Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

o jejku jejku.... jestem strasznie wsciekła ze nie mogę z Wami być!!! :(:(:( ... wpadłam tylko żeby sie z Wami przywitać i dalej zasuwam do pracy..... 😭.... jutro znowu mam maraton w pracy..... :(:(:(..... Pozdrawiam wszystkich i całuję ..... cmok..... cmok..... 🌻.... ❤️.....NIE ZAPOMINAJCIE O MNIE !!! ...... BŁAGAM.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka - dostałam :D piękne zdjęcia piękna haneczka :P piękna manekinka :D no i kto jeszcze mi cos wyśle? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Akara jest jeszcze cos takiego jak detoks, ktory oczyszcza wspaniale (cera tez super) ale z jedzonkiem (co prawda zdrowym ale zawsze.) W marcowym Twoim Stylu dolaczyli super broszurka na ten temat. Zatrzymam dla Ciebie. :) Wiecie co? Jestem tak zdolowana tym filmem...to znaczy tym ze istnieja TAAACY faceci ze pojde chyba spac.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia ---> juz wysylam fotke na plazy :) I poprosze Ciebie i Twoj NIEgruby tylek na plazy tez :D Opowiedz cos wiecej o filmie... :) Vacik ---> bedziem pamietac, nie boj sie :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vat :-) Nie martw sie, nie zapomnimy... 😘 pracuj sobie spokojnie! 🖐️ mala ;-) Zosia co to byl za film?? i co za faceci?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :D co tu tak spokojnie....?????????????? Mała...ja wysłałam, jak juz kciałaś ;) Zocha...no, a ja sie zbieram na ten film...to sie chyba na kompie chyba skonczy... co do zabawek ktore to niby nie-zabierasz dziecku...taaaa...pozyczasz...jasne...a pytasz czy mozesz ? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka ;) ja mam bujna wyobraźnię;) Zosia - własnie powiedz, czy warto zobaczyć ;) czy dobry jak niby reklamują... i nie smutaj mała - ode mnie po 16-tym.. ;) kasiek - hej :) właśnie :D 33 .. o tej porze.. o Ty bidulko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dziołchy woda wstawiona, niedługo się zagotuje, co sobie życzycie - ja dla siebie robię herbatkę ;) A na stół stawiam... ciasto z jabłkami (takie zwykłe jakoś jak biszkopt z jabłkami :) ), ale za to własnej roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momet, jestem ostatnio zajety i nie mam za wiele czasu. Pozdrawiam wszystkich i nie czytalem wszystkich postow, tak wiec za bardzo nie wiem co sie dzieje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek>> dzięki za kawały :-) Akara>> jak ty wytrzymujesz tą głodówkę!? Podziwiam! Buziaki dla wszystkich i pędzę za zajęcia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! :-) Ja na chwilke, bo jestem na wylocie :D haneczka, hyba bede musiala wyslac Ci bawlwana w powiekszeniu, zebys mogla podziwiac wszystkie szczegoly jego anatomi? :P:D Czy ktos jeszcze sie pisze??? Zbieram zamowienia dl wieczora :D Pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrraaa a ja dostałąm zdjątka od Margotki i Kasiek :D ale super bałwan i ma super części :D kasiek - odesłałam sowje dwa, moze wieczorkiem zajrzę i doślę ;) a teraz zbieram się do pracy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemy dzis Tygrysiatko nie budzi:O nono i zaspalam :) witam wszystkich 👄 czesc Znudzony :D jednym slowem siem nie nudzisz;) Seniorita cze:D Margot witaj :D ja tez kcem balwana :D :D Mala haj :D tez siem piszem na fotki :) Zosiu 👄 za te zdjatka...mmmmm :) reszcie wypominam ze nie wyslali :( Tygrysiaku...nie mam Ciebie 😭 innym dajesz :( Gio jak tylko dorwe sie do kompa sluzbowego to wysylam :) Justa do Ciebie nioe weszly :( moze masz zapchana kszynke :O no to ja umykam walczyc z....wiatrakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No coz...film...Po prostu omedia romaantyczna...Jak to komedia... Ksiazka byla lepsza tzn...w przypadku tego gatunku uzyje okreslenia fajniejsz po prostu. Pewnie usmialam sie...ale ryczalam takze bo takie idiotki z sercami jak jak Mont Everest nie powinny ogladac filmow tego typu. A faceci Haneczko...chodzilo mi o to ze nie ma chyba takich facetow jak Adam z filmu. Zreszta akurat bardzo podoba mi sie Zmijewski i to wszystko razem i w konfrontacji z tym co przezywam - po prostu mnie zdolowalo. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Diabołki :) znowu tylko na chwileczkę :( praca wzywa Zosia 🌻 Gio 🌻 Mała 🌻 Haneczka 🌻 Kasiek 🌻 Seniorita 🌻 Tygrysek 🌻 Znudzony 🌻 i wszyscy 🌻🌻🌻 Vacik 👄 nie zapomnimy :) i niech moc będzie z Tobą ;) Zdiablona 🌻 dziękuję za zdjęcia, przyszły w komplecie (tak mi się przynajmniej wydaje ;) ) buuuu obudziłaś we mnie uspione niespełnione marzenia z dzieciństwa, zawsze tak bardzo chciałam jeździć konno.... ech.... Margot 👄 coś tu słyszę o zamówieniach :D to ja się dopisuję do listy :D Całuję wszystkich siarczyście 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam 🖐️. Jeszcze zyje i nawet glodna nie jestem (za to wychlalam juz litr soku i herbate, zaraz ide po wiecej :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dien Dobry Wam !! 