Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

JESTEM! Alescie sie naczekali, hoho. Napisalam juz jedna wiadomosc i kiedy chcialam ja wyslac komputer mi zwariowal, grrrrrrrr. Bylam dzis na koncercie Aniola, dlatego mnie nie bylo. Doczytalam sie, ze nawet do mnie dwonilyscie, co to ciekawosc robi z czlowiekiem :D. Zostawilam komorke w domu, nikt do mnie nigdy nie dzwoni a i bez niej mam zapchana torebke. Zosia paskudnico, zwatpilas we mnie --> \'Akara przyjdzie albo i nie\'. Zlamalas mi serce, niedobra ;). Tygrysica ma racje, ja sie ostatnio najczesciej po dwunastej pojawiam, jak zmora :D. Haneczko, ales mi reklamy narobila! Jeszcze nigdy tyle pod moja nieobecnosc o mnie pod lozkiem nie rozmawiano ;). Co Ty wlasciwie bedziesz robic z tym cudenkiem? Malego szoku doznalam jak otworzylam pierwsze zdjecie, bo przez pierwszych kilka sekund myslalam, ze to czlowiek, ino nienaturalny nieco :D; dopiero przy drugim spojrzeniu zobaczylam, ze to \'lalunia\' :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie dluuuzy w oczach:D idem spac...ta morda w wiadzre...hehe...bylo pic:O ale ja lubiem:D tera cicho....eee..halasujcie...tu siem wtulem i nic juz mnie nie obudzi...czyj to ogon?????hehe...a niech jest...nawet mily...i kudflaty...jakis jeszcze nie depilowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara :) Zdiablona - to było do DzieńDobrego, że nie mam druta.. ;) Echh wiecie.. już nie mogę.. nic juz nie mogę znaleźć na tym forum... chciałam reaktywować swój topik do szukania, bo chyba znów są z tym problemy.. skoro ja też już nie moge znaleźć.. ;) i też nic.. Może macie linka albo wiecie gdzie mój Topik do sraw i rzeczy zagubionych (chyba tak się nazywał ;) ) albo tego z wierszami miłosnymi ? Wyszukiwanie po nicku autora też już nie działa... echh.. w ogóle do d... Robi się tu dziwnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu jeszcze ktoś? Echh znalazłam mój topik \"wiersze miłosne\" : Temat o podanym ID nie istnieje. Super nie.. na Diabłach starych znalazłam linka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Majorek :-( Próbowałam poszukać Twojego topiku, ale też nic. Pewnie usunięty. Tak nam się chciało moderatora, a co on teraz wyprawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, akara! Wreszcie! ales kazala dluuugo na siebie czekac!! :-O Ale koncert - rozumiem... :-) No to teraz moge bez obawy zdradzic Wam wszystkim co dostalam... a mianowicie prawdziwego manekina wystawowego!! :-D Taka super fajna laske, ktora sobie postawilam w pokoju, gdzie mam kompa i przyodzialam ja jak na razie (bede zmieniac) w moja podkoszulke czarna w kwiatki, moja czarna peruke z dlugimi, prostymi wlosami, ktora dostalam kiedys tez na prezent od mamy (wiedziala ze mi sie taka podobala) i pomalowalam jej usteczka blyszczykiem Lancome.... hahahahaha :-D :-D :-D Nie wiem co na to powiecie, ale ja juz od dawna, mijajac wystawy sklepowe, chcialam miec taka lale u siebie w domciu! To wyglada wrecz bosko! :-) I jak sie powyglupiac mozna z przebieraniem.... i pocwiczyc makijaz oczywiscie.... Co prawda wolalabym taka z jakiegos innego materialu, i ktora jest calkiem blada z natury i lepiej zmywalna, a ta jest taka jak wszystkie tego typu z wystawy, ale co tam! lepsza taka niz zadna... ;-) Powiedz akarko chociaz czy Ci sie podoba i co w ogole o tym sadzisz.... bo chyba nie bylas zbyt zafascynowana? :-O zreszta tak myslalam, ze duzo halasu o nic.... tzn. jak dla mnie to to jest cos, ale pewnie nie dla kazdego... :-) No nic, w koncu myslalam tylko, ze akara, ktora lubi bawic sie w wisazystke tez pisalaby sie na taka lale.... :-O Milego dnia wszystkim i PODUDKA !!!! :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry - tu wita Was Dobry Wieczór.Dzień Dobry chyba zaspał dziś.A to nic nieszkodzi,zastapi mnie wieczorem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, pierwszy diabel juz wystawil rozki spod luzka :-D Dziendobry Dobry Wieczor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry !! Haneczko :D:D:D Prazent przedni ;) 🖐️ Mnie sie ta zwariowana historia podoba, obyś niegdy nie przestała dostawac takich zaskakujących prezentów. :D:D:D Dzien Dobry Dobry Wieczór 🖐️ Dzień pięknym jest z Twoim nickiem 🌻 Ostatni dzien ferii :( Jutro koniec leżenia. Więc dzisiaj jeszcze powiem Dzień Dobry :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio jak widze, w roli budzika dzielnie zastapila mnie Haneczka 👄 :D Ja dzis nie w firmie, bo w ramach ferii dla Brytyjczykow bede dzieciaki \"basenowac\" :D Akara ----> :D koncert Aniola.. mmmm i jak bylo?? moglabys raz jeszcze podac link do stronki jego zespolu?? z checia posluchalabym muzyki, ktora graja :D Haneczka ---> wow!! fajny prezencik :D a jaki orginalny!!!!! a jakies spodenki zalozylas jej, czy tylko w koszulke przyodzialas i teraz gola pupa swiecic musi??? :P ;) Seniorita ---> cio Ty robisz o 5:51 przed kompem???????