Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

I już jezdem :D !!! z zagrychom nawet :D:D..ser w platereczkach i takie małe rybko co łeb tracą kiedy im sie tyłek odrywa :D:D Majorek kawa dla ciebie ;):D:D Elles.. powiedziałem i jestem ... jak maszyna taki posłuszny :) zobacz tylko :D:D Masz Zdiablona Kawa dl ciebie Haneczko !! Zdjęcie w drodze :)..oczekuje czekając w cierpliwym oczekiwaniu :D:D homorysta zemnie żadem z rana, że tak powiem :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.. a co kasztanów ..wam brakuje :D:Dmalaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki...hihihi majorek...qrtka na wacie...:D:D..gupawka pełna gębą :D:D:Da co wy między kasztany wkładacie :D:P:D Eles..:D:D:D:Dnie moge ..brawo!!!! czekaj ..spaejalnie dla Ciebie ..winko prosze..skoro już wstałaś :Dmalaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki...hahaha Dobry..Ty zostaw..tą kawe..bo jeszcze zaa wcześnie na ną ..jeszcze winko ..nie skończyło się :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz DOBRANOC (poważnie...:P) Ja mam chyba słabą wolę... :O śpijcie dobrze, ide naciągnać kołdre na uszy :) I zeby sie rano żadne butelki nie walały po podłodze :P Mata tu jeszcze jedną wiśniówke i bawta sie dobrze, adieu 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzym sie Elles 🖐️ ..pomysle o tobie..przez chwile :D:D:D Kloss !! Kawa na podtrzymanie życie jest..dawaj to wińsko niech mi co pływa po tych pustych żyłach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klosiku Ty moj zloty :-) przecie juz dawno sie domyslilam, ze rozdowjona osobowosc posiadasz od czasu do czasu ;-) :-P tak tylko napislaam, coby ciekawiej bylo dla niewtajemniczonych.... :-O Dam Ci nr handy. ale nie dzwon kociaku za czesto, bo Aniol Pierwotny sie zezli ;-) majorku - jest dobrze... :-D i tak nie wiem co Zdiablona Margotka wspolnego ma z kasztanami, ale nie wazne ;-) Was i tak w calosci nadrabiac nie da rady, bo produkujecie w tempie UE...hehe ;-) elles, a jednak masz przypadlosc, podobnie jak ja ;-) jak sie bawic to na calego, prawda? Luzko poczeka.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde..Majorek...ja bez pampersa siedze a ty mnie zabijasz tymi pomiedzy tiki..taki....nie mam juz sily :D amalaga...to takie...rozmemlane...moze/;):D Dobry...dooobra kawa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona.. bardzo możliwe :D:) Hans.. no.. akurat tam to przysżło mi do głowy, że.. palec :P ;) :) :) Dobry dzięki.. ale kawy miało nie być.... ale jak już zrobiłeś to sobie na jutro zostawię :D Elles ;) Ja też.. idę już sobie... jestem tu o godzinę za długo.. ;) Dobranoc 😴 słodkich snów a przedtem szalonej zabawy.. tylko nie pogubcie swoich części.. czy innych tikitakich :) 🖐️ 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HHahaha... o mamusiu... Borewicz przestań z tą przyśpiewką bo zaczynam jak Majorek i tez spac nie ide, już sie rozbudziłam ze śmiechu ze chyba bardzeij nie można... :P Dobry -> Jesczze troche a będziesz mi jadł z ręki hehehe :D Aha... Jak już wysyłacie zdjęcia czy cosik tam macie fajnego - to mnie prosze dopisać do książki adresowej :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka już nie pamiętam czemu Zdiablona.. aa dlatego, że przez chwilę byłyśmy we dwie z Klosem.. a te kasztanki... to jego duma.. (hihi) :D On ma jakiś kompleks.. nie wiem czego.. się wszystkim przedstawia.. i chwali niewiadomo czym :) ;) :) ide papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kloss to miedzy kasztanki cos sie wklada???:O znowu jestem nie w temacie:( :D Elles i tak nie wierze ze idziesz spac;):D Haneczko ja tez nie wiem nic o kasztanach niczyich:D:D:D a jak mi Majorek nie powie to i o maladze nic nie wiem....ale tiki taki nie tylko dla mnie sa tajemnicze :D Dobry...pacz...nie polewaja juz czy co:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjj...dziewczyny....nie idźcie do łóżka ..bo tam tylko odleżyn się nabawicie:D:D...nic i tak ..dobrego tam was nie czeka :P:D:D:D;) Eles ...czekaj ..nie idź ...foty Ci wysle...:D:D..a jak juz wstałas ..to choć pantofle ..wkładaj na nogi ..a nie tak biegasz od kompa..do wyra na bosaka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagrycha zjedzona :O:(.. Elles .dawaj łapki.. godny jestem ;):D:D Hans !! :D:D Dobrego tam