 zreszta jak zwykle ..wszystkich caluje mocniutko..! ...oooo..GG włączyli..! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz
sobie popstrykam, tyle, ze nie to co bym chciala ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no
kurde! bo sie zdenerwuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, ja sie swego czasu malowalam... tak na dobra sprawe zerwalam z tym jakies dwa lata temu i szczerze mowiac naprawde sama nie wiem dlaczego (lenistwo, wygoda :o pewnie i jedno, i drugie... a takze fakt, ze dobrze sie czuje bez makijazu)... jakos tak wyszlo w kazdym badz razie - do dzisiaj jednak trzymam kuferek z cieniami, podkladami itp i mam tego nadal calkiem pokazna kolekcje chociaz sporo rzeczy juz zdazylam juz wydac... W ogole wiesz, ja bardzo lubie jak sie ktos mna \"zajmuje\" - jak bylam na praktykach w Hiszpanii, to moje wspolokatorki mialy radoche, bo mogly na mnie eksperymentowac i z makijazem, i z wlosami (zmiana kolorow plus sciecie) - godzilam sie niemal na wszystko ;) :D Nawet mam sporo takich zdjec, kiedy dziewczyny bawily sie w \"salon kosmentyczno-fryzjerski\" ;) :D Jak je kiedys zeskanuje, to Ci wysle :D A jesli chodzi o moje brwi, to nie za bardzo mi sie one podobaja, bo sa takie \"krzaczaste\"... (kiedys - nie wiem, to chyba bylo w 2 klasie liceum moja ciotka nazwala mnie odpowiednio \"Leonia\" - na pamiatke sp. Brezniewa :P:D) A zdjecia na pewno poszukam :) Gio, co tam pani Loren... lepsza Lola Ferrari :P:D A te moje wpisy... no, coz sama nie wiem gdzie i kiedy tyle tego natrzaskalam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot rozumiem Cie ja tez jestem troche leniwa jezeli chodzi o malowanie tzn maluje sie ale preferuje naturalny makijaz szcerze mowiac tez lubie jak mnie ktos zrobi.Pamietam w Polsce odwiedzilam kolezanke ktorej siostra lubila malowac i ona zrobila mi metamorfoze przed pojsciem na dyskoteke,normalnie nie poznalam siebie gdy spojrzalam w lustro wygladalam zupelnie inaczej jakos tak egzotycznie, ta dziewczyna wlasnie poradzila mi uzywac brazow powiedzial ze do mnie pasuja,lubie brazy ale lubie tez roze.Takze fajnie by bylo sptkac kiedys Akarke ,dopierobysmy zaszalaly:) Boze nie chce mi sie sprzatac,te psy balagania tak czesto ze nie oplaca sie sprzatac codziennie buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Darkuś...kope lat..masz buziaczka 👄...nie wiem co tam u ciebie ..masz ..pieska??..czy dwa?..tego labradorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, mam pomysl ;). Od dzis oszczedzamy na bilet do Stanow ;-). Najpierw ja przyjade do Ciebie na kilka dni, a pozniej polecimy do Dark, co Ty na to? A potem sie bedziemy mazac nawzajem :-D. Dark, slyszalas o Kevyn\'ie Aucoin? Zajzyj sobie na jego strone: http://www.kevynaucoin.com Znam ten bol ze sprzataniem, moje koty tak sie tluka, ze kleby siersci sie unosza po mieszkaniu 😠, nie wspominajac juz o ciagle rozsypanym zwirku z kuwety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, mam pomysl ;). Od dzis oszczedzamy na bilet do Stanow ;-). Najpierw ja przyjade do Ciebie na kilka dni, a pozniej polecimy do Dark, co Ty na to? A potem sie bedziemy mazac nawzajem :-D. Dark, slyszalas o Kevyn\'ie Aucoin? Zajzyj sobie na jego strone: http://www.kevynaucoin.com Znam ten bol ze sprzataniem, moje koty tak sie tluka, ze kleby siersci sie unosza po mieszkaniu 😠, nie wspominajac juz o ciagle rozsypanym zwirku z kuwety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) 👄 buziaczki dla wszystkich :D Ciężko się przebić przez ten internet ;) ale jakoś czasem się udaje :D Dziękuję za wszystkie Wasze maile - są superowe - i nadal jeszcze nie wszystkie czytałam... trochę sie tych zaległości porobiło.. a i problem przy ich ściąganiu.. Skrzynka moja na razie coś tam wolnego ma.