Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość Wiki21
Moge poprosić adres pierwszego topika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELP!!! Wlasnie mam z moimi facetami z pokoju bardzo ognista dyskusje na temat kobiet i tego co robic powinny!!! Jak uslyszalam, ze w spodniach nam chodzic nie mozna i obowiazkiem jest robic kanapeczki facetowi do pracy, prac, gotowac i sprzatac.... Oczywiscie, mozemy tez pracowac... wrrrrrrrr Blyskawice lataja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku to powiedz im tak : śpiewa , tańczy, recytuje, daje du...i gotuje ...znaczy koło gospodyń wiejskich im potrzebne:D:D:D prosze o te referencje bo mi juz remce i nogi opaduja:( nikt mnie nie chce buuu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona, jak na skorpionka przystalo, ja juz im powiedzialam.... :P Dobrze, dobrze zaraz Ci jakies referencje skombinuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wstałam dzisiaj diabelnie ;) pozno - 10:30 byla :D wylegiwalam sie, bo jutro do pracy an 7:05 :0 czuje sie swietnie, gadam z kolezankami na gg, pisze zadanka na konkurs miedzyszkolny - odpoczywam jednym slowem :D do pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek wszystko pokrecilas :D teraz AIR musi sie z toba bawic, ale nie wiedzialem ze lubisz sie bawic myszka na sznureczku :) po twojej piosence wstalem radosnie :) Mayka :) v-letta, tak, trzy bitowa :) chcialbym miec 33lat, bo ja dobilem do 47lat. :O Margot :) Ktoś czyli ja :) J23-NewBorewicz makaroniki sie gotuje, 🖐️ Air ja uwielbiam takie male kotki, one sa takie zabawne. Jak moj kotek byl maly to tez nam wchodzil pod koldre i sie balismy ze go w nocy zgnieciemy. Kotki to takie pieszczochy :) Dark :) mala hejka 🖐️ witam po tygodniowej nieobecnosci. :) Dzień Dobry :) kasiek :) Zdiablona 🖐️ Wiki21 hejka :) Wczoraj byla przepiekna pogoda a dzisiaj pada. Wzialem sie za uzupelnianie moich albumow ze zdjeciami, bo uzbierali mi sie z jakies 100-150 zdjec do wklejenia. Uporalem sie z ulozeniem ich w odpowiedniej kolejnosci. Zrobilem w domu siec i cwicze komunikacje pomiedzy komputerami. Mam zamiar dodac pare elementow do mojego automatycznego kontrolowania pewnych funkcji w domu i w ogrodzie. Szkoda ze to nie potrafi gotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ---> bardzo sie ciesze, ze humorek Ci dopisuje :D Znudzony ----> co ja znowu pokrecilam?? :) I dlaczego Air ma sie bawic ze mna sznureczkiem?? Toć ja tygrysek a nie kotek jestem :P Powiedz mi jakie urzadzenia dzialaja na razie w Twojej sieci?? Sam to wszystko zrobiles, podlaczyle?? wow!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Cos mi sie zdaje ze odnawia mi sie uzaleznienie... :P Znudzony ---> Cieszę sie ze bedziesz w Polsce na wakacjach, nad morze zamierzasz skoczyć tez czy w rodzinne południowe strony uderzasz tylko? :) I strasznie mi miło ze miło mnie czytać :D🌻❤️ Air ---> Ja tylko czekam kiedy powiesz ze ten kot Ci zyć nie daje... hehehe.. :P:D Kasiek ---> Jaaaa? :D Gdybyś Ty wiedziała o mnie to czego jeszcze nie wiesz... :P:classic_cool: Poopowiadam jak sie stykniemy na gg\\tlenie :P:) Pozdrowienia 🌻 Tygrys ---> Czekam teraz na liścia, jak masz chwile to pisz :) Twoja kolej :P Mayka ---> :)🌻 Dark Elf ---> A jaki masz kolor oczu? Margot ---> :):) Dzieki ❤️ Ale ja nie dostałam zadnych pięknych widoków, co jest? :P Adres u góry :P Wysyłać do mnie też poprosze :) Wszystkich sie tyczy :P:D V-letta ---> Też jestem z 3miasta :) a dokładniej to Gdynia. Pozdrawiam serdecznie 🌻 Mała ---> Nadal nie wiem co za zabieg - ale życze szybkiego powrotu do zdrowie i czestych wypadów do teatru i kina :) Zazdroszcze :))) Borewicz --> czesc :P Tez wczoraj jadłam spaghetti - mamy ze sobą cosik wspólnego :P:D hehehee Dzień Dobry ---> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ----> uzaleznienie?? jakie uzaleznienie?? ;) napisze, napisze... na razie po calym dniu przed kompem mam dosyc ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dzis rano nie odspiewalam piosenki bo sie bardzo spieszylam AIR zdiecie kotka doszlo kotek jest przesliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo !! I to mi sie podoba :D:D Jedna strona tylko zapisana ;):D:D Cześć WAM !!! 🖐️ :D:D:D Że tak powiem Dzień Dobry :D:D Mayka 🖐️.. Dziekujemy za oszczędzenie nas z rańca :P:D Tygrysek :) widzisz jak jak umiem sie przywitac... jak Znudzony :D:D Elles. 🖐️..) Spójrz na mnie..:O.. czy ja wygladam jak szczęśliwy ;):P:D:D ..Nie zalezniaj się.. :D:D Znudzony.. ty sie chyba śpieszyłeś :O:D .. tylu zdań przy każdym nicki nigdy żem nie widział :D:D:D ... Jakoo żyje :D Mała 🖐️ piszesz posta, na gg, zadanka i jeszcze odpoczywasz... :D... przepisz mi te prochy, też tak kcem ;):P:D:D:D Zdiablona 🖐️ :D:D..Tyllko Ty mnie rozumiesz Wieczorem....przy świecach i winie ;):P:D:D:D Wiki21 !! Nie czytaj tego ! To radioaktywne jest 😠 ;):D:D AIR 🖐️ Razzzz jeszcze danke za kota 😘 ...miły jasiek ;):D Dobra ...tyle na widzenie pierwsze ;):D:D 🖐️..Reszta dostanie jak bede ...a moge nie byc przecie :P:D:D Gdzież jesteś Dobry Wieczorku ? !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry ha ha :) Widzisz ja jestem taki do przodu ze mi tylu brakuje :) a tak powaznie, to czas mi ucieka miedzy palcami i pruboje go zlapac. Ale to sie chyba nikomu nie udalo. :D elles ja tylko na dwa tygodnie, odjac dwa dni na przelot rowna sie 12 dni, a to jest tyle co cwiartka na czterech :D nie ma to jak sie smiac z \"wlasnych dowcipow\" :D Tygrysek i kotek to dla mnie to samo :) roznica tylko w wielkosci :) ale pazurki takie samo ostre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie jest :) Wracam z pracy, jasno :D Biore psa na dlugi spacer, nadal jasno :D Bardzo mi sie to podoba :D Dobry -----> piknie sie umiesz przywitac, piknie :D Mayka ----> dzieki temu, ze Ty sie spieszylas ja moglam sobie pospiewac :D Znudzony ----> a ja nie mam ostrych pazurkow :D Ewentualnie ciety jezyczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek -> ale mam nadzieje ze jutro nie zdazysz ze Cie wyprzedze haha :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ;):D:D Że tak powiem, nie wiem o co tobie chodzi :P:D:D:D Tygrysek :)...Ty lepiej robisz wszystko, czego sie dotkniesz ;):D:D Mayka :(😭 ..tak mnie z ignorowac :(.no wiesz ?! 