Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Służę uprzejmie: studentka, 22 lata, z wielkopolski. Popijam samotnie piwko i czekam, aż chłopak wróci z koncertu, ale i tak bym tu siedziała, bo taki już ze mnie nocny marek. A nad ranem: buch-puch do wyrka i spać cały dzień lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozesz...seniorita Ty mi tu nie mow o buch puch....hehe....bo siem zgorszem..al;bo co innego zrobiem:D ja tez nocna marka:) i do tego niecna:) no Borewicz lysy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstryczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh
mozna swiatlo prosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz Ty mnie nie prowokuj,bo jak zarze wszystkie Diably rusza do ataku i nawet nie beda wiedziajy czemu:P :D Seniorita ja tez lubiem spac jak dzionek:) w nocy szlec lubie tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Precz ze światłem! Zdiablona, Ty brzydka, co to za kosmate myśli, hehe, a ja tu tak niewinnie. Jeszcze Borewiczowi dupkę wysmarujmy czymś na odkażenie :-) Polejmy go wódką, o tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze...Kloss...tez kcesz depilacle:D Seniorita wodke chcesz marnowac???? :(odkazanie to zabobon... wode pijem bo trza bedze potem szukac pod poducha...tu posucha...wszyscy żłopoią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..lej ..Seniorita....ale w szklo..:) Zdiablona...hehe...;) o....Kuroń obiad ugotował.....czas do wyrka sie zbieraćjasiek ..wzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już do wyrka, piwko się kończy i oczka się posuwają... Szatańskich snów wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojoj zaraz jasno...masz racje Seniorita cza isc spac i wstac jak ciemno znowi bedzie:D papatki:) ide lulu wszystkie Diably ladnie spia...:D dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No, to się nazywa zabawa karnawałowa :) prawie do rana szalejecie :) Seniorita -----> cześć :D witam serdecznie. Jesteśmy w tym samym wieku :) i obie z Wielkopolski :D hihi super :P Akarka -----> możemy zrobić wodnikowe bractwo :) why not? :P Zdiablona -----> tak, tak, tak !!! będą nowe zdjęcia, dużo zdjęć :) tylko nie zapomnij o mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co - znowu zabawa sie rozkrecila jak poszlam spac - to chyba Borewicz tak mnie zmulil dodajac cos innego do mojego piwa :P Oj Borewicz, Borewicz [grozi paluszkiem... tylko prosze go nie urywac :P] Widze tez, ze tu ma powstac kolko roznacowe wodnikow szuwarkow ;) Czy sa to moze jakies dzielne lwy? Hans ty mi wygladasz na lwa ;) :D Seniorita, witaj pod lozkiem 🖐️ Zdiablona 🖐️ :) I pamietaj o zdjeciach dla mnie :) Akara, ja juz u siebie wiosen czuje od dawna, temperatury po 20 stopni (ostatnio w sloncu bylo 25 :D I gdzie tu zimy szukac) :D Nie ma to jak wiosna :D Zosia, no widzisz zniknelam zanim otworzylas flaszke :o Gio, jak mnie teraz czytasz, to na dzien dobry tarmosze Cie za gumowe...... USZY :D AIR 🖐️ :) Zycze wszystkim super niedzieli, niekoniecznie leniwej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorita.....szatańskich..snów nie było...ale cos sie śniło :D Air....masz racje...bylo karnawałowo...ale teraz ..swoje trza w wyrku odleżeć.:(..więc ..dzis w nim Leniwie ..zalegam...:) Margot...niestety..musze Cie zaczarować:P;)...ale ze mnie rak...co łazi w ..spak:D:D...do piwa nic nie dolewałem...tylko ..goździków dosypałem;)...a którym ..Ty mi palcem machasz..?:D:D ...pozdrowienia ..dla wielkiego oka;) Gio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D :D :D Jak to milo nie byc budzikiem i sie wyspac :D :D :D Glowka mnie nawet nie boli, nagralam sie w bilarda, Diabelska moc chyba nadal byla ze mna, bo wygrywalam jak szatan :D :D :D Air ---> dziekuje :) Akara ---> ja jestem ranny ptaszek z przymusu, bo jak widzisz gdy moge to spie i spie i spie :D ja tez fotki z dlugimi rzesami poprosze, w ogoel wszystko co bedziesz wysylac to slij tez do mnie :D Borewicz ----> zapraszam na grzanca, juz Ci pokazuje gdzie, tylko poczte sciagnij ;) :D Ewcia ---> swieta prawda z tym bolem glowy!!! mnnie na sama mysl o sprzataniu zaczyna bolec, wiec nawet staram sie o tym myslec i tak sobie zyje w artystycznym nieladzie :D :D :D Hmm czemu Ty sie mnie pytasz o te lekarstwo w postaci 2 kropel wody?? Jak dla mnie brzmi bardzo rzetelnie i realistycznie, skoro tak mowia, to tak na pewno jest :D Haneczka ---> a ja napisze maila, napisze. Postaram sie nawet dzis tego dokonac :) Kachni ---> dziekuje, jak widzielas, to nie moglas wczesniej powiedziec?? ;) Kasiek ----> yep, elektryka rowniez, jest ze wszech miar uzdolnione Diable ;) Margot ----> merci :D Seniorita ----> witaj pod lozkiem!!!!! :D dolacz sie do nas :D pewnie, ze u nas inny swiat, taki diabelski i podlozkowy :D Szamcia ----> sie nie boj, ja juz za wszystkie Diably podczas tejs esji poprawke mialam, wiec cala reszta zadje wszystkie egzaminki bez problemowo :D Ty tym bardziej, jako ze sa wazne :D Zdiablona ----> ja chce, ja chce, ja chce!! :D Tzn poprosze o fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :D Air nie zapomne fotek rzucic tylko nie wiem czy dzis mi sie uda :O Margot 🖐️ Ty mi nawet nie mow o tych stopniach 😡 tez tak chce :) dawaj troche ciepla do nas :D ooo Borewicz 🖐️ Tygrysek 🖐️ tez dostaniesz obiecuje :D Gio witaj:D nie wiedzialam ze tu siedzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek! Ja tylko tak na chwilę, przywitać się z wszystkimi i już pędzę do wyrka :-) Niestety nie śniły mi się żadne Diabły, a za to wielki biały orzeł, hmmm, ciekawe co to znaczy? Chyba przesadziłam z piwkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorita, widzialas orla cien? ;-) Dbry wszystkim, zwleklam sie zlozka godzinke temu i zabieram sie zaraz za sprzatanie, fuuj :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! akara, biedula ja juz mam ten \"porzadkowy bol glowy \" z glowy na najblizszy tydzien. Niech diabelska moc bedzie z Toba! :-P Ja bardzo chetnie obejrzalabym efekty Twojego talentu. Prosze 🌻. Seniorita, witaj krajanko. Ja tez z Pyrlandii ! Serdecznie witamy pod lozkiem :-) . Tygrysku, artystyczny nielad :-P. Nazywajmy rzeczy po imieniu :-P . Pozdrowienia dla Wszystkich 🌻. Jak sie nie rozpada to ide pobiegac. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja ;-) Ewa --> u mnie sie wlasnie rozpadalo troszczeczke, ale juz znowu wysycha... :-) Pytalas wczesniej skad stukam - Z Wiednia moja kochana :-) a Ty? No i oczywiscie na fotki czekam cierpliwie ;-) 🌻 od Ciebie akaro, z dlugachnymi rzesami rowniez - ciekawam efektu bardzo ;-) Borewiczu - dzieki 🖐️ 😘 ;-) Spadam na spacerek, coby splaszczajaca sie przed compem pupe lekko ujedrnic w marszu...hihi :-P Pozdrawiam i milutkiego dnia Wam wszystkim! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!