Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

czesc haneczko :D. No mialam isc, ale mnie wciagnelo :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz se jeszcze do tego wszystkiego cerwonego winka wytrawnego poliwom... ;-) Ma ktoras ochote? to Wam tez poleje! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih, ja tez dzis siedzialam w whirlpoolu :D (w klubie) z maseczka z czerwonej glinki na pyszczku :D, ciekawe co sobie ludzie mysleli. No. no, to Ty masz takie cudo w domciu? Pozazdroscic, ja mam tylko lazienke dwa na metr, hihihi, lepiej uwazac jak sie czllowiek odwraca w strone drzwi stojac przed umywalka, bo mozna nosem wyrznac :D (ale nie jest zle, znajomi maja lazienke o takich samych rozmiarach, tylko umywalki nie maja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka, ja alkoholu przez tydzien tknac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara łorewer :D Tak myślałam, że nie to samo... ale ogólnie :D Chociaż... w cieście banany.. naleśnikowym.. hmmmm haneczka - witaj :D Ja też po kąpieli.. tylko ja po 18 byłam w wannie (z nudów o tej porze, chociaż planowałam właśnie na dziś ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus akarko!.... nalesniku bananowy... mniam :-P :-D A jesli chodzi o te powyzsze przeprosiny to wiem co prawda, ze Ty bezmiesna jestes, ale mialam na mysli jedzonko jako caloksztalt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara to takze jeden z dialektow arrarnta - jezyka australijskiego :-). Majorek, wyprobuje przepis, jesli bedzie dobry to Ci dam :-). Wiecie, ja nawet glodna nie jestem i nie rusza mnie mowienie o jedzeniu - dziwne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ja mam co prawda whirpool, ale taki przenosny... :-D Taki co to jak odkurzacz maly wyglada...hihi, i dlatego pewno dosc glosny jest... :-O no, ale... \"lepszy rydz niz nic\"...hahahaha :-D Ale jesli chodzi o sama jego wydajnosc to nie wiele mu brakuje do prawdziwego, nawet wode podgrzewac potrafi :-) Moze kiedys bede miala taki co to go nosic nie trzeba.... hahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka.. w sumie.. czemu nie :) ale zaraz zaraz.. przenośny whirlpool? yo mm o czym mówicie.. ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o takim urzadzonku co robi babelki w wodzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.K. to nadstawiaj kielonka... juz siem robi... :-) Boszzz, ale sie rozpuscilam pod tym luzkiem... ;-) jakies druty, dmuchanie, jajka i patyczki... a mnie ....niedaleko juz do... alkoholiczki... :-D ;-D majorkowa :-) no, taki... przenosny mam... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, widzisz? akarka siem zna :-) aaa..!! i zapomnialam Ci majorku za smieszne kawalki w mailu podziekowac! ale sie dzis posmialam...! :-D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz serio ide. Trzymajcie sie stolu ;) (jak winko zacznie dzialac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara.. no tak mi sie wydawało.. haneczka.. że niby taki mikser/shaker? ;) ładnie się rozpuszczacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spij slodko akaro! 🖐️ 😴 majorku --> wyglada troche jak maly odkurzacz... moj jest bialy, ma rurke, ktora laczy sie z taka plastikowa mata, wlozona na dno wanny i ma tez pilota. Kilka programow, jak juz pislalam - takze ogrzewanie wody, jesli sie tak chce. I lezysz sobie w wannie a pilotem wlaczasz go na ile chcesz... mozna zaprogramowac konkretny czas; 15 min., pol godz., 45 min. I sa rozne programy... delikatne babelki, mocniejsze, na przemian, albo takie, ktore bardzo intensywnie babluja :-D i w ten sposob masuja Ci fajnie cale cialko... nawet (ciii!) cellulit... ;-) Jest po prostu blogo i mozna sie super zrelaksowac :-) Uff... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka.. o matko :D:D jakie fajne cudo :D no no.. mały wibratorek kąpielowy hihi a apropo dowcipasów (fajnie, że Ci się podobały), to jeszcze wykopałam takie stronki: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=383817&id_f=1 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=367297&id_f=1 przy tym drugim mozna nieźle poszaleć z inwencją.. (jak to kiedyś zaszalały kobiałki na temat uzytku tamponów :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
hoppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
hoppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
hoppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
noo, nie chce siem diabel otowrzyc...!! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
nooooo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
ratunkuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
eeeee, bo pojdem zaraz spac 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkk
hhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkk
hhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkk
hhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlazl... :-D :-O :-( zawsze na mnie pada... jakas zaraza czy cus??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×