Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Zosiu chcesz koparke? ona swietnie zasypuje doly:D zobacz wiosna idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło :-) Trochę się obawiam diabelskiego chrztu przed przyjęciem mnie do grona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie boj....będzie lagodny! Flaszkę stawiasz i jestes!!!! ;)Zdiablona .... ech ta wiosna....🌻 Ale wiesz co...jest tak, ze na dzień dzisiejszy to ja bym zakopala sie razem z tym dolem....buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie boj....będzie lagodny! Flaszkę stawiasz i jestes!!!! ;)Zdiablona .... ech ta wiosna....🌻 Ale wiesz co...jest tak, ze na dzień dzisiejszy to ja bym zakopala sie razem z tym dolem....buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pojde sobie.... moze zasne...i cos milego mi sie przyśni.... Pozdrowionka od Gio naszej kochanej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie załatwione! Morze piwka dla wszystkich i zabawa do rana, hej!!! A towarzystwo senne, buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Seniorita, chyba sie jeszcze nie znamy...?? Nowa diablica pod wyrkiem czy sie myle? ;-) Ja co prawda juz jakis czas pod lozeczkiem sie chowam, ale ostatnio czasu na wszystko brak i tak oto znow mnie pare dzionkow nie bylo a stron....!!! na dlugooo do nadrobienia... :-O Nic nie wiem co sie u Was dzieje... [bardzo smutna], ale powoli zaczynam juz nosem o klawisze zawadzac, wiec... dzis Was nie nadrobie... :-O Napisze tylko w skrocie, ze dostalam fotki od kasiek, AIR, Dakoty i Kundelki, za ktore bardzo dziekuje! Kolejne laski diabelne...!!! hihi :-D Jestescie slodziutkie strasznie!!! Wszystkie jak jeden maz!! a co jedna to sliczniejsza i kochansza! :-) 🌻 ❤️ 😘 Ciesze sie, ze Was mam... chociaz w albumiku... ;-) Posiedze jeszcze 5 minutek i spadam pod kolderke bo 💤 straszliwie a rano, mimo ze niedziela, i tak musze wstac... buuuu :-O Buzka slodka dla Was kochane diablatka i do jutra! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szm, jaki to piekny pomysl z ta gwiazdka ktora dla mnie spadniesz :-). Sliczny. Musze pomyslec nad specjalna data, dam Ci znac :-). Czesc dziewczyny :-). Seniorita, czyzby milosniczka Hiszpanii? :-) haneczka, ja nie spie, dopiero co do domu od tesciow wrocilismy. Uchachalam sie niezle, gralismy w \'Pictionary\' (wyciaga sie kartke z haslem i trzeba narysowac tak zeby partner zgadl). Ja i Ronald wygralismy :-D. Tygrys, co Ty taki ranny ptaszek? Jak juz nie mozesz wylezec to sie chociaz nie wierc i nie budz innych :P ;-). Gratulacje z powodu zdania egzaminu :-). Margot, jaka pogoda we Francji? Bo ja wiosne czuje, achhhhhh. Zdjecia przesle, jesli pozwoli mi je zrobic, no i jesli mi wyjdzie stylizacja :). Dzis sie bawilam sztucznymi rzesami, ale cholera za dlugie sobie kupilam (czlowiek sie uczy metoda prob i bledow) i strasznie teatralny efekt wyszedl :). Ronald mi pstryknal kilka fotek wiec Ci przesle za jakis czas (to dopiero poczatek filmu, wiec troche to potrwa zanim wszystkie fotki wypstrykamy :-) ). O, burza! Wiosna, wiosna idzie, zima burz nie ma :-). Zosia, przejelas od Borewicza funkcje rozpijacza towarzystwa? ;-) Doly... na szczescie kazdy dol ma swoje dno, nie mozna leciec w dol bez konca, predzej czy pozniej zaczyna byc juz tylko lepiej. Trzymaj sie kochana ❤️. Zdiablona, ja chce, ja chce (fotki) :-). kasiek, masz powody do swietowania, nie zaluj sobie :D. Borewicz, no tak, jest ryzyko, ze kot po kastracji moze