Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

33+vat - zazdroszcze ci ja tez marze o takim kominku, to musi byc super, tak sobie lezec z ksiazka i grzac sie przy kominku. No ale naj[ierw to musze sie dorobic wlasnego lokum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...no wlasnie...Ty pracowalas to co ja mialam robic.... zreszta to nie ja a Zdiablona tańczyła z przytupem Ci powiem..a własciwie przysiadem! :) Akara....myślę zt to nie kwestia komputera....moje kolezanki tez nie siedzialy po nockach....hm.....To geny Kochana, geny...ale z tego co widziałam...tez nie berdzo masz sie czego obawiać....hihihi... A poza tym nie gafdaj takich rzeczy bo wyploszysz co delikatniejsze dziewczyny... Komputera sie zaczną bać... Dzieki dziewczynki za usciski - naprawde poczułam... Znudzony - usta Darkus...wiesz co? Jestem niepocieszona...Lotnicza oczywiście...wiesz jak zrobimy? Wyśle jeszcze raz...Co za jakas cholera porwala? 🌻 Najwyzej jak odda bedzie na zapas....:) Vacik..ja tez Ci podesle z moim synem czternastoletnim i z malym...i mala... moj jest tez znaaaacznie wyzszy ode mnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam kominek zupełnie w innym stylu...bo robiony jeszcze przez tzn na zlecenie moich rodzicow...(25 lat temu) Przysle Ci Vacik na fotce. Ja tez hanus wiedzialam ze to hotel... po lustrze i po torebkach i po stoliku z fotelikiem...i pustce.... i w ogole...po hotelu...hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka ---> dziekuje :D Kaya ---> nie plakusiaj, w pracy naprawde nie jest az tak zle :) i pomysl, ze Ty gdy o swicie wstajemy to Ty sobie jeszcze slodko spisz :D Vacik ----> ja tez bym chciala tak przy kominku, z ksiazka, winkiem, tylko jeszcze Aniol by sie przydal... chociaz takim to calkiem inne rzeczy mozna robic przy ogniu ;) :P Zosia ---> tez chcem kominek obaczyc ;D tzn poprosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziales Tygrysiu...pewnie nie raz...ale cos tam Ci wysłałam...Vacik...zarzucilam Cię...rozpęd wzięłam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosieńko...zaraz sprawdze pocztę ...:) :) Tygrysku ...:) :) ... jeszcze będziesz miała i kominek ... i Anioła...:) :).... ... a jak macie ochotę posiedzieć przy moim kominku to zapraszam do mnie...:) :) ... winko mam ... i owszem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia ----> a wlasnie, ze tych zdjec nie widzialam :P zapamietalabym, bo fajne sa :D hihi ja bym chciala miec jakikolwiek kominek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde Tygryniu? Dalabym glowe, ze widzialas! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia ja chce ta rure, przysylaj mi ja expresem, zbuduje z niej lunete i bede mial was na wizji :D Tygrysek i mala skad bierzecie pomysly na takie fajne przebudzanki, az sie przyjemnie wstaje.:) Tygrysek w piwnicy mam taka kolekcyjke europejskich i amerykanskich piwek i jest do twojej dyspozycji. Ostrzegam jednak ze po dowch piwkach wszystko mnie smieszy i bez przerwy sie smieje. :D majoriek to jak to tak? to taka jest teraz goscinnosc, przychodzi syn administratora a ty sie ubierasz?:) Fajnie miec necik w domu, teraz bedziesz tu czesciej zagladac, ale sie ciesze :) cos sparolilem i mi wcielo ciag dalszy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33+vat ktos w koncu musi o was dbac, bylo losowanie i wypadlo na mnie :D. Fajny i sympatyczny wierszyk, az mi sie mordeczka cieszy :D Gio wreszcie wrocila do swojej swietnej formy i taka cie lubie najbardziej :D usmiechnieta i wesola ha ha. :) ghana witaj nowa wiedzmo/diablico 🌼 :) tak z ciekawosci, skad ten nick name i pare slow o sobie. Myslmy sie wiele razy przedstawiali, ale jesli sie nie doczytalas to zrobimy to dla ciebie. :) haneczka hejka :) KAYA nie martw sie, ja odpoczywam za ciebie, bo ten tydzien mam wolny,:) jaka u ciebie pogoda? bo w Mississauga to od samego rana pada i resztki sniegu topnieja, a jak tam z drugiej strony jeziora ?:) Borewicz a ty znowu bez netu?:) ale jak sie dorwiesz to pewnie bez piwka sie nie obejdzie :) Ja bede piwkowal jutro na imprezie u naszych przejaciol, wrocili z Florydy z 10dniowych wakacji. Pozdrawiam wszystkich 🖐️ 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chwilka i sie weekend mi zacznie :D Wreszcie wolny!!! Nie mam studiow!!! :D Zupelnie nie ma nic do roboty, wiec wyszczysilam swoje komputery :D A raczej monitory, klawiatury, nawet myszki rozkrecilam i wszystko teraz lsni :D Faceci tez chybasie nudza, bo ode mnie spapugowali i czysza :P :D Zosia ----> tych nie widzialam :P ewentualnie mam skleroze i nie pamietam ;) Znudzony ----> mnie czesto ani jedngo piwa nie trzeba zeby sie smiac caly czas :D np przed chwilka w pracy byl ogolny nastroj glupawki i smiechy z byle powodu :P Nadal mi nie wyjasniles jaka to jest kawa po grecku :P Vacik ---> a kiedy bede to miala?? :P Ty uwazaj, bo my jeszcze kiedys do Ciebie naprawde cala zgraja wpadniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosieńko ...:) :) ... dziękuję za fotki 🌻 .... jesteś BARDZO PIĘKNĄ KOBIETĄ !!! ❤️ .... dzieciaczki super :) .... a Anioł... och ! ... i ... ach ! ... dla mnie też by sie przydała córeczka do tych moich dwóch samczyków ale ryzykować juz nie będę :P :P Znudzony ... :) :) pilnuj , pilnuj NAS dobrze bo fikamy coraz lepiej ... :) :) :) Tygrysku :) ... Twój Anioł siedzi jeszcze w ukryciu :P :P ... ale na pewno wylezie z norki i wtedy go wyłapiesz ;) ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek wylecialo mi z glowy:) kawa po grecku to jest specjalna grecka kawa (Bravo -ja taka uzywam) bardzo drobno zmielona. Stawiam rondelek z woda na kuchence i dodaje kopiasta lyzeczke \"tej kawy\" i dwie lyzeczki cukru i mieszam przez chwile. Nastepnie czekam az kawa dostaje kozuszek i zacznie sie podnosic (zachowuje sie podobnie jak mleko). Wtedy wlewam zawartosc do filizanki. Nie mozna dopuscic aby kawa sie zagotowala, bo zmieni smak i nie jest dobra. Jest to kawa, ktora nauczylem sie pic mieszkajac 4lata w Grecji.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi baaardzooo :( :( ... bo muszę z Wami koffane Diabołki się rozstać buuuuuu 😭 .... ale jutro tu powrócę... :) :) .... bawcie się dobrze :D :D .... papatki 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżko się rozbujało :D ale super :D zaraz wychodzę na zebranie :( a potem na wystawę zdjęć kolezanki, której nie widziałam chyba z 10 lat :) zadzwoniła do mnie w niedzielkę i zaprosiła :D jak wrócę, to... :P znudzony - to się talent posiada :D (u Tygrysa wrodzony, u mnie nabyty dzisiaj rano :P) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ładnie... zostawić Was na kilka godzin... przecież ja tego nigdy nie nadrobię ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, odrobiłam, ale tylko te po moim porannym poście :) te z ostatnich dni nie ;) znudzony.. no wiesz.. mama i brat.. to nie atosfera do takich rzeczy ;) mam rozumieć, że kawę się sypie na zimną wodę i raze się to wszystko tak gotuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ledwo na oczy moge patrzeć jak to dziwo widze 🖐️ :D Tyle wpisów od samego rana :) Cieprie na niskie IQ dlatego co żem przeczytał to zem zapomniał więc Dzień Dobry wszystkim 🖐️ :D:D Causy, ścisy i wzajemne ocieranie nochalków :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znodzony chyba wypróbuję :D ale.. zaraz.. jaka to ma być kawa.. rozpuszczalna czy mielona? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D Posluchalam sie wskazowek Akarki i kolorek wlosow zmnienilam :D (mahoń) Na razie ta najslabsza metoda do 8 myc, wiec wyszlo delikatnie :D Kolor sie bardzo widocznie nie zmnienil, ale mam teraz taki sliczny polysk Suuuper!!!! Akara 👄 :D Jutro kupie chyba szampon koloryzujacym, bo farby nie chce :P :D Akara ----> ja Cię w realu dorwe to ptasim mleczkiem i czym tylko zechcesz obsypie :D rozne kolorki juz w swym zyciu wyprobowywalam ale nigdy sie mi tak bardzo nie podobalo :D thk :D 👄 :D Dobry ---> trzeba umysl gimnastykowac, to i IKU :P wzrosnie :D Majorek ---> chyba kawa musi byc mielona,,, a masz taki specjalny czajniczek do tego?? :D Mala ---> myslisz, ze to wrodzone?? Czyli nieuleczalne?? ojoj tam myslalam :P :D Znudzony ----> wow!! ta Twoja kawa brzmi baaardzo pysznie :D a jesli sie nie slodzi kawy, to tez trzeba cukier dodawac?? jesli kiedys sie w wawie spotkamy to Cie w takie super kawowe miejsce zabiore (Pozegnanie z Afryka) :D Vacik ---> nio masz 👄 i sie nie smuc :D ja mysle, ze moj Aniol to siedzi w radiu, tylko jeszcze nie wie, ze jest moj :) a moze wie?? kto go tam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre.. nie nie mam żadnych specjalnych :D hyba znów musze Was pożegnać na jakiś czas.. może wrócę później, a może jutro ;) Zobaczymy czy Internet zwycięży czy książka :D (no.. jeszcze zależy od tego, o której zwolni się kompik ;) ) znudzony.. czy Ty masz już jakąś skrzynkę emaliową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo jak tu ciasno[rozpycha sie] uffff udalo sie wcisnac:D :D :D witam wsie diaboly big 👄 i 🌻 Znudzony...ja nie tylko dzis dluzej spalam ja tak lubie budzikom smierc...jeden z diablow nawet mnie kiedys obudzil kolo poludnia czego sie wypieralam okrutnie:D a rury nie dam:P moja ci ona i sluzy do wyzszych...znaczy nizszych...eee...znaczy ciekawszych celow :D Gio no to moze tego nie wiesz co ja myslalam ze ty wiesz;) no to ja juz nie wiem:D :D :D ale jesli jednak wiesz...to ja tez ;) :D a palcem cie nie wytkne ze zdjec mi nie wyslalas:P 😡 Zosiu...no tak...cudnie to ujelas:D ale te hulanki mnie wykonczyly :) i slij mi tez...ale obejrze jak zwykle z poslizgiem :( nooo Tygrysie...moje gratulejszyn za taka sumke wpisow :D :D :D Majorek...widze ze dla ciebie sen w dzien to podstawa👄 siostra jestes mi:D no i dla wsiech 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ----> mysle, ze to zalezy jaka ksiazka :D U mnie czasem zwycieza Cook lub King :D Zdiablona ----> dzieeekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, zyjesz? Nie zagadalam Cie na smierac przypadkiem? ;):P:D A tak w ogole kuku diabelki :D Od tego chyba powinnam zaczac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was diabelki:) siedze i rycze:( wszystko bylo ok na szkoleniu pomylilam sie tylko raz przy side order(dodatku do dania) a poza tym wszystko robilam ok na zakonczenie szkolenia szefowa podeszla do mnie i powiedziala ze ze wzgledu na moja bariere jezykowa bede miala trudnosc w porozumiewaniu sie z klientami normalnie mnie zatkalo ,przeciez kazdy mnie rozumial,cholera jestem zdolowana,siedze i rycze, ide spac cholera wiedzialam ze cos bedzie nie tak dzisiaj mialam okropny sen bardzo realistyczny o malym dziecku ktore bylo chore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×