Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Ja myslalam raczej o dopiciu winka i ewent. jakims masazyku pleckow... ;-) W \"Zgadnij gdzie dotykam\" nie gram... ;-) ale... moze Zdiablona jeszcze zagra... :-D papa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...kaczke rozciagac i bawic sie w gdzie dotykam beze mnie....buuuu i znowu idzies z spac Hanus;) nie idz...a jak musisz to sama sie pobawie z dobrym w gdzie dotykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo...masazyk umiem ladny robic...ale Dobry pewnie wolal cie pomasowac..hehe...to jak mu ustapie to i ja sie moze zalapie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy dziewczyny macie od razu jakieś zbereźne mysli :P ...kto mówił że gra \"Zgadnij gdzie dotykam\" polega na tdotykaniu drugiej osoby ?! :O:P:P:D:D:D Trzymcie sie, tez robie psadalski...wkrótce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze nastala pora na telesfora...czyli na mnie:) dobrej nocki wannowiczom...hihihi rano bedzie sporo czytania...hahaha Haneczko Dobry...wszyscy...dzieki za mile baraszkowanie:)nie ruszac mnie przed 16;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, co pisaliscie w nocy, bo nie mam czasu czytac teraz poczytam po powrocie z pracy :D aaaaaaaaaaa wszystkim Diabłom plci meskiej skladam zyczenia wg mnie dzisiaj Dzien Mezczyzny jest ;) znajdzcie cud w sobie i zyjcie pelnia zycia :D do pozniej :D lece do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooooooooooo rany co Wam sie stalo? jak weszlam na kafeterie to nie wiedzialam na ktorej wczoraj stronie ostatnio czytalam tyle stron przybylo a ja tu tak cichutko wczoraj powiedzialam dobranoc a Wy dopiero spac poszliscie nastepnym razem prosze mnie wolac nie moglam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widze imprezka sie rozkrecila i do bialego rana trwala :D :D :D :D No w koncu pod lozkiem zaczyna wszystko normalnie funkcjonowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mayka ----> haha miałam to samo :D weszłam i pamiętałam, że ostatnio było 151 stron, a tutaj 158 i zwątpiłam, bo wierzyć mi się nie chciało, że diabły tak po nocach świrują :P Zaraz wybywam na świeże powietrze, bo pogoda wprost stworzona do szaleństw na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hehe.. jak widze ..w końcu ..wyrko sie rozbujało:D:D :)... mi jeszcze w głowie ..........szumi :D:Dmalaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki...hehehehe...hahaha:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! (tak po cichutku, zeby tym imprezowiczom nie przeszkadzac) Wczoraj bylam w pracy (sobota!!!!!] wiec dzis mam d\"zien dobroci dla mnie\". Siedze sobie w poranniku i popijam absolutnie niezdrowa i przepyszna mocna, czarna herbate, mniam, mniam. Buziaczki dla Wszystkich. Pewnie bede zagladac tu w przerwach w \"nicnierobieniu\". A wiecie, ze za tydzien bede jadla sniadanie z mama i cala rodzinka, hura, hura (pewnie, ze wiecie ale ja tak strasznie sie ciesze, ze musialam przypomniec :-) ). Milego dnia 🌻 i specjalny 🌻 -uszek dla Zosi i Gio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> u mnie pogoda taka sobie ale i tak na rowerek znikam :) Ewcia ---> ja tez mam dzien dla siebie :) pelen lenienia sie :) J 23 ---> :) glowka nie boli, kasztanku?? :P :) Mayka ---> ot Diably wracaja do kondycji :) znow sie imprezuje pod lozkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasa
marudzicie - cieszcie się wiosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo nie przesadziliście.. 4 strony narobiliście... Coooo do piątej rano ??? prawie do pobudki Małej ? Szaleńcy!!!!! A tak w ogóle to witam Was bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała 👄 Mayka 👄 Air 👄 Hans matko.. Ty jeszcze ksztanki męczysz.. (i znó się zaśmiałam przez Ciebie :P ) :) Chyba musze poczytać co tam wyprawialiście beze mnie ;) Ewa - ja nie wiedziałam, to fajnie dla Ciebie :) Tygrysek.. u mnie pogoda.. normalnie szokowa, chociaż wieje dosyć.. ale.. mało brakowało a wybrałabym się do kościoła w zimowej kurtce.. ale.. jeszcze mnie coś natknęło.. i na temrometry się rzuciłam. Ten w kuchni pokazywał przed 20.. ale niedawno jeszcze słońce tam świeciło, więc pewnie jeszcze nie schłodził się do właściwej temperatury. No to.. juz w butach.. echh trudno., przez pokój duży (Wy też tak nazywacie główny pokój? :) ) na balkon i drugi w cieniu termometr.. a ten.. co mówi, że 15... - toż to szok.. miało być 11... hmm.. no to szybko zmiana kurtki.. ale.. i tak nie poszłam.. bo znów drzwi nie chciały się zamknąć na klucz... wkurzyłam się.. chciałam jeszcze popróbować.. (po tym jak się musiałam uspokajać w łazience ;) ) i pies mi uciekł... przez otwarte drzwi... a ona nie jest spokojna jak wychodzi nza drzwi.. i szczeka :) więc się wkurzyłam trzasnęłam mocno drzwiami.. i .... klucz się w zamku przekręcił... i zamknięte drzwi zostały... echhh... Niiieee no.. ten głupek za oknem w kuchni (termometr).. nie chce spuścić rtęci.. pokazuje 18,5... eee.. a ten na balkonie... 17... eee... Sasa-nko miła pewnie, że się cieszymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Haneczka - jak żyjesz po wczorajszym ? :) Zdiablona - malaga włochatą kitą - hahahaha hmm myslisz, że Kloss ma ją właśnie owłochaconą? :D:D A tak w ogóle.. to malaga to to koło kasztanków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ..ja nie wiem ..czy dzis jest ..ten dzień o którym mówisz ..ale dzięki :) Mayka...qrde..śmy się ..tak wydzierali ..że wczoraj ..sąsiad był u mnie ...:D:D Airka...no wiesz..nie wolno w nas wątpić :D:D.. Ewa..znaczy sie lebistwo pełna gębą:D:classic_cool: Tygrys...boleć nie boli ...ale ...jeszcze się kołysze...malaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki...hehehehe...hahaha Majotek....wywl jeden termometr..za okno..:)..a!!..chyba i tak są za oknem :D:D Hanka....no prosze:D...po alelusz sie wpadło ?:D:D:D qrde...Gio...Zośka.....halo!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, fajnie miec taki dzien leniouchowania. No nie ;-) ?! Zdam Wam relacje z mojego leniuchowania! Idzie mi wprost wysmienicie :-) . Moge byc dumna z siebie ;-). Teraz wybieram sie pobieac, bo na chwilke przestalo kropic i slonko sie pokazalo! Na razie, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za szalona noc byla pod lozkiem. No tak imprezka sie odbyla :D peryskopowa :) a teraz chodze i o butelki sie potykam. :) Kto tu jest najmlodszy starzem, niech tu troche wysprzata :) do piatej rano szalenstwo :) Jeszcze nie czytalem wszystkiego, ale bylem zaskoczony jak zobaczylem ile stron przybylo w jedna noc :) zupelnie jak w pierwszej czesci. :) Pozdrawiam was. Ja teraz nie bywam czesto na internecie, bo wgrywam z mojej kamery filmy do kompa i niechce obciazac procesora dodatkowymi zadaniami. Pozdrawiam i dzisiaj spalem godzine krocej, bo zmiana czasu w Kanadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo nie było mnie trochę, bo przy okazji obiadu schaczyłam fajny film w telewizji (obiad oczywiście nie trwał tak dlugo.. ale się ostałam przed tv) :) Jeszcze nie wszystko wyczytane z imprezki nocnej, ale... no padam ze śmiechu przez ten striptiz rymowany :D:D:D:D:D:D:D:D:D Hans.. coś jeszcze jesteś skołowany.. Ewie lesbijstwo zarzucasz.. mnie od jotka wyzywasz.. Hankę to już nie wiem gdzie wrzucasz :P .. no i znów ta przyspiewka :) :) :) ