Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hmm Tygrys już się pali ??!! JUz daję szkło szybko ją polej.. bo się całkiem zwęgli !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans...coz za zaszczyt:P:D wreszcie polales...a juz myslalam ze posucha:(:D a co do stawiania...;) ...widze ze rady pomogly....wreszcie:P:D prosze dubleta...bo ja sie potem znowu nie doczekam:D Majorek...luuuudzie ja cie ciagle widze w tym \"stroju maskujacym\" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he..a juz myślałem ..że sam se wypije ..a tu już sępy się zlatuja :D;)..Majorek ..dawaj ..szkło ..a i masz na Tygrysa.. Zdiablona ..figa z makien :p nie ma karniaków gratis...potem znowu ..po angielsku odpłyniesz :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona.. maskującym mówisz... jeju.. a o co to chodziło.. ;) może o bieliznę z wzorem wojskowym ? :P Hans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór w Dzień Dobry 🖐️ :D:D ...ostrzygałem, że wróce :D Zdiablona :D .. Dowcip udany w dziesione ;)... Wszelkie uczucia klossa zmaltretowane :D:D:D .. Wyciągaj wóde będziemy posuche opijac ;):D:D przy świecach..o o o popatrz jak swicom :):D Majorek. :D Dawaj szybciej to szkło... ;).. niech Tygrysek nie cierpi :D:D .. jak go nie ugasim to zlejem :P:D:D:D Hans klosso. Tawariszu 🖐️ :D:D nie było cie od czasów goracej czekolady :P:D:D:D ..A tu czytam brednie cos o nie piciu :O:D:D.. Kłmca 😠 ;)::D:D Ktosik, czyli jasik. Znowu zanudzasz i tak Znudzonego :O:(:P:D:D:D No i siem reszta co po drugiej stronie :P:D:D:D Pijemy?! .. bom na gazie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek !! Dla twojego przytulanska oddzielny post ;):D:D:D [wtulam sie w twoje potulowisko] :)...jezdeż mieciutka jak jedwabna poduszeczka... nie przestawaj :D.. i pamietaj o pracy ;):P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek...oczywiscie ze o tym godom:D:D Dobry...nooo cudnie swicom:D Kloss...nie spij ino polewaj:P i ma byc jak trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo Dzień Dobry wrócił, prowadzony pewnie zapachem wiśniówki :) A Tygrysek.. hehe ocieka już wodą z wiśniówką - znaczy żyje :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ... popijawa ... a ja juz po 3 piwkach jestem :D dzisiaj odswiezylam znajomosci z czasow liceum i ... pilam rowno z chlopakami (trzeba bylo, bo innej plci pieknej niet ;) ) no i sie urznelam :D nic nie widze w zasadzie ;) pijcie beze mnie ja sie w kacik wtula,m a Wam Mozarta z samej Austryi zapodaje :) a jutro do pracy buuuuuuuuuuuuuuuuuu dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :P Pozwólcie ze sobie przysiąde, cosik mam humorek zrąbany i wielką chęć na jakiegoś browarka.. Dzisiaj lajtowo - ale jutro to też odnawiam kontakty z liceum... Wiec pewnie bedzie fajnie.. :P:D Tygrys -> prosze mnie przytulić tez, zmieniłam zdanie - nie jest taki kochany... Nie dzisiaj.. :( Majorek -> :) Mayka -> urocza psinka :P Ja mam podhalana :) Gdzie mój kieliszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona.. to mi w sumie przysżło do głowy po chwili przypominania.. że może to chodzi o to maskowanie.. cosmy się pod wpływem zaczęły pozbywać garderoby.. i jakieś staniki latały i chyba jakieś po stołach na golasa (ale to chłopki jakieś) - czy już fantazjuję? :) Mała.. o widzisz.. przyszłaś z własnym "prowiantem" płynnym w żołądku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles Tygrysek tuli najlepiej na swiecie...nie??? :) Majorek...ja tam w szcegoly nie poleze bo to bedzie riplej;):D ales niewinnie ubrana nie byla:D:D