skapciec i na wadze przybrac, wiec trzeba kontrolowac podawane ilosci pozywienia. Moj starszy sie wcale nie zmienil po kastracji, zmienil sie dopiero po przyjezdzie do Holandii (traumatyczne przezycia w podrozy?), ciutke zlagodnial i da sie poglaskac, ale do kapcia mu daleko ;-). Widze, ze masz zylke do interesu, juz nawet na diabelskim lozku chcesz zarobic, no, no... ;-). ewa, ja tez lubie jak jest czysto a sprzatac nie znosze... Jutro pewnie mnie glowa rozboli, bo po calym tygodniu \'niesprzatania\' troche sie nazbieralo do roboty 😠. AIR, moze zalozymy z szam wodnicze braterstwo? (jaki jest zenski odpowienik \'braterstwa\'? po angielsku znam - sorority - ale po polsku nie mam zielonego pojecia) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot....ale wiesz...ja tak nie umiem jak ty..i nie dorównam Tobie :P;) Seniorita...hm.....piwko....[oczy rozbłysły]...jasne dawaj :D Zosia...Zdiablona ma racje...koparką doły..koparką..:) hanka ..nie śpimy jeszcze ..ale sie nie wydzieraj..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i nalewam piwka! Akarko>> nie, bardziej brazylijkie klimaty :-) A teraz zatańczmy gorącą sambę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, Borewiczu :-) Chetnie bym sie z Wami pifka napila, ale juz spadam... wierzcie mi, na oczy nie widze, na uszy nie slysze... pewnie dlatego sie tak rozdarlam... hihi ;-) :-D dlatego spadammmm... i bumm! ;-) buziaki slodkie i do jutra Papa! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak milo :) tyle Diablic :) jeden Diabel:) to pijemy a co .... :) ja tu nocami do podlogi muszem pic :( a dzis swieto tyle ze mna....uch kofane...👄 ja tez kcem krzest :) mnie zdiablili tak po proztu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorita....za piwko..dzięki...ale czeka..siadaj ..i cos nam o sobie opowiadaj..:) hanko...jasiek z tobą ;) Zdiablona...spokojna Twoja rozczochrana...jeszcze ..cie znudzony ..przechrzci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorita, a Salsa nie moze byc? ;) Bo ja tylko salse potrafie (choc 'potrafie' to duze slowo :D, powiedzmy, ze skonczylam kurs dla poczatkujacych). Ja piwka nie pijam, ale kieliszkiem wina/szampana/kir royal ewentualnie szklanka gin\'u z tonikiem/malibu z mlekiem nie wzgardze ;-). Rozpite towarzycho, jak nic :D. Haneczko, milych snow :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorita co polecisz zeby polac? tylko powiedz ...a Borewicz Ci zapoda...on usluzny:D Zosiu...wracaj...prosze....ja Cie czekam... Eh Borewicz siem czesalam:P co mi rzadkop zdarz sie:P znudzonemu niczego nie odmowie:P :D hej Akaro podgladasz co mam w szklance :D tez to lubie i to pijemmmm co siem dziwisz ze tu pijem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara...e tam zaraz ...rozpite...ja se grzańce zrobiłem..i mi nawet ..wycieki z nosa sie ustabilizowały :D Zdiablona...mówisz ..że się czesałaś...taaa...pod wiatr:P;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, przypomniałaś mi stare czasy tym malibu z mlekiem, mmm... Muszę sobie to znowu przypomnieć :-) Pijmy więc i tańczmy, co kto chce, wszystko dozwolone, jak na diabelską imprezę przystało. Co mam powiedzieć o sobie, Diabełki? Tyle tylko, że naturę mam na pewno diabelską, ajk przystało na prawdziwego Lwa ;-) Borewiczku, szybkiego powrotu do zdrowia życzę! Dobrze mi tu z Wami, zupełnie inny świat niż reszta Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usz pod wiatr.........kurna...taaa,byly tu niedawno dwa ...jeden