Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

ooo...witam kogo nie widzialam 🖐️ dopiero teraz fotki na spokojnie obejrzalam...te co kiedys mi wyslalyscie :D som przepyszne....:D tylko teraz widze ze duzo mi brakuje do kolekcji 😭 Margot Ciebie mam :D ale plywasz...hehe...zeby zima tak sie pluskac;) Haneczko....tys jest...cudo mietkie:D no i Dark...hmm...kupa piochu...:D fajnie reszty nie mam...Zosiu....hm...wydawalo mi sie ze mam Twoje...a nie widze...grr...ja mam jakies cuda z poczta wiec mi slijcie ...czekam...tylko mnie oswiecajcie..kto jest kto ...bo ja sie moge zgubic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - witaj 😘 🖐️ :-) Margociu --> ales sie napracowala w pocie czola, bidulko! Takie ciezkie glowy balwanowe dzwigac, calkiem samiutka... no no! ;-) Ale tam, na dole, co ja widze...?? Czy to ze wzgledu na Ciebie czy moze na Sylvaina siem ten balwanek tak podniecil, ze az mu patyczek stanal...??? :-P hahahahaha :-D :-D :-D niemozliwi jestescie!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemankooo..dzieciaki...ja tylko na chwiluńke ..przesłac buziaki ..i leeece ..dalej ..!👄👄👄 ...bede wieczorkiem..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka, ale masz synusia przystojniaczka, no, no :D A jaki malutki ;):D Puppi natomiast - swietna!!! Kurcze, tez bym chciala miec taka Barbi naturalnych rozmiarow :P:D A jesli chodzi o balwana, to ulepilam go sama i jestem z tego dumna :P:D Sylvain pomogl mi tylko w dwoch rzeczach - dolepil mojemu balwankowi kuleczki - nie wiedziec czemu apurat w tym miejscu :P:D i wlozyl w diobek swojego peta :P:D A czemu balawanek sie tak podniecil? No, wiesz, jak dostal nowe jajka to nie mogl inaczej :P:D Zalujesz mu? :P:D Gio 👄 tylko jak tu wpadniesz, to nastaw odpowiednio radary :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - aleś sobie chloptasia lodowego napalonego stworzyla.... A jak ozyje? Hehehehe....Jurny baaardzo bo niby mroz a on...No, no...ale na niego dzialasz...:D Zreszta dziwne nie jest....;) Hanus - no...Puppi rewelacja... fajna laska...szkoda tylko ze kadlubek....;) Zdiablona a masz jakies w ogole moje fotki? Bo nie wiem co ci przysylac....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, nie boj nic nie ozyje - stopnial :P:D Ale jury to on byl... oj byl ;):p Ogier jak ich malo :P:D Tylko takim cienkim... :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka ---> super fotki :D a balwanek dopracowany do szczegolow ;) Haneczka ---> a ja?? ja nie dostalam zdjec Twego prezentu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam diabełki kochane! :D Nie pojawiam się , bom bardzo zapracowany anioł, ale stróżuję wam cały czas. Uchacha! [taniec z widłami] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - na chwilkę mnie nie ma i jakies zdjęcia mi tu przemykają :P powiem, co mam i chcę więcej :D mam: Akarę (3 własne i te z przemiany koleżanki), Margot (2 nad wodą), DarkElfa (2 partie dostałam), Zosieńkę (piękne modelowe :D), Air (1 przy kompie), Tygrys (1 na plaży), Haneczka (1 małe) kcem więcej - pllllllllliiiiiiiiiiiizzzzzzzzz :D :D :D powrót do pracy po dwóch tygodniach słodkiego i całuśnego leniuchowania nie był najgorszy, ale ... teraz nabieram rozpędu i zaczynam diabełkować pod łóżkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow - ale gafa Zdiablona - Ciebie tez posiadywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Woeczór moje panie :) 🌼 Dzisiaj miełek kłopot z komputerem :( Bo mi klastry poszły 😭 Ale już jest i mówie Dziweń Dobry :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hi :D Margot ----> pikny bałwan :) do głowy by mi nie przyszło, że bałwan może mieć takie cechy charakterystyczne :P Pozdrawiam wszystkich i lecę do nauki.Pewnie i tak zaraz zasnę nad tymi moimi papiórami, ale muszę chociaż spróbować trochę poczytać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ---> stanowczo za duzo sie uczysz :P ;) Aniolka ---> :D Mała ---> to juz calkiem spora kolekcje posiadasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot --> a no, jak jajeczka dostal... to sie mu nie dziwie!! ;-) Gio --> buziaczek 😘 🖐️ Zosia --> no wlasnie... ten kadlubek.... dlatego bede szukala chyba jednak pozostalych czesci ciala na przyszlosc... :-D Tygryska --> a chcialas?? :-P mala --> dostaniesz jeszcze cos, obiecuje :-) tylko chwilowo mam po woli dosc slania mailii.... ;-) AIR --> slodziuszku! Ty jeszcze naukowcem jakim zostaniesz ;-) aniolka 🖐️ Dzien Dobry --> dobry wieczor! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - ale tego osławionego bałwanka kcem zobaczyć :D no i inne buźki też :D czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka ----> sie glupio nie pytaj a wysylaj :D Mala ---> o balwanka to juz prosby do Margotki kierowac nalezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie dieta tylko glodowka oczyszczajaca, Dzien Dobry :-). Dieta przy moim rozmiarze 34 nie jest mi potrzebna :D, za to cere przydaloby sie oczyscic (no i pozbyc toksyn z organizmu) Do tej pory robilam tylko jednodniowe glodowki, wiec nie wiem jak mi to wyjdzie, ale sie postaram. Skonsultowalam sie ze znajoma ktora praktykuje takie oczyszczanie organizmu dwa razy w roku. No wiec bede zazywac witaminy (szczegolnie C i E+selen), pic swiezo wyciskane soki warzywne (owocowych tez sobie chyba nie odmowie), wode mineralna i herbate ziolowa i zielona. Jesli po 4ech dniach bede sie zle czula, to zrezygnuje z pozostalych dni glodowania. Dzis zjadlam tylko 2 banany, dwie salatki warzywne i wypilam troszke bulionu warzywnego (+ kilka zielonych herbat, swiezy sok owocowy i woda), wiec jestem gotowa :). Po tym jak juz zaczne jesc nie rzuce sie na jedzenie, to trzeba robic stopniowo, a wiec pierwszy dzien jogurciki + ewentualnie ryz z warzywami. Bede chodzic do sauny czesciej niz zwykle, a w przyszlym tygodniu ide na oczyszczanie pyszczka u kosmetyczki, wiec bede piekna i mloda po tej calej kuracji :D (makijaz tez ogranicze w tym okresie, jedynie w srode i w piatek sie upackam, bo w srode Aniol ma koncert, a w piatek idziemy z ludzmi z pracy do pubu - heh, a mnie przyjdzie wode mineralna pic). Zaczynam byc glodna, trzymajcie za mnie kciuki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szybko lecicie z tym pisaniem nie nadazam czytac WITAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ----> brzmi ambitnie ten Twoj plan oczyszczania, ja tez nigdy wiecej niz jeden dzien nie probowalam :D Bede trzymac kciuki jakby cio :D Mayka ---> tempo mamy wyscigowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka...???..masz nowe fotki ???..to poprosze ..🌻 zdiablona ...a ja nie dostalam ...twoich zdjęć...!!!to ...sie nie ociagaj ... giovinetta2@o2.pl ...jest zwarta i gotowa..!:D Margotka ..tennnn tegoooo...bałwanus.....\" la curva de fallus \"....nooo noo no..!:D:D:D...tylko na to zwróciłam uwage ...pozatym ..fajnie wyszlaś...!!!:D:D:D Buziaki dla pozostalych dziewczynek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam jakiegoś bałwana - ale mu nic nie wystaje :P co ma wystawać? ;) haneczka - wysyłaj maile, wyysłaj, bo jak nie ... :P a tak w ogóle, gdzie jesteście? znowu zgasło mi światło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie po feriach i w tym nowym semestrze, który już nie dla mnie ;) haneczka - oo super podarunek :)) no.. masz szczęście, że mnie nie rozczarowałaś.. ;) warto było czekać :D i nawet włosy jej przyodziałaś, hih - teraz to będzie dopiero rewia mody u Ciebie :D Noo tak myślałam, że zaczniesz sama bawić się w chirurga hih (niestety nie posiadam takowych cześci zamiennych ;) ) Tygrysek.. no właśnie.. heh też pomyślałam o tym (czyli braku odzienia na dupie manekina) dupa jak dupa.. ale przód? ;) Zosia :D ładnie to tak dziecku zabawkę zabierać? I może jeszcze jak jej kupowałaś to myślałaś: jak nie będzie chciała to ja wezmę.. Margot hahah niezła historia z tym bałwanem :) akara - powodzenia.. tylko się nie zabiedź za bardzo :P Giovinetta - la co..? i że niby to po francusku ? :P dla pozostałych nie wymienionych z nicka 👄 i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka ----> maile doszly :D jestem pod wrazeniem :D suuuper jest ta manekin :D Majorek --> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek... ale sie posmialam... hahahaha :-D z tego zabierania lalki dziecku i z tego falfusa hihihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uppss! :-O fallusa mialo byc... :-P Tygrysko - fajnie :-) ale ta manekin_ka ma na imie Puppi.... ;-) wiec nie mow o niej tak nieosobowo, prosze...! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, przepraszam bardzo, Puppi :D Powiedz jej Haneczko, ze jest mi przykro i to sie wiecej nie powtorzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na Nigfdy w zyciu... ech.... Tygrysku a ja nie mam Ciebie naplazy....:( Wyslij mi siebie na plazy to Ci wysle swoj gruby tylek na plazy, jak chcesz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nic nie zabieram dziecku...tylko pozyczam sobie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, masz racje, z tego calego zamieszania balwankiem i jego nowymi jajeczkami, tudziesz stojacym patyczkiem... :-P calkiem zapomnialam o naszej najwazniejszej osobce na tych fotach, o Margoci... :-O A wyszla na nich superek! Jak taka mala, zaaferowana swoim chwilowym powolaniem, dziewczynka... :-D Margotka czy Ty aby na pewno jestes juz pelnoletnia?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×