właśnie oczekują..widze że na mnie pora ;):P:D:D:D Zdjablona..ja polewam :D:D:..wysun szklane :D Majorek 🖐️ ciepło i ciepło niech ci będzie ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Major idzie spac - o kurza.. a zawsze siedział dłużej niż ja, co to sie porobiło.. :P Haneczka -> ja nie wiem czy mi to na dobre wyjdzie :O :P:D Dobry -> bo sie zaczerwienie :P i co wtedy Zdiablona -> no uwierz bo inaczej to ja nie pójde... :P:D:D:D Borewicz -> czekam i siem doczekac nie mogem... :D PS: Ja zawsze chodzę boso :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boshe... Dobry prosi mnie o rekę? :D:P haha.. nawet o obie - do czego to doszło... :D:D Majorek -> naprawde idziesz spac... weź mnie ze sobą choćby siłą, bo jutro źle wyglądać bede :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kloss luzik ja dopiero o ta pora prace bede zaczynac...nie ma spania:) Elles juz widze Dobrego oczami wyobrazni jak ci z lapki je:D:Da czym go nakarmisz;):D Dobry...wracaj...bo Kloss przestaje polewac jak cie nie ma:( a tak to i ja sie zalapie:D Majorek...ja czekam na ta malage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe..Majorek..jaka tam duma ..naturalna sprawa...:D:D:D Nie Dobry Ty..qrde..szrotkami ..zapachniało...dawaj troche..zagryziemy ..i wypijemy ..zdrowie..Pań nieustających :D:D Eles....cholera..dałaś sie złapac..qrde....to teraz musze wysłac :D:D:P..no dobra..tylko poleje ..i już śle:) malaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ->Ja nie wiem - Dobry a co Ty jesz w ogóle? ;) Borewicz -> a ja wczoraj robiłam pierogi ruskie.. :D Pyszota Gdzie te foty? O rety... chyba zgłodniałam, ja dzisiaj tylko na piwie cały wieczór jade... :P:O No i na wiśniówce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko...Majorek na pewno udaje ze spi;):D Elles...no co ty....ty bedziesz i tak ladnie wygladac:D a tak wogole...to skoro Dobremu lapki nie odmowilas...to beda zareczyny...hurrraaaa....bedziemy pic...bedzie imrezaaaaaaa!!!:D:D:D Kloss a damom polac?:O tylko sami bedziecie udoje jedne zlopac:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles. Jem co mi na dłoni podadzą..nie żebym był aż taki leniwy ;):D:D:D Kloss :D..Szrotki zeżarte..załapałes sie na ser ;):D:D:D Dawaj Zdiabla tę butelczyne, ja poleje...sobie:P:D:D A reszta to już historia, czy jakie piffo ? :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja juz podwojnie wisze :-O Dobry - dzieki ;-) 😘 Tez juz wyslalam. Kloss, nalewaj ostatnia lufe i ide w kimono, bo jutro mam terminow od zatrzesienia.. :-( Niestety, nawet porzadnemu diablu napic sie nie dadza do syta no!! co to sie porobilo na tym swiecie !!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles? jak to gdzie te foty?? :-O A Ty mi cos slesz czy tylko ja mam Tobie slac? bo juz sama nie wiem......... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja juz podwojnie widze, a nie wisze... mialo byc ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) no tak, dac kobiecie butle w lapy...hihihii :-D to sie opije ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona -> ale jutro to bedzie dzień szczególny dlatego musze ładnie wyglądać ;) haha... Widze sie z Aniołem po dłuuugiej (trzydniowej) rozłące :P:D:D:D Haneczka -> Moj adres to elles@tlen.pl :) Podajcie mi swoje - jutro popołudniu albo wieczorkiem bo nie wiem o której zląduję u siebie prześlę wam swoją mordkę :) I wtedy jak macie ochote się pokazać ślijta mi też, dobrze? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde....miałem rozdwojenie jaźni :D:D:D...i hasłów ..:D..cholera ..kto polewa??..Zdiablona....qrtka na wacie...do mnie pijesz:D:D:D:D Eles...qrcze..pierogi ..mowisz..NieDobry ..szprotki ..sam zjadl ...cholera..zaczynam być glodny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry polej nam tu ladnie bo Klossa mail wessal;) albo nad fotkami sie rozmarzyl;) Elles ja tez kcem :) i nawet ci wysle swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, jak Was nie ma, to ja juz czmychne pod wyrko - otulic mnie prosze ciasniutko nogami, ramionami i czym tam jeszcze chcecie, coby mi tylko cieplukto bylo; moga tez byc i kity wlochate :-D hihihi ;-) i cichutkooo!! cobym slodko pokimala do rana! :-) bo i tak juz niedlugo zostalo.... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×