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momecik. Seniorita musialas byc na kacu, wszystko pokrecilas, to Borewiczowa lodowke mialas oczyscic z pifka a nie moja. :) co ja sie teraz napije. Nie zaliczam ci tego testu. Do poprawki i tym razem bez pudla.:) bo nie mam zamiaru codziennie jezdzic do browaru aby uzupelnic moja lodwoke. :) Jeszcze raz dziekuje za zyczenia urodzinowe. Zdiablona hi hi :D ty to jestes numerantka :) Tygrysek wszedzie dobrze ale w domu najlepiej :) Do jutra ha ha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację, faktycznie, ale wybacz, jestem tu od soboty i jeszcze nie znam Was dobrze. Ale wpadka! :-( Chyba się schowam pod łóżko :-) No to w ramach rekompensaty muszę naprawdę postawić coś ekstra! A w ogóle to WITAM WSZYSTKICH Z RANA! Tu Wasz Chris o poranku, hihi :-) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie.... Seniorita znow mnie wyprzedzila z budzeniem.... buuuuu Zostala mi odebrana funkcja budzika buuuu ;) Akara -----> pstrykaj, pstrykaj wszystko co sie da :) Ja tez chce!!!! zapisuje sie w kolejce do Ciebie w celu uzyskania porad i namalowanie do mojej buzce jakiegos extra makijazu :D Dark Elf ----> ;) codziennie sprzatac?? Dark, nie strasz!!! To jak jakis horror i koszmar brzmi,, brrrr ;) Gio --->- nio wlasnie nie wiedzialam co sie dzieje dopki nie wyszlam z psem.... szok przezylam!!! w coagu kilku godzin totalnie zasypalo wawe!! musialam sie przedzierac przez snieg ponad kostki i psa ganiac po tej anarktydzie, bo mu sie na tropienie sladow suczki zebralo... Ja chce jezdzic plugiem!!!! Gio skombinujmy plog, plsss!!! :D Kasiek ----> i jak sie czuje Pani Inzynier Diablekowa?? Skonczylo sie balowanie?? ;) Kaya -----> jak mozna zapomniec atmosfere pod lozkiem?? przeciez to niemozliwe, nie sciemniaj a sie przyznaj, ze mialas poprostu ochote na piwko ;) Margotka -----> ja tez chce fotki z eksperymentalnym makijazem z Hiszpani :D To moze przed impreza skoczymy wszystkie do Akary w celu zrobienia super hiper fajnego makijazy styliazji odpowiedniej do nicku?? ;) Senirita -----> wydaje mi sie czy cos rozsylasz??? Znudzony -----> tiaa ale ja bym sie nie obrazila jak mogla np na jakis miesiac na Kube wyskoczyc :D I wrocic jak juz tu bedzie cieplo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema z rana ...!!!... ..zaglądam do skrzynki a tu pusto.. Akara ..gdzie sa zdjecia...???? Tigre ...a ty co..??..budzik ci zardzewial...zaspalam dzis przez ciebie..!!! ..pilnuj sie ..bo cie znudzony zwolni..! Margotka ....Lola Ferrari ..to przy naszej Kachni...niech sie ..schowa...albo jakas tam ..Zośka Loren !!..nasza Diablica jest ..najlepsza..! majorek ..dzieki za przesylki..ta ostatnia ..rewelacja ..!🌻 ...dobra ..a teraz ..trzeba sie brac za odśniezanie ...bo dozorca ..nienadąza..wiec pomoge ..a co..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk... puk... Mogę wejść?? :) z pewną nieśmiałością ... 🌻 .... przyjmiecie mnie do siebie?? ...... :):):):) ;) Giovinetta 🌻 Margot 🌻 DaRk Elf 🌻 Seniorita 🌻 akara 🌻 majorek 🌻 znudzonycenzura 🌻 Tygrysek 🌻 Zdiablona 🌻 ................. na pewno kogoś pominęła :) .... pominiętych przepraszam!! :):):) WSZYSTKICH POZDRAWIAM I CAŁUJĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33+vat czy ty czasem nie jestes nowa diablica?:) a umiesz jakies sztuczki. Bo Seniorita ostatnio zrobila mi taka, ze jeszcze nie moge sie pozbierac. Powiedz cos o sobie, a na przywitanie 🌼 i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem caaaałkieeeem nowa diablica!! Nowa na cały gwizdek :) Nad sztuczkami to ja jeszcze pomyślę....:):):):) ....coś o mnie.... wiek j.w. ;);) .....stan cywilny.... mąż i dwóch synów...czyli...błogosławiona jestem między facetami ... skarpetki ...spodnie... koszule...te sprawy.. :):):) ..... czasu mam dużo więc myślę że będę u Was często.....:):):):) Na powitanie parzę wszystkim kawusię i serwuję szarlotkę własnej roboty... z pianką... jeżeli ktoś ma ochotę na odrobinę procentów ... to proszę bardzo... gin z tonikiem ... albo moje ulubione piweczko WARKA STRONG...;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejna rozpijaczka sie nam trafila , niedlugo trzeba tu bedzie klub AA otworzyc ;-). Czesc 33+vat :D. Ja poprosze herbatke, nie wiypada tak wczesnie procentow napoczynac ;-) (a kawki nie pijam). Ja tez mam samych facetow w domu, z tym, ze dwoch z nich jest...wykastrowanych :D (moje Koty), tylko maz sie ostal ze wszystkim na miejscu :D. Gio, zdjecia beda za dwa tygodnie (bo to z lat 20stych chyba dostalas). Tygrys, nie ma sprawy, ja tam moge malowac kazdego :D. Wracam do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek widze ze dokonujesz cudow zeby sie z nami skontaktowac :D i za to cie cenie :) Zdiablona akara w dzien diablic zaczynasz kurs? a myslalem ze bedziesz swietowac.:D A jak tam Aniol i jego swietny zespol? co teraz graja i czy nie wybieraja sie czasem do Toronto na koncert? bo z checia bym ich wysluchal :) a tak przy okazji to pozdrow go. Jak bedziesz w stanach u Dark to nie zapomnijcie wstapic do nas, do Toronto. :) Air a juz mieliscie prawie wiosne:) u nas ostatnio najcieplej bo bylo +2stC, brrrr zimno. I tak jestes mocna skoro przezylas taki najazd :D Gio masz cierpliwosc do tego twojeto komputera i netowych porblemow.:) kasiek a jakie to byly balety, moze pare slow na ten temat napiszesz?:) Inga masz troche luzu w pracy, a ja mam teraz tydzien wolnego i tez mam troche luzu:) Margot a jak tam sesje, egzaminy no i kiedy wakacje? Juz prawie 3000 ty jestes bardzo plodna:) Kaya a co tam u ciebie, bo nic nie piszesz.?:) DaRk Elf :) Tygrysek jestes jeszcze mloda i na pewno ci sie to uda, mam na mysli zrealizowac swoje mazenia, czego ci z calego serca zycze :) Mam dobry czas, najpierw 8dni wakacji, dwa dni pracy i znwu 7 dni wolniego, normalnie nie moge sie zmeczyc:) z checia bym jakies pole zaoral:D, bo mnie energia rozwala. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33+vat z twojmi upodobaniami to nie moglas trafic na lepszy topik. Pasujesz do nas jak ulal.:) Ja uwielbiam szarlotkę własnej roboty... z pianką... no i przepadam za kawa. To dla mnie ukroj taki wielki kawalek, a ja ci zrobie moja ulubiona kawe po grecku. No i dla wszystkich chetnych tez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze sie nie przeslyszalem, czy ty vat czestujesz szarlotkę własnej roboty... z pianką...? przeciez to moja ulubiona, akara a czemu to nie pijasz kawy? nie wiesz co tracisz, to tak jakbys sexu nie uprawiala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara ja z moderatorami xxx nie gadam, powiedz mu zeby sie sam wycial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara... ja też chcę zdjęcia...:) herbatkę oczywiście Ci zaparzę.... nawet dwie...:):) a na procenty zapraszam wieczorkiem...;) blazen forum....chętnie wypije kawę po grecku bo tez uwielbiam kawę... pije po 3-4 kawusie dziennie...:):).... szarlotka juz ukrojona... taaaaki duuuuuży kaaaawał!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara... ja też chcę zdjęcia...:) herbatkę oczywiście Ci zaparzę.... nawet dwie...:):) a na procenty zapraszam wieczorkiem...;) blazen forum....chętnie wypije kawę po grecku bo tez uwielbiam kawę... pije po 3-4 kawusie dziennie...:):).... szarlotka juz ukrojona... taaaaki duuuuuży kaaaawał!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara... ja też chcę zdjęcia...:) herbatkę oczywiście Ci zaparzę.... nawet dwie...:):) a na procenty zapraszam wieczorkiem...;) blazen forum....chętnie wypije kawę po grecku bo tez uwielbiam kawę... pije po 3-4 kawusie dziennie...:):).... szarlotka juz ukrojona... taaaaki duuuuuży kaaaawał!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×