Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gio 🌻 ... wysłałam Ci już :) może już doszły :) sprawdz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D ❤️ 🌻 2 🌻 0 🌻 0 🌻 0 🌻 ❤️ :D :D :D uff nie przegapilam :D macie szampana, winkio, pifko, co kto chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochane Diabołki.. uciekam, bo... jak internet jest to komuter mój znów stał się atrakcyjny.. ;) a wczoraj cały dzień prawie siedziałam i nikt mnie nie zganiał ;) 👄 🖐️ 🖐️ Oczywiście zjawię się na duuużo dłużej potem, a teraz idę na miasto szukać prezentu dla mojego Anioła Potforka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku :) ... do spiewania był mi potrzebny... rym ... a nie szef :P :) Gio ... moje oczęta pragną też obaczyć Twoje lico ... :) :)... ślij więc Waćpanno ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ---> 🖐️ :D udanych poszukiwan :D Vacik ---> :D rym wyszedl, a jakze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIWAT !!!! DLA TYGRYSKA !!!! 🌻 🌻 🌻 ... czyli mamy dzisiaj świętowanie .. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaświecimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońce świeci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie malutkie :D O ile moj domowy komp pozwoli mi pod lozko wejsc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj diabelski humor, to pomyslalam, ze zajrze na ten temacik, atu taki ruch. Nawet sie nie spodziewalam, ze tyle diablow jest na kafe ;) Tygrysku - ta \"wielka ryba \" naprawde taka zla, bo reklamy wygladaly calkiem, calkiem. Ja sie dzis wybieram doo kina, chyba na \"miedzy slowami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat dla Tygryska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam diabelski humorek, wiec p[omyslalam, ze zajrze na ten topik. A tu taki ruch. nie myslalam, ze tyle diablow mamy na kafe! Tygrysku - Ta \"wieka ryba\" naprawde taka zla, bo reklamowki wygladaly calkiem, calkiem. Ja dzis sie wybieram do kina, chyba na \"Miedzy slowami\", ktos byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33+vat/....dostalam ...yessss...:)...dzieki....!!!! ..no i mi humor sie popsul ...a tak sie dobrze dzien zapowiadal...! ...gdyby nie to zdjecie z synem????..(a moze z chlopakiem? ) ....to bym ci tutaj odrazu wywalila ze ścieme nam walisz ...i powinnas napisac sobie nick 18+vat...!!!!:) ...nieee...no ....rozlozylas mnie na łopatki...!!!....a ta twoja sypialnia to ...... ...eeeee...ide pościele swoja rozklekotana ..wersalke ...!!!!!!...tylko musze najpierw ...poprosic dziewczynki ..zeby sie rozbudzily bo jeszcze chrapia ...!!!! (dziewczynki to moje suczki..sznaucerki) ( śliczne zdjecia ...) ...podaj mi adres ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana ---> :D :D :D ale fajnie Cie tu widziec :D Mnie sie b. nie podobal, wynudzilam sie i wg mnie niektore sceny byly bardzo naciagane, odradzam ale kazdy lubi co innego... No kolezanka tez wyszla niezadowolona :P Gio ----> to jak z tym ksiezycem dzis jest???? Dziekuje za sliczny pomaranczowy kfiatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - ja slyszalam, ze w wilkiej rybie sa fajne zdjecia, a poza tym to poprostu bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne zdjecia??? nie dla mnie :P wiem, ze bajka ale taka jakas nijaka, starsznie naciagana i glupia jak dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra nie pojde na ten film, moze obejze jak juz pojawi sie na kasetach. Chociaz i tak sie w sumie na niego nioe wybieralam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ghana Gio... :) ... słońce Ty moje...:) :) .... 🌻 ❤️ 👄 ....po primo .. sypialnia nie moja :( ... po drugie primo ....syneczka mam przystojnego :) to fakt ... po trzecie primo ....18+vat już kiedyyyyś miałam :( ... po czwarte primo ... adres mój pod nickiem :) :) po piąte primo .... dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33+vat ..>>..hahaha:D:D:D...wiedzialam ...a jednak mam nosa ... ..malinka ..jednak 18+vat...!:D... ...po poludniu cos ci przesle ...🌻 Tigre ...mamy pelnie ksiezyca ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie diabolki!! Tu Wasza dawno wkopana gdzies pod sama sciane luzka haneczka... :-) 🖐️ Buziaki slodkie dla wszystkich! 😘 😘 😘 Hejka Gio! 😘 Co znowu beczysz? hihhii :-D nastepna laske ujrzalas? ;-) ja juz vacikowa widzialam, niezla co? :-P wyglada na 28 najwyzej hihhii ;-) a ja sie od razu domyslilam, ze sypialnie nie Twoja Vaciku.... ;-) taka jaks malo kobieca... pustawa... chociaz stylowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie było robione w pokoju hotelowym w Zakopanem. Byłam z mężem, w lutym, na konferencji i nocowaliśmy dwie noce w hotelu. :) :) Pozostałe zdjęcia robione w domu ... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysia!! :-D 😘 Gratuluje Twojego 2 - tysiecznego!! Gio --> jestem na gg... ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslialm sie vaciku, po lustrze \"Belvedere\"... ze to hotel ;-) 😘 i po Twoich torebkach w sypialni...hihihi :-D ale domyslna jestem :-O znowu starosc i glupota ze mnie wylazly... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ...diablatka ....czytam wasze wpisy i humor mi pomalu ucieka gdzies w kacik ciemny ...buuu ...ja do pracy za 30 min musze leciec , a w Polsce juz jest poludnie :( i jak tu humor miec mozna😠? eee ...ide kawe wypije ...tyle mojego ...buuu ...zagladne do was wieczorkiem ...buziaczki dla was ogromne i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mieszkanko sliczne! pogratulowac kominka... :-) uwielbiam otawrte kominki w pokoju... to takie romantyczne i.... cieple.... zwlaszcza w zime :-D tez kcem :-( i sobie siadac tak kolo niego, nagrzanego, jak kocurki to robia...hihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya - nie przejmuj sie, ja caly czas siedze w pracy. Nudze sie i po kafe serwuje! W pracy nie jest tak zle :) A poza tym to piatek i popoludniu zaczyna sie weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka... kominek mam dopiero do grudnia :) ... marzyłam o kominku całe życie i dopiero teraz mogłam sobie na niego pozwolić :) ... masz rację ! ... kominek to coś na prawdę pięknego :) ... codziennie rozpalam i siadam z książką i lampką wina przy nim ... i tak mogę siedzieć do rana :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×