Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

No, czekamy Dobry Wieczorku na Akare, bo ma być jakowaś przednia opowieść ;):D:D Haneczka powiedz coś bom sie w wiadrze zgubił :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka! No to polewaj! Co tam będziemy w jakieś pochwy zaglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Haneczko ja tu tylko na chwilke, i dzis nie pije, wiec bede grzeczna :D Mysle, ze to przez brak Gio jest spokoj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek haha mi się tak zdarzyło na zajęciach butem machnąć, bo \"power\" był miękki.. ;) haneczka - przyjdzie niedługo pewnie :) Dobry hihi tylko sie nie przytop :P ----- znowu mam problemy z wysłaniem posta.. echhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pochwy....to nie mam nic do powiedzenia. A co do druta,to słyszałam,że jedna pani do drugiej pani mówiła w autobusie,że...nieźle ciągnie druta. Ja tam się napiję nawet z wiadra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór buhahahaah Tygrysek 👄 ważne, że toczymy się do przodu :) ja jeszcze stawiam na stół świeżo zrobioną herbatkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z chęcią ,to robię inne rzeczy:P A co do picia,to piję........bo pić muszę,w końcu nie od parady mam w domu muszlę klozetową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he...siedzem ja na czacie z malinka, pigusem i innmi alem zielona...po czaciemu to ja gadac nie umiem...to tylko siedzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie kochani... pijem herbatke i czekam jeszcze chwilke na akare.... jak nie przyjdzie to... sama sobie winna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ...........jak ktoś ma pokazywać druta ,to chyba tylko Ty:).My kobiety jesteśmy dobre,ale w robótkach ręcznych na drutach.Jak chcesz to mogę Ci zrobić krawat na drucie-ach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczorku :P:D Ciemno i mnie trudno cokolwiek znaleźć ;):D:D:D Pomóżcie kobiety mnie zrozumieć coś o tych drutach, bo mnie ciekawość zjada :O:D:D:D Chowam łeb ze wstydu do wiadra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaaha a może na drutach zrobić z wełny... kondomik ? :D (akurat na zimę :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie doczekalam sie akary.... zasypiam ..... 💤 Dobrej Nocki wszystkim! 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllllllllll
llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllllllllll
llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllllllllll
llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllllllllll
llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllllllllll
llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i obecny też 🖐️ Wiadro pełne i ochocze :P:D:D Drut... nie wiem :( Miały mi pokazać ale poszły sobie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×