Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tiger ja Tobie nie.. no coś Ty.. wierzę wierzę.. ale tajemniczki z lodówki znam :) Hans.. że co proszę ?!?! Hmm.. a czym celujesz... ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No i tez spac nie ide - co z Wami zrobić :P Ostatniego kieliszka wychylam - i zegnam sie na pare godzin coby nabrac sił na jutrzejsza bibe :P;) Spijcie smacznie [przesyłam łobuzerskiego uśmiecha] hehe papa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabli mnie biora jak tak w ciemnosciach siedze;):D Kloss...ta przyspiewka modna widze ostatnio...albo mi sie jarzy w slepiach;) Tygrysku ni ma spana:P:D Elles to wlasnie zagadka dla was ..ta moja praca:Dnie ma spania:P:D Majorku myslisz ze Tygrysek tylko dzieci podmienia? bo ja mam cos do wymiany hahaha...chetnie bym wcisnela do tej lodowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahaha.... nie no.. Majorek... jakiś perwer sie szykuje czy cuś? hahaha I jak tu można spokojnie spac iść... :P Ja Ci dam grzeczna córcia - wcale nie.. :):D:classic_cool: Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - a zdradż rąbek tajemnicy przed snem :P Niech Was piekło pochłonie, znów sie nie wyśpie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek..no qrde...celownikiem...szklanym winkiem zwanym :D:D Eles..nie idź..co tak sama..będziesz ..tam leżęć ?!:D:D:D;)a z nami to przynajmniej wesoło ...i ciepło:D tygrys!!!!! na którym boku leżysz ???..bo nie wiem jak mam polać :D:D Zdiablona ..qrde...no co ja poradze..że sie mnie tak czepiła ..i gupawka zaraziła :Dmalaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki:D:D:Dhehehe Dobry ..z czego ty pijesz..że oddechu nie możesz złapać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Diably rogate!! :-D Pijeta cosik dziasiaj, czy ja!?? bo ja wlsansie wychylam juz 5-tego kielicha czerwonego i mam ochote na jeszcze....!! hehehehe :-D:-D:-D chociaz juz ledwo co widze, i nie wiem co pisze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans w tych ciemnosciach siedzialam i teraz pusta mam szklanice...napraw bo mi sie zepsulo:D:D elles rabek to sa godziny pracy...zaczynam 2 w nocy...koncze w samo oludnie ...i cio to jest??:D:D ja tez kce perwer...ladnie brzmi :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona.. chyba na razie tak :D Noo nie mów, że jeszcze się dołączysz... A z tą pracą.. to kiedy będziesz miała czas na życie ;) Elles.. hehe. . perwer.. ;) A niegrzeczna.. to kwiatki kupisz.. ale stylowo złamiesz łodygę poniżej kwiatka.. i będzie tak sobie zwisać jak oklapnięty łepek? ;) Nas piekło.. ? .. A kto by tam nas chciał hihihihi Hans.. aa.. szklanice napełń. taak.. wypije ostatnią i też mykam.. jaaa znow przyśpiewka... hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Noc wam 🖐️ :D:D ... Dajcie mi chociaż wody !! :D:D:D Elle poszła spac :O Kto jeszcze bo nie czttaty..ktos mnie na gygy zagaduje i nie mam czasu nawet na lampke żygacza :O:D:D:D To kto jest kogo nie ma...kolejno odlicz !!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeee Haneczko :D pijemy pijemy:D a jak nie wiesz co pisac to pisz o kasztankach Klossa;):D polubil je baaardzo :D wypije pierwsza szklane...i mysle nie jest zle...po drugiej lepiej barwy widze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DobryNocny bierz se wiśniówę i dawaj w gardziela ;) Zdiablona.. ja chyba wiem czemu on je tak lubi (i o nich śpiewa..) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka !!!!:D:D..no prosze...jak juz szkło masz..to dawaj ..my pijemy wiśniówke ..wiśniową z wisienkami :D:D hehe..Eles...już nas pochłoneło...tylko ..kiedy my wytrzeźwiejemy :D:D Majorek..no to skoro mowisz..że odchodzisz ..to ..zdrowie..polewam wasze.... Nie Dobry Ty...ileśś wychał opoju..że Ci na ggały padło :D??:D:D malaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki.... hihihihhehe Zdiablona ..Ja wiem Ja wiem ..ta praca ..to pani ..w informacji na PKP..:D:D:D:D:D..nikt nigdzie nie dojedzie :D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolnośc !!! :D .. Ufffffff...:O:D ..Kawe ide robic..kto chce.tylko prosze mi tu mówic \"nie dziękuje\"..bo mi sie niechce robić aż tylu :P:D:D:D Majorak :D..Jest gardziel..leje do samej utopii :D:D:D Wina !!!, Wina !!! Zawołał topiciel łaknąc czegoś z życia :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona :-D fajnie, ze jestescie... :-) Witaj dzien Dobry! Pamietam, ze nie miales mojego maila, to Ci daje - teraz i tu.. :-D slij szybko fote a ja odesle swoja poki jeszcze co nieco widze... ;-) maggy_vip@yahoo.de Hansik 🖐️ a gdzie sie Borewicz podzial? I znudzony? I co ze zlocikiem? Bo ja, chyba calkiem przypadkowo, i w ogole po raz pirewszy w zyciu kolo 7-go maja we Wrocku bede... :-D A kasztanow to ja mam pod dostatkiem.... hihhi, jak tylko z domciu wyjde ;-) No to NA ZDROWIE !!!!!!!! PROST !!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kloss...brawo...trafiles...ale wszyscy beda kierowani na wrocek a nie gdzies tam:D Dobry....ja kcem kafki :D:D:D duuuzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna :P heheeh... Dzień Dobry -> Kto Cie tam zagaduje, powiedz ze nie masz czasu na głupoty i wracaj do nas :P:D Majorek -> hehe, czas na zycie.. :D Zdiablona -> nie no, jak trójkąt to ja wybywam, nie chce na to patrzeć :P:O Ja już drugi dzień pije - i sie zaczynam naprawde martwić kiedy wytrzeźwieje... :P Hahah Zdiablona - to już wiem, teraz drugi rąbek :P:D Haneczka -> Twoje zdrowie :) A teraz naprawde ide spac - bo nie wstane i mi nikt nie uwierzy ze piłam z Diabłami wino pod wyrem... :P:D papapa 😴👄 Fajnie sie z Wami bawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Ja kawki już nie.. .za to tez facjatę poproszę.. jak już masz rozsyłać :P Zdiablona.. bo ja myślę, że to są jego kasztanki... ;) ;) Haneczka.. taa.. masz kasztanków pod dostatkiem...? hmm.. no no ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka ..qrde..Borewicz..to ja :P nie widać ?:D:D..no to skoro ..będziesz ..we wrocławiu ..to daj jakies namiary na siebie mailem ..nr.tel..gg.czy cokolwiek..to sie dokładnie zgadamy..bo jak na razie to termin w rozsypce o ..Eles..juz trzeci raz ..z łóżka wstaje :D:D:D..po szklanke :D:Dmalaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezankihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty nie wiesz majorku, ze mam? ;-) hihi :-) wszedzie ich tu pelno! rozpanoszylo sie to robactwo jak kraj dlugi i szeroki.......! ;-) elles - spij slodko!! 😴 🌻 🖐️ i tzrezwiej we snie! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka.. tak najogólniej mówiąc.. to się obijam :) Noo niee.. Hans ! ;) Czytam sobie co tam napisał.. czytam czytam.. normalne.. a tu nagle malaga wyskakuje tiki taki... buhahahahahahhahahaahh :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko...ja miotle juz oddalam do przegladu coby doleciec:) faaajnie moze to akurat w termin sie wstrzelisz:) luuudzie pirwszy raz???suuuper :D Znudzony sie wziol i przepadl ostatnio...moe te instalacje co ja robil ostatnio spsuly mu wsio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka.. no nie wiem... kurcze.. rozpanoszyło się.. ale wiesz.. ja to pod kątem co tam wyżej o kasztankach Zdiablonej napisałam... hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śmiej sie Borewicz - ja jestem uzalezniona - tylko nie wiem jeszcze od czego bardziej, alkoholu czy Was ;) :D:P Haneczka -> To pijemy :D Hehe.. Aleście sie Diabły rozmnażały jak mnie nie było... :D:D:D Hehe, im wiecej tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śmiej sie Borewicz - ja jestem uzalezniona - tylko nie wiem jeszcze od czego bardziej, alkoholu czy Was ;) :D:P Haneczka -> To pijemy :D Hehe.. Aleście sie Diabły rozmnażały jak mnie nie było... :D:D:D Hehe, im wiecej tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles.. to nie znasz magizcnego +30 na światło w latarce? :) Acha.. Zdiablona.. i domyślam się co może znaczyć ta malaga... ;) tylko to tiki taki pomiędzy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles to jest wzmacniające połączenie alkohol + My.. i jesteś ugotowana ;) Noo nie moge przez Was iść spać.. nawet zacząć się żegnać nie ma kiedy.. bo wciąż coś do napisania jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles bo my sie lubimy rozmnazac;):Da uzalezniona jestes rowno od obu:D:D:D Majorek...myslisz ze u Klossa to z samouwielbienia wychodzi?;):D Kloss lej wisnioweczki i nie zaluj dzieweczkom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×