🖐️ Brakowali mi was bardzo :D i az mi sie mordka cieszy ze jestem znowu z wami. Nie wiem co sie dzialo jak mnie nie bylo i jak sie ma Zosi tato. Jutro mam zamiar nadrobic zaleglosci. Diabelsie towarzystwo jak ja wam zazdroscilem ze wy mogliscie posiedziec sobie przed kompem i pogadac a ja sie pocic i chlodzic sie w basenie lub oceanie. Dodatkowo ciagle musialem z tego goraca pic i byc nabuzowany. No ale wreszcie jestesmy w domu i dodatkowo moge wreszcia znowu pracowac. Wyobrascie sobie ze wrocilem o 3nad ranem i po dwoch dlugich godzinach snu musialem leciec do pracy na 12godz., ale wole to niz te gapienie sie na tych golasow i palmy.:) Pozdrawiam was wszystkich i jutro bedzie wiecej. Pozdrawiam rowinez nowych, bawcie sie dobrze i pozdrowienia od Anielicy, usmiecha sie do was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Juz sie reanimowalam po bieganiu! Haneczka, ja ze Stuttgartu. Mialam nadzieje, ze takze z Niemiec klikasz :-(. Nic to. We wakacje nadal bedziesz w Wiedniu? A zdjecia, no coz. Mam tylko takie przeklamane jedno po retuszu komputerowym a drugie czarno-biale ale po retuszu olowkowym. Takie tez sie licza? Znudzony, brakowalo mi Tojego entuzjazmu do pracy :-) . Jak nastepny raz sie wybierzesz na wakacje to zostaw mi go. Pozdrowienia dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, sprzatanie prawie skonczone (przy wydatnej pomocy) Aniola ;). Ide \'gotowac\' obiado-kolacje (gotowanie to duze slowo, dzis jemy \'gotowca\' ;) - kupne pierozki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja! akara, a glowa Cie boli? Smacznego dla Ciebue i Aniola! Tygrysku, gratulacje zdanego egzaminu. Jakos ta informacja mi wczesniej umknela. Znudzony, pozdrowienia dla Anielicy. Pozdrawiam Wszystkich pod lozkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, nie boli, bo tak szczerze to cala brudna robote odwalil Aniol ;), mnie przypadly drobniejsze prace; zreszta rozlozylismy to sobie na caly dzien (pogoda nie zachecala do wyjscia), wiec jakos nie odczuwam skutkow ubocznych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, nie boli, bo tak szczerze to cala brudna robote odwalil Aniol ;), mnie przypadly drobniejsze prace; zreszta rozlozylismy to sobie na caly dzien (pogoda nie zachecala do wyjscia), wiec jakos nie odczuwam skutkow ubocznych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, nie boli, bo tak szczerze to cala brudna robote odwalil Aniol ;), mnie przypadly drobniejsze prace; zreszta rozlozylismy to sobie na caly dzien (pogoda nie zachecala do wyjscia), wiec jakos nie odczuwam skutkow ubocznych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gdzie sie wszyscy podziewacie? :) My dzisiaj mielismy naprawde udany dzien - bylismy zwiedzac ruiny zamku w Mison a potem pojechalismy na urocze wzgorze, na ktorym znajduje sie klasztor i do ktorego prowadzi piekna sciezka wsrod drzewek oliwnych... mmmm... Potem jeszcze powspinalismy sie troche po skalach, zeby poogladac sobie widoczki i popstrykac zdjacia... Bajka :) Potem troche humor zmecila mi siostra mojego S., ale to maly szczegol. Dzien uwazam jednak za bardzo udany... i zal mi tylko, ze jutro juz jest poniedzialek :( Znudzony 🖐️ jak dobrze Cie widziec! :) Czekamy na dalsza czesc sprawozdania! :) Osobne pozdrowniea dla Anielicy :) Borewicz, przeczytalam wszyststko od dech do dechy :D:D:D Ubaw po pachy :D:D:D Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich🖐️ no taaaa...Znudzony wrocil :D ja tu tylko na momencik :( 😭 musze jechac na polnoc :( dostalam rozkaz sprawdzenia czy morze nie odplynelo ;) :D przyszlam tylko powiedziec pa i obiecac ze fotki po powrocie wysle [sklada obietnice] :D buuuu,bez kompa dwa dni 😭 i bedziecie pic beze mnie😭 a jak wroce to nadrobie:D :D poki co papatki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×