Wind a drugi Wiatr...ale dzis szczota i bez wiatrow ugladzilam sie :P :D Seniorita rozrabiamy? patzr tu wszyscy spia :)ostatnio Borzewicz sznurowki wiazal, a co dzisiaj im wymalujemy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona>> stańmy nad ich łóżkami i walmy z całej siły w talerze! Będą nam tu spać w taką noc, Szatany jedne :-) Niedziela jest od spania! Nie mam innych pomysłów, piwko uderza do głowy, aż mi się paluszki plączą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorita...dzieki ..już prawie..lepiej.......no ..to tera Cie weźmiemy na spytki;) skąd ...klikasz?, ile masz lat?..ile dzieci?,imiona rodziców?,..stan konta?.,nr..pesel..to do rat:D;)!!;) nr..karty kredytowej..to do bankomatu;):D Zdiablona....jak sie ugładziłaś?:D...to nie w te strone :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewiczek-borowiczek - tak mi sie skojarzylo ;). Zdiablona, czym sie opijasz, ginem czy malibu? :) Proponuje zrobic makijaz Borowiczowi, mam nawet sztuczne rzesy pod reka, to co? Doklejamy? ;-) Seniorita, widzisz, rozni ludzie wieszaja psy na TWA (towarzystwo wzajemnej adoracji), wielu osobom nie podoba sie, ze czesto stoimy za soba murem, \'slodzimy\' sobie itp, itd, ale prawda jest taka, ze my sie po prostu lubimy, zawarlismy tutaj bliskie znajomosci (moze zaczatki przyjazni?). Kafe jest jaka jest, ja tam nie marudze, tylko przymykam oczy na glupawe tematy :-). Ide spac, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera, Borewicz jeszcze nie spi :0. \'Ach spij, kochanie, jesli gwiazdke z nieba chcesz - dostaniesz, lalala\'. No juz zasnij, bo chce Ci te rzesy dokleic :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech,jutro nas zatluka za te halasy:P :D ale jak rozrabiac to rozrabiac:D patrz tu Borewizc dzrzemie...ma...hihi ...zobacz....kolo nosa:P za te zlosliwosci ogolimy mu zadek:D bo wystawil:) a Akarce na dobry dzionek damy tego malibu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona, ja nie spie jeszcze :D, malibu poprosze teraz, na spiaco to bym sie mogla utopic ;). No i gdzie te fotki od Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Borewiczu niedobry, chciałbyś! Powiem tylko, że nie mam dzieci, ale może niedługo... kto wie. Akara, masz rację, trzeba sobie trochę posłodzić w życiu, które wcale takie słodkie czasami nie jest. Dlatego tu zajrzałam i... zostanę, jeśli pozwolicie :-) Śpij dobrze! Zdiablona>> Będziesz golić, a ja trzymać ofiarę czy odwrotnie? Tylko uważaj, bo nas osmar... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akaro prosze bardzo...masz arcje z rana by wypili zanim slepka bys rozwarla:D fotki bedem dzielic jutro,bo dzis tylko maila se czyscilambylo tego....jeszcze nie widzialam:( Seniorito pijesz z nami? Zosiu....na smutki najlepszy lyk wódki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara....jaj ja cie wymaluje:P:D;)...to Cie nawet Diabeł nie pozna:D:D..i nie mrucz..mi tu :D Zdiablona....nic nie wystawiałem:P..i tak sie zastanawiam ...czy to faktycznie z Tobą gadam ..czy z klaczą :D;):P Seniorita....co tak skromnie ..z newsami ....dawaj dawaj ...rano ...reszta ma kacu wstanie ..se poczyta...i uz Cie nie będą menczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniorita tzrymaj za ogon....oj...nie za TEN....:D Akara w takim malym stawie nia da sie utopic to cza pic:D eh Borewicz ajk Ci zarżę......czekaj.....wystawiales...ale co to bylo?...ja myslalam ze to zadek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×