Wieczorku...moze ty polejesz kobitkom...bo inni menowie oprocz ciebie nie dbaja o nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles - kope lat.. (chyba..) :) Zdiablona hehehehe hmm co to jakaś nowa moda.. ta oblewa koniec nauki, ta jakieś spotkanie ludzi ze starej szkoły, ta jutro z liceum, tam ktos cos jeszcze planuje... hmm.. co jest ? :P ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Zdiablona :D:D Dobrym Wiczorem polewam kobietkom... ;):) niech sie leje na zdrowie, komu lepiej kto pije ten sie tylko dowie :D:D:D.swiece wciąż się tlą.. panie proszone do wina :):D:D Majorek :D:D Wiśniówka..mmmmm.. ulubiony nektar mojego podniebienia :):D:D:D .. Pije i polewam :P:D:D:D Elles 🖐️ :D... Ze zrabanym humorkiem to ty dawaj i pij polane.. niechaj smutki są zaspane :D:D Wieczór Dobry w Dzień Dobry :P:D:D:D 🖐️ Kto pje jeszcze ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem wam ze od razu lepiej... hehehe.. zrobiłoby sie tu jeszcze jaką zadyme, majorek - to ja gdzie Twoja bazooka a moja armata? :D Przenieśliście spod starego wyra tu czy niet? :P:D Wiśnióweczka - pycha! :) buziaki, ja sie zaraz oddalam w objęcia Morfeusza (wolałabym w kogo innego ale sie nie da... :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles .. o kurcze.. nie wiem... aaa... :0 Nnoo.. szklanica wypita, mozna udać się na spoczynek :) A Wy Diabły bawcie się dobrze ;) 🖐️ 🖐️ Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Majorek i reszta :) 😴 Niech sie Wam przyśni cosik ładnego... :) prosze mnie nie budzić zbyt wcześnie z rańca - chyba ze ładną cichą obudzajką ;) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzioneczku ja prze to spanie sie gubie kiedy dzien a kiedy wieczor :Ostrasznie mi glupio z tego powodu :(wybaczysz ze was myle????? ty mi swiece i kolacje prponujesz a ja taka niewdzieczna...buuuu Elles wiem gdzie bazooki kupic...ale o ta pora nieczynne:( armata...chyba sie zatkala :( Majorek prosze do raportu ;) o ta pora nie spimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pod luzkiem 🖐️ Raanyyy Julek! ale mnie tu dlugo nie bylo.... ! :-O Gdzie ja bylam jak mnie nie bylo? ;-) Zdiablona, mykaj spac 😴 :-D 😘 Nic nie wiem co tu sie dzieje albo nie dzieje.... dziekuje tylko AIR-ce za slicznego kocurka! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) spijcie jeszcze smacznie mnie czas do pracy (z lekko bolaca glowa :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak ja jestem to nikogo nie ma........ :-O Diably, wstawac, toz to juz PO POLUDNIU !! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam i o zdrowie pytam :D Bardzo było wczoraj fajnie :) super się spotkać znowu całą paczką. Wróciłam koło 1 a o 7 wstałam i na zajęcia. Wykład przespałam :P Pogoda pikna niby, ale zimny wiatr wieje i to nie jest miłe. Mayka ---> to ci psica mała, zasikana :) mój koteczek za to pięknie się załatwia do kuwetki. Wczoraj dostał pierwszą w życiu gotowaną rybkę i prawie zjadł miseczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hanka....gdzie cie nosiło ....kobieto ..o niebieskich oczach;):D Ktoś ...latarke ..trza ..mieć zawsze przy sobie ..jesteś nie przygotowana ..do zajęc...prosze się zaopatrzyć :P:D to ja lecem..sprzątać..jak sie zmęcze ..to przestane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam wszystkim piesek jest cudowny ale sika caly czas tak jest bez rasy jakis kundlowaty ale nie wazne jest fajny dalej nie ma imienia dzisiaj spalam tylko 2 godz bo do 4 piszczala a o 6 juz chciala isc na dwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×