Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Uwaga uwaga - ostatni post :P Przemiłemu towarzystwu mówie ładnie spac :) Do łóżek czas, późna już pora.. i rano sie nie wydzierać :P;) 🌻😴👄❤️🌻 Pappapapappapapappaapaapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko !! Zdjęciha przednie...;).. może jakiś z tyłu ? ;):D::D Dziekuję Eles ..a mi mi mi mi, też poslesz ? :) Kto ma te butle z winem bo sie gubie przez ta ciemność..!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles moj mail jest pod nickiem...:) Kloss wypije do ciebie jak mi w koncu polejesz ;):D Haneczka nie wiszaj albo niedowidzaj...wybieraj co lepiej pasi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Dziendoberek? :-O Przestraszyl sie mojej facjatki....? hihhi ;-) Ok, elles - jutro sobie nawysylamy, pa!! Spij dobrze i milego, erotycznego spotkania z Anilokiem! :-D Borewicz, nie marudz! lej! :-D ale juz na prawde ostatni, bo sie ululam na amen a wtedy to za siebie nie recze... ;-) bede tanczyla nago na stole... tylko w kapeluszu.... hehehehe :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde..ale chciałem ..raban zrobic ..że tyle Diabłów się nagle zleciało ...i już wogle zgupiałem o co idzie..a sie okazało ..że czytam pierwszą strone :D:D:D:D e...to poleje..tym co ida spać ...i tym co sie jeszcze ostali... malaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki...:D:Dhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Haneczka napisała i zimnych dreszczy dostała jak mnie zobaczyła :D:D:D Śliczna jezdeś ja płonień na pochodni Haneczko nasza :) ...Nie ma tobie równej ;):D:D Elles mój mail-e jest też pode mną ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko...mam dzieki tobie wymyslilam:D moze ta malaga to wlochata kita wlasnie:D:D:D Dobry...jak to kto...teraz Borewicz gdzis lata z ta butla:( Elles i znowu bedziesz biegac;) Haneczko suuuper ze w kapeluszu ...ja naga nie bede wcale bede miala ponczochy i korale:D chlopaki...kto zyw...lejta nam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Hanka ...qrde..to ja tyz poprosze ..nowe fotosy ..z niebieskimi oczami :D:D qrde...i ja zaraz ..będe sie zbierać ..tylko se leniwą jeszcze ..poszukam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanzz !! Leniwie ci to idzie te szukanie... czecia juz dochodzi, a jak dojdzie to sie moze i urodzi :D:D Zdjablona. Moge lać wam.... wode ;):D:D...kiedy tylko chceta Halo !! Reszta śpiochów nieobecna ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Kloss fajnie...moze wejdz do 1 czesci;):Dwreszcie polales...bo juz myslalamze sie nigdy nie doczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans przestan z tym zarciem, bo juz mi slina splywa bo brodzie...hihi ;-) wlasnie tunczyka otworzylam i kukurydze ;-) I kto mnie bedzie odchudzal jak znow sie utucze? :-O nowych fot nie mam, koloru oczu tez nie zmienilam... ;-) 😘 Zdiablona, kita czy malaga - oby cieplo bylo ;-) :-D Dobry :-) Nie zartuj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih...se poradziłem ...a teraz ..to i ja pije z wami ostatniego strzemiennego ..i ...jutro ...mam wizyte..po ranna ..i trzeba wstać :) no więc jak sie rozchodzili to jeszcze wypili ...cholera..dzisiaj ..to tygodniówke wyrobiliśmy w stronach :D:D:D malaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki:D:D:D:P trzymajcie sie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - korale i ponczoszki? a moze jeszcze te samotrzymajace? ;-) no, no... toz to o wiele radosniejsze widoczki niz kapelusz! hahahaha :-D:-D:-D Bursztyny? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo do wypicia cza zakasic czasem Haneczko:) popatrz...my sie tu rozbierac chcemy a chlopakli dyla daja:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Kloss idź sobie ;):P:D:D 🖐️ Trzym sie jaśka i pozdrów staśka :D:D:D Noo, dziewczęta urodziwe :D:D ..możecie zacząć :).Ja pił bede przygladają sie tym egzotykom narodowym ;):):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha :-D :-D :-D Zwsze tak to z nimi jest ;-) mocni w g... a w... hihi ;-) no wiesz, dwie Malgoski na raz to troche za duzo czadu :-D a do tego jedna tylko w koralach a druga w kapeluszu... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko w tych sprwach jestem ortodoksem...ponczoszki jedwabne i musi byc pas:D a nie samonosne...a kapelusz jest cool :D korale moga byc koralowe...albo bursztyn tez jest ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) Zdiablona, juz sobie Ciebie wyobrazam, jak sie owijasz wokol rurki i podrygujesz w takt muzyczki a strzelba lezy z boku, w razie co...hehehehe ;-) :-D:-D:-D Uwazaj DzienDobry - Zdiablona jest dobrze uzborojona ;-) hihhiii ojj, lubie ja tyz paseczki, oj lubie :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgośki !!..Kloss sie już zsunął do spania.. Jako żem jedyny co patrzeć może o pośpiech w rozbieranu was prosze :P:D:D:D Kapelusz przysłania coś co ładne a i nogi całkiem zgrabne Koraliki wzrok od miłosnych kątów odsuwają nie pozwalając jurzec co kobiety w cienu mają :D:D Wino leje, kto prosi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to same sobie polejemy i potancujemy :D garderoba nalezyta....a o strzelbe nikt nie pyta;) paseczki sznureczki i inne pierduleczki ;) ooo Dobry...wrociles popatrzec:) no to jak Haneczko ...zaczynamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotrzymajace..hihi ;-) no widzisz jak to jest, jak sie pare lat poza krajem jest, to czlowiek jezyka w gebie zapomina :-O Obojetnie jakie by nie byly - i tak kiedys spadna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już cały obśliniony siedze z gałami wybałuszonymi. Co to bedzie sie działo...czy ja siły mia bede :O:D:D:D Muzyka ruszyyła !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tymczasem rozsiade obok Dziendobrego i popatrze na...no... tego..... :-P co tam nam zatanczysz ladnego!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ide w tan:D zrzucam kapote i wlaze na stol :) ponczoszki sie blyszcza :D sznureczki majtaja :D dziewoja sie wije a chlopcy klaskaja:D dolacz Haneczko...pojdzze w tan dzieweczko Dobry jak...moze byc...to tancuje dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×