😠 😭:(:(:( Wieczorek !!! Gdzie żeś ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry -> PRZEPRASZAM, PRZEPRASZAM I JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM wiesz jak ja tu wpadam i czasami przeocze cos przyzekam ze to sie wiecej nie powturze ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na twarz znowu... i z obiegu wypadam, jakos ostatnio nie moge trafic pod lozko ;). A teraz ide na kanape, zanim wyryje nosem w klawiature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc jutro niestety do pracy ale spoko dam radę :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry -> zeby nie było, bardzo tu lubie przebywać :) tylko ze ja tu przesiaduje za dużo, potem oczy bolą, zaniedbuje inne ważne rzeczy i mam małe wyrzuty sumienia. Potraficie jakoś to pogodzić czy też Wam czasem ciężko? Zresztą wy siedzicie tu stale a ja miałam very długą przerwe w odwiedzaniu Cafe :P:) Dobry wieczór -> no właśnie, gdzie jesteś bom ciekawa ktoś Ty :)) Nie moge sie zebrać i czytać od początku a mam wielką ochotę :P Tygrys -> Ty sie cholera mobilizuj szybciej :P;) ja siem doczekać nie mogem... ;) Tez mi sie podoba ze jest jaśniej i cieplej.. Mam ochote na piwko w ogrodzie :) Znudzony -> Ja myśle ze takiej okazji przegapić nie można skoro bedziesz w Polsce - jak sie zapatrujesz na spotkanie z Diabłami? :):) Akara -> szkoda takiego ładnego noska, śpij dobrze :) Ostatnio natrafiłam na kompie na zdjęcia ze ślubu :) Ale sie powspominało :D Mała -> Ty tez 😴 Ja też ładnie mówie dobranoc :) (no moze wpadne nocą jeszcze raz z nienacka ale to nie jest jeszcze pewne ;)) 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki ..masz racje wszyscu obowiązkowo powinniśmy dostać ...Dresy :D:D;) Tygrys...wiesz ..ja jeszcze mam przyzwyczajenia w pracy z zimy..dzis sie na tym złapałem ..cholera ..siedziałem aż się zrobi ciemno ..qrde..i sie dopiero potem kapnołem że jest 20ta..grrrrrrr Eles..:D:D...to co dzis gotujemy ?:P..ja robie ..róskie pierogi :P..dobra, dobra ..przesadazm że robie :P:D:D..ale odzmażam:) Airka ...sierściuch to sierściuch ..jak widze kota ..to mi sie zawsze przypomina ta historia ....którą widziałem w TV ...Od przedszkola do Opola :D:D \" Margot...dzięki za fotosy...qrcze ..zazdroszcze ...nie będe ukrywać :P;) Zdiablona ...a..wcale ...nie !! ..nie pękłem :P:D:Dtylko sie ciągneło :D:D Kasiek ...ups....sorrki..następną razą ..zostawie ..troszeczke dla Ciebie spagetti;):P cześć ...Akara...tyz padam ..na twarz...ale jeszcze pranie-automatyczne:P ..qrde...czego ja zwolniłem gosposie Mała..cześć Znudzony ...spagetti..jest moim ulubionym .daniem:)..a jeszcze jak mi wyjdzie ..tak jak..chce...to .patelnie lizać \"bez podtekstów :P\":D:D..qrde...tyż się smieje z własnych gagów :D;) Gio ...gdzie jesteś..skrobnij coś ...cokolwiek...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ---> padaj pod lozkiem, postaramy sie Ciebie nie zdeptac ;) Borewicz ----> to sie lepiej szybko odzwyczajaj, bo co bedzie w maju?? do 22 bedziesz siedzial?? :P Dobry ----> dziekuje :) tak milo komplementu od dawna nie dostalam 👄 :) Elles ---> tiak jest!!! jutro juz sie powinnam zmobilizowac :D ja dzis wypilam pifko ;) nie w ogrodzie ale przed kompem przy otwartym oknie :P Mala ---> oczywiscie, ze dasz rade :) Moc diabelska nadal jest z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga ...Wchodze...!!! ..co prawda na chwilke ..ale zawsze to juz cos ..! jestem po dlugiej rozmowie z Zosia...i wiecie .co ..obie jedziemy na tym samym wozku ...Klopoty ..dziesiatki spraw ..ze rece opadaja ... ..Nie wiem ,kiedy wroca dobre czasy ..kiedy tu sie z wami łzami zalewalam ..ze śmiechu ...kiedy trunki sie laly ..do bialego rana .... ...normalnie ..przerwa w zyciorysie ... Dziekuje wszystkim ...