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :-D Dziendoberek Dzien Dobry i Dziendoberek Tygrysiu! Uff, jakie to skomplikowane.... :-P Dobry --> mnie tez sie ta lala podoba ;-) Tygrysko --> ona jest tylko do pasa, wiec nie swieci gola pupa... hehe i nie potrzebuje majtek :-D biedaczka rak tez nie ma... :-O chyba stracila gdzies na wojnie.... albo Zdiablona jej odstrzelila ta swoja dubeltowa... hehe sama nie wiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka, nie no fajny prezent, tylko wiesz... ja to sie lubie bawic na prawdziwych lalach ;-) (w koncu makijaz inaczej sie zachowuje na plastyku a inaczej na skorze). TygrysL www.julietsghost.com W srode znowu koncert, tym razem konkurs; a w marcu wchodza do studia z nowym materialem, wiec jak ktos chce to zrobie kopie i moge powysylac :-). W ogole to pechowo mi sie tydzien zaczal :(. Mielismy jechac na pogrzeb taty partnerki mojego szwagra, ale samochod nam sie popsul chwile po tym jak wyjechalismy - glupio.... A w ogole to jutro zaczynam tygodniowa glodowke (za duzo smieci ostatnio jadlam i cera mi sie pogorszyla), jak bede wypisywac glupoty to z glodu ;-) (podobno 3 pierwsze dni sa najgorsze, a potem dostaje sie przyplywu energii). Zaczelabym dzis, ale za duzo wczoraj zjadlam, a taki skok moglby miec bolesne skutki, wiec dzis tylko warzywka i owoce a jutro nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz.... tak sobie pomyslalam... ze chyba wybiore sie jednak do miasta na poszukiwanie rak, pupy i nog mojej laski.... ;-) :-P Moze uda mi sie gdzies takie wycyganic... :-D Bo chyba jednak fajniej by bylo, zeby miala wszystko tam, gdzie potrzeba... :-D No i moglabym ja cala przyodziewac w rozne takie sudenka, a nie tylko do pasa... :-O A moze ktos z Was ma na zbyciu rece i nogi?? a moze ktos pupe...??? hihihi :-D :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc akarko! To jednak Ci sie podoba :-) Fajnie. Chociaz ja tez wole ludzi... to fakt :-D Glodowke mowisz? hmm, mnie by sie tez bardzo przydala, juz nawet pare razy o niej myslalam, ale... no wlasnie, mam troche obaw czy podolam... jeszcze nigdy nie glodowalam :-D A Ty robilas juz kiedys takowa?? Napisz, jesli masz jakies doswiadczenie w tym kierunku... moze tez bym sprobowala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka ---> kopie jak najbardziej poprosze :D Przychylam sie do prosby Haneczki, robilas juz kiedys taka glodowke?? I cio zuplenie nic jesc nie bedziesz?? Haneczka ----> nogi na zbyciu?? pupe?? hehehehe nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty Dzień Dobry do szkoły jeszcze chodzisz??? Akara....ale chyba coś pić będziesz....hm....,no i uważaj na żoładek,bo z tymi dietami to róznie bywa. Haneczko ...takiego manekina,to tylko pozazdrościć i rozumiem,że on jest plci zeńskiej?tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszyskim! Akara -> no bo bardzo chcialam zobaczyc to cudo....a wiedzialam ze masz koncert Aniola...przeciez mi mowilas.... [tuli i glaszcze] I jak to nikt nie dzwoni..ja dzwonie... (czasem) Dzis zadzwonie. Hanka -> a mnie to lali nie przyslalas...:( a lala to super cos. Ja tez chce lale albo lala nawet chce. Ale ze wszystkim... hehehe Moja corka ma takie popiersie do malowania i czesania i bawie sie nim ja... Tiger - 👄 Milego dnia a wlasciwie popoludnia wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich...ej..ja nic nie odstrelilam:P :D a to nie jest dubeltowa ino dryling :D alem w wiadro przywalila...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 👄 Zdiablona, moze i nie odstrzelilas ale kto wie czy to nie Twoja sprawka?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry diabelki 🖐️ Chyba wypadlam z obiegu - tyle tu sie ostatnio dzieje :o haneczka, koniecznie przyslij mi zdjecie tego manekina :D I synekczka rowniez, bo jeszcze go nie widzialam :D Zdiablona, dzieki za zdjecia - to z karabinem - BOMBA :D Buziaki dla wszytskich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety! Tylko mi sie tu nie głodcie bo mi będzie głupio sie nażerać smakołykami przy was :P:D:D:D Dobry Wieczór ;) Ferie bo mam urlopw czasie ferii :P, a przez te głupie przepisy to mi wepchali 11 dni :( Ale i tak jest fajowo :D:D:D Nie lubie poniedziałków a tu taka radocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, to nie jest tak zle... sa takie co moja lale chca :-) Zosienko, Margotko --> teraz jem obiadek a potem zrobie sobie kawke, a potem... powysylam Wam! ;-) Dobry Wieczor --> tak to jest ona, nie on ;-) Zdiablona --> odstrzelilas, czymkolwiek tam walilas..... przyznaj siem! :-P :-D Buziaki dla Was! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
wale wale wale do drzwi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
wale wale wale do drzwi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
wale wale wale do drzwi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka, smaczniego :) Ja teraz tez cos wysylam, miedzy innymi dla Ciebie, wiec lada moment mozesz odpalac krzynke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Margociu :-) Na prawde cos wysylasz?? :-D juz odpalam :-P Ty tez juz mozesz zajrzec ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×