Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

a to nie masz własnego światła w kieszeni? (takie 30 watowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam majorku, mam ale.... wiesz ... a tam co Ci bede dlugo tlumaczyc... lubie swiatlosc ;-) posmieje sie jeszcze troszke i ide spaciu 💤 dzieki za link :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytalas juz; \"50 powodów dla których fajnie jest być facetem\"?? tez niezle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mówisz o czymś z maila czy topiku... ale coś mi jakby w główce świta.. (tyle tych ciekawostek w emaliach przychodzi ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, na kurde.pl ;-) wlasnie niechcacy kliknelam z Twojego linku i mi sie taki spisik ukazal... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaaaa... :) Z tego co widziałam, to właśnie fajny serwis.. i śmiesznie sparodiowany .. Nie zaglądała dalej,bo teraz musze wszystko sobie uporządkować w poczcie i kompie a propo mojej emigracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorku --> padlam juz na tastature i pisze nosem... :-O :-) Dlatego zmykam do lozia, poki jeszcze w ogole sama trafie :-) Buzka i szczesliwej podrozy oraz szybkiego powrotu do Diablow! ;-) pa! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo :D 🖐️ i słodkich 😴 ja tez zaraz idę.. miałam wysłać swoje zdjątka, bo chciało parę osób.. ale juz mi się pomieszało i nie wiem kto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie zawsze mozesz wysylac co tylko masz nowego :-D Tobie tez slodkich 😴 Dobranoc, paaaa! 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - ja chcem :D dzień dobry jaaaaaaaaaaak dobrze wstać, skoro świt ;) jutrzenki blaaaaaaaaaask duszkiem pić nim w górze tam skowrooooonek zacznie tryyyyyyyl jak dobrze wcześnie wstać dla tych chwil nie zmąci mej radoooooooooości zaden cieeeeeń jak dobrze wcześnie wstaaaaaaaaaać zimą też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek - właśnie przeczytałam pierwszy Twój mail do mnie ja mieszkam w Łodzi :D :P - co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, dzięki za foty i tak dalej :-) Molestuję mojego faceta o skaner, to się Wam odwdzięczę! Witam Wszystkich z rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Mam dzis wspanialy humorek, mimo wstretnej pogody ❤️ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Airka ---> tak trzymac!!!! :D Ja tez bym chciala ferie miec, ale nie ma cio marudzic, ciesze sie z tego, ze w tym tygodniu nie musze di firmy chodzic, za to codziennie na basenie jestem :D Akara ----> nio wlasnie ja tez wole zwykla sauna i takiej wczoraj bylam :) Jutro znow mam zajecia na tym prywatnym basenie, wiec znow sobie pojde do niej :D hihi widac urok Kary jest tak ogromny, ze nawet makijazu jej nie potrzeba aby go dookola siebie roztaczac :D alez Ty masz form ;) Akaro droga :D rybka, potrawa... hihi Haneczka ---> a cio Ty masz z oczkami?? Mozesz powiedziec?? 🌻 :D czy myslisz, ze jak wsadze do wanny innego urzadzenie firmy whirpool to tez mi zrobi babelki??? ;) :P :D Majorek ---> plywac to nie za bardzo moglam, bo raczej pilnowalam maluchow w wodzie, za to poszalalam na zjezdzalni, bo musialam zjezdzac z mlodszym (6 lat), sam sie bal :P Mała ---> wlasnie zostalas oficjalnei mianowana budzikiem tygodnia :D pod moja nieobecnosc poranna, masz za zadanie budzik spiewem Diably z rana :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie diabelki w wersji danonki :D Tutaj chyba dzis ktos rozpylil srodek nasenny ;) Od samego rana probuje sie obudzic i nie moge ;) :P Jak sie obudze, to napisze cos wiecej :D Buziaczki dla wszystkch poki co 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Ciagle zajety jestem. Potrwa to moze jeszcze tydzien lub dwa. W nocy zadzwonili do mnie z pracy, tak wiec pojechalem do nich i stracilem przez to okolo 2godz. Tak wiec pozwolilem sobie troche dluzej pospac. Teraz musze sobie zrobic kawke i wziasc sie do roboty. Pozdrowienia dla wszystkich i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------