🖐️ 🌼 W Deszczowy ten dzień. :D:D Akaruś miła. Nie trudno stracić na wadze, trudniej tę wagę utrzymać. Więc nie niszcz w ten sposób swojego cudownego organizmu. ;) Dakota. 🌼 Zosia. 🌼 Zdiablona. 🌼 Mała. 🌼 i innym, którzy tu zaglądną. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara 🌻 trzymam kciuki za powodzenie akcji . :) Czytałam kiedyś, że przy odtruwaniu organizmu najtrudniejszy jest drugi-trzeci dzień, bo wtedy uwalniają się toksyny i zanim organizm się ich pozbędzie, można się kiepsko czuć... Mam nadzieję, że pójdzie Ci gładko... Czy dobrze pamiętam, że jesteś wegetarianką? Bo w takim wypadku powinno chyba być łatwiej... Pozdrawiam 👄 dzień dobry Dzień Dobry :) miło mi poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry, jezu kolejna osoba ktorej musze tlumaczyc ;). To NIE JEST odchudzanie - no pomysl, z czego ja bym sie miala odchudzac przy wzroscie 1.60 i wadze 48 kg? Poza tym 3-4 razy w tygodniu cwicze (bo lubie) wiec z waga i wygladem nie mam absolutnie zadnych problemow! Spytaj Zosi, ona Ci powie jakie ze mnie chucherko :D. Glodowka to nie dieta odchudzajaca, jedyne kilogramy jakie przy okazji strace to bedzie ciezar wody i po tym jak zaczne jesc szybko wroce do poprzedniej wagi. Glodowka ma za zadanie oczyscic organizm z toksyn i dziala na organizm w pozytywny sposob, naprawde! Cera sie poprawia (o to mi glownie chodzi, bo ostatnio ciagle mam jakies podraznienia), dostaje sie przyplywu energii. Zreszta przeciez dbam o siebie, nie jest tak, ze przestane jesc i juz. Lykam wiecej witamin niz zwykle (tj. bardziej roznorodne), a za chwile lece do \'sokowni\' ;-) (takie malutkie miejsce gdzi soczki wyciskaja na miejscu i nawet mozna je dostaz z \'wkladka\' w postaci np. spiruliny albo protein sojowych). Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota tak, jestem laktoovowegetarianka, juz 4ty roczek leci :-). Heh, mam nadzieje, ze mnie jutro nie dopadnie zle samopoczucie, bo mam wizyte u dentysty, a wieczorem \'anielski\' koncert ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech Ci będzie jak mówisz [strasznie się boi] Tylko mi tu nie wykituj pod łóżkiem ;):D:D:D Dakota. Witaj 🖐️ Jestem od paru dni i już nazywają mnie Jezu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara :) hmm... laktoovowegetarianka? na czym to dokładnie polega? \"lakto\" kojarzy mi się z mlekiem - czyli produkty mleczne są dozwolone? dobrze kombinuję, czy to zupełnie inny kierunek? :) Dzień Dobry :) no widzisz, co się porobiło ;) ja się jakoś nie dorobiłam takich zaszczytów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :-) Nie wiem kto jest a kogo nie ma, bo jeszcze nie czytalam... wiec na razie sie tylko witam 🖐️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Haneczka :D tak późno przyszłaś i my tu po ciemku siedzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry, no juz sie nie boj, akara nie taka straszna :D. Troche na Ciebie najechalam, bo nie jestes pierwsza osoba ktora mysli, ze chce sie odchudzic i probuje mnie od tego odwiesc, a to nieprawda! Masz: 🌻 z przeprosinami ;). Dakota, dobrze kombinujesz ;). Lakto - produkty mleczne, ovo - jajka. Innymi slowy nie odmawiam sobie nabialu i jajeczek, a i rybke czasem zjem (choc sumienie mnie gryzie ciutke ;-) ). Na poczatku nie jadlam ryb, ale lekarz mnie postraszyl i kazal ryby jesc, wiec zaczelam. Teraz najczesciej jem ryby \'w gosciach\' - tak jest latwiej dla gospodarzy, niestety niewielu ludzi potrafi wymyslic dobry wegetarianski posilek - i w restauracji, sama przyrzadam je niezmiernie rzadko. Bylam w soczkowni i oszukalam glod sokiem wielowarzywnym z proteinami sojowymi. Sam fakt, ze pije cos co ma w swoim skladzie papryke troche mnie odstreczal, a proteiny sojowe to juz istna \'uczta\', hihihi, fuj! Potem doprawilam to dwiema szklankami soku pomidorowo-brokulowego i szklanka herbaty energetyzujacej ze sklepu z biologiczna zywnoscia. Jutro sobie chyba ten soczek podgrzeje i zjem lyzka, bo autentycznie smakuje jak zupka i ciut zawiesisty jest :D (z tym, ze oczywiscie jest surowy). Poki co czuje sie ok, zaraz wybywam do sauny. O, wlasnie sie zielona herbata oblalam, zagapiona w ekran nie trafilam do buzi :D. Jutro na sniadanie soczek mango ze spirulina (tez ze sklepu z biologiczna zywnoscia), powinno byc ok, bo spirulina dodaje energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na zakupach a potem zaczelam gotowanie :-) Ale juz jestem i zapalam, bo cos mi tu za cimno :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha !! Ja to jestem niesamowita! :-D zapalilam dzis za pierwszym razem... :-D :-D :-D hehehe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih, haneczka, moze Ty zawod zmienic powinnas? Na Zawodowego Zapalacza Swiatla na przyklad :D. Ide do tej sauny 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj, ale tu jasno.... i nikogo niet :-O Dakota jestes jeszcze czy w sam kat sie schowalas...?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj akarka! :-D Lec, lec, bo sie jeszcze spoznisz i .... pary zabraknie! 😘 🖐️ echh, polecialabym z Toba.... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×