( nie wymieniam ..bo musialabym zapisac cala stronke ..)...wiec dziekuje za maile ..przesylki ..kartki.. wiadomosci na GG..oraz slowa otuchy i pocieszenia ...Jestescie wszyscy ..debeściaki...👄 Tak czytam ...jak sie umawiacie na spotkanie we Wrocku ...i mam spore wąty ...czy Wam sie to uda ... Borewicz ..>>>...Ty ich najlepiej wszystkich zapros na Komunie do \"młodego Borewicza \"...przynajmniej termin bedzie jeden ...:)..bo sie przez ciebie ..dogadac nie moga ... ..Dobra spadam ...lece dalej ... Pozdrowienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie powinnam Borewicz Ciebie czytać bo mi apetyt robisz, uwielbiam pierogi ruskie i ubolewam nad faktem ze już nie mam ich w zamrazalniku... 😭 A to z tą 20 to było niezłe... heehehehe :D:D tymczasem zabieram swoją kaczuche i parostatek - i idem sie kompać :P:D Szkoda ze samemu tak nudno... :P:( O rety... co ta wiosna ze mną robi.. ❤️ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie powinnam Borewicz Ciebie czytać bo mi apetyt robisz, uwielbiam pierogi ruskie i ubolewam nad faktem ze już nie mam ich w zamrazalniku... 😭 A to z tą 20 to było niezłe... heehehehe :D:D tymczasem zabieram swoją kaczuche i parostatek - i idem sie kompać :P:D Szkoda ze samemu tak nudno... :P:( O rety... co ta wiosna ze mną robi.. ❤️ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie powinnam Borewicz Ciebie czytać bo mi apetyt robisz, uwielbiam pierogi ruskie i ubolewam nad faktem ze już nie mam ich w zamrazalniku... 😭 A to z tą 20 to było niezłe... heehehehe :D:D tymczasem zabieram swoją kaczuche i parostatek - i idem sie kompać :P:D Szkoda ze samemu tak nudno... :P:( O rety... co ta wiosna ze mną robi.. ❤️ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie powinnam Borewicz Ciebie czytać bo mi apetyt robisz, uwielbiam pierogi ruskie i ubolewam nad faktem ze już nie mam ich w zamrazalniku... 😭 A to z tą 20 to było niezłe... heehehehe :D:D tymczasem zabieram swoją kaczuche i parostatek - i idem sie kompać :P:D Szkoda ze samemu tak nudno... :P:( O rety... co ta wiosna ze mną robi.. ❤️ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mnie szlag trafia... 😡 Wybaczcie - ale cholera nie chciało przejść.. no i tyle wyszło... :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ...witaj...jak miło Cie znow ..czytać...qrde..nawet .nie wiesz ..jaka to radocha dla oczu :)..a może Ty nie miej wątów ..tylko..sie zbieraj i dołącz do NAS!!!..czy nie sądzisz że już czas sie przełamać ?;) ...no ..fakt ..najlepiej ..by było ..gdyby wszyscy zjechali .sie do wrocka ..młodemu Borewiczowi..na komunie ..i ja bym sie bardzo cieszył:)młody też :) ..bo pewnie ..nikt nie miał tak Diabelskiej komuni Św.:D:D Eles...tylko ..tam w tej wannieza daleko nie odpłyń tym parostatkiem :D..bo Ci kaczki nie pomogą :P:D:) aaaaa...właśnie dzis dostałem ..całą dyskografie ..The Cure...i teraz sobie przesłuchuje...uhmmmmm.. i tez odpływammmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gio :) Nie wiem co sie dzieje i czemu taka zalatana... i smutna - ale masz tu 🌻 ode mnie i ❤️ :) Będzie dobrze, zobaczysz :) Buuuuuźka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×