No i cio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cio tiak tu pusto??? :) ?? Posnely Diably??? Nabieraja sil do imprezy rocznicowej??? To juz za dwa dni.... :D :D :D :D Margotka ---> a mnie dzis wyjatkowa spac sie nie chce :D :P Znudzony ----> ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo :-) mala --> wczesnie dzis wstalas - brawo! :-) Seniorita --> witaj 🖐️ znudzony --> pozdrowka dla Ciebie i Anielicy! 🌻 🖐️ Witaj Tygrysek 🖐️ ;-) To wspaniale, ze masz tak dobry humorek... ja tez dzis nie narzekam... i nawet glowa mnie nie boli, bo wczoraj z racji niskiego cisnienia musialam truc sie tabletka... :-O Wiesz, mysle, ze jak wlozysz sobie pralke do wanny to efekt bedzie podobny... :-D :classic_cool: Margocia --> Juz sie obudzilas?? ;-) 😘 Akara --> jak tam Twoje "plywanko"? Nadal wszystko ok? Humorek dopisuje? Ciekawam wrazen z koncertu Twojego Serduszka... :-) Pozostale diabolki, pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko ---> hihihi czy musze wsadzac cala pralke czy wystraczy tylko rure od niej?? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akara_do_______________
no i pstro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywanko? jakie plywanko haneczko? :) Czuje sie dobrze, nie inaczej niz zwykle, wypilam juz dwa soczki z wkladka ;) (z proteina sojowa i z aloe vera) i pelno bez wkladek. Podgrzalam sobie ten sok pomidorowo-brokulowy - serio smakuje jak zupka :D. Dobija mnie tylko koniecznosc czestego korzystania z wc. Bylam dzis u dentysty, caly zabieg trwal ponad poltorej godziny, a mnie sie po 15stu minutach zachcialo siku, wiec mozecie sobie wyobrazic co przezywalam :D. Nie czuje glodu (jak tylko czuje ze ma sie pojawic \'zapijam\' go), zastanawiam sie co by bylo gdybym juz nigdy go nie odczuwala ;-). Tygrys, tez bym sobie poszla do sauny, ale nie mam czasu. Zaraz jade do domu (jestem w biurze Aniola) przeistoczyc sie w bostwo na dzisiejszy wieczor ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Akarka ---> jak na przykladzie podrywacza ze sklepu widac, Ty sie juz przeistaczac nie musisz :D jaka ja mam ochote na te wszystkie soki o ktorych tyle opowiadasz :D Baw sie dzis dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akaro --> no wlasnie pijesz, pijesz i jeszcze raz pijesz czyli.... plywasz :-D Tygrysia --> ja tez uwielbiam soczki warzywne i owocowe :-P :-) a ponadto basen, saune, saune eukaliptusowa (super na drogi oddechowe), nie mowiac o... masazach! ;-) echh, kiedy to wszystko... :-O A co do rury, to... wsadzaj co chcesz i gdzie chcesz! ;-) :-D 😘 🖐️ A Diably.... to chyba jakis niecny plan pod luzkiem knuja...!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wpadam blyskawiacznie i szybko uciekam. Chcialam sie tylko przywitac. Narazie mam dobry humorek bo nie boli mnie zab, juz caly tydzien cierpie z powodu zeba zaniedbalam sobie moje uzebienie i mam leczenie kanalowe boli strasznie a jeszcze bardziej cierpie mam nadzije ze za niedlugo przestanie mnie bolec i bede mogla nadrobic wszystkie moje zaleglosci na forum. Pozdrawiam i uciekam. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka ----> wstreciucho, czego mi o masazu przypomnialas?? Sauna moze bedzie jutro, basen nawet dwa razy ale masaz??? Skad ja sobie teraz masazyste wytrzasne??? :P Mayka ---> bedzie dobrze, przestanie bolec ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAYKA, wiem co przezywasz, dzis mialam wymiane plomby w zebie leczonym kanalowo, bo mi w Polsce dentysta spieprzyl i zrobil sie stan zapalny wokol korzenia. Mam nadzieje, ze Ciebie takie przygody omina. Poki co nic mnie nie boli i mam nadzieje, ze tak zostanie, bo gdybym musiala wziac tabletki przeciwbolowe to cala glodowka wzielaby w leb. Tygrs_dzuire_wygryzl, a idz do sklepu i sobie kup soczek zamiast klawiature obsliniac ;). Ja wlasnie wypilam sok mango ze spirulina - pycha, tylko kolor osobliwy: oliwkowy. haneczko, a probowalas masazu wodnego? Ale nie takiego we whirlpoolu, tylko takiego \'na sucho\': wchodzi sie do przyrzadzenia ksztaltem przypominajacego lozko w solarium, obslugujaca osoba zamyka klape i uruchamia machine - strumienie wody przeplywaja Ci po plecach, ale nie jestes mokra, bo od wody oddziela Cie nieprzemakalna plachta. Taki masaz jest porownywalny do recznego, tak jakbyy Cie dziesiatki placow masowaly w tym samym czasie - smieszne uczucie :-). Moze sie przejde w tym tygodniu, skoro juz tak o siebie dbam ;). Heh, a propos plywania, mowilam Wam, ze nie umiem plywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara - Kara ----> jestes wstretna sadystka :P Nie tylko soczkami ale i masazami mnie kusisz!! Cio mi po soczku ze sklepu, ja chce taki dobry, swiezy, jak Twoj :D I taki egzotyczny :D Ja Cie naucze plywac, nie ma problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, prosze Cie bardzo odepchaj prosze Gio3, zdjecia nie chcialy przejsc :( A tak w ogole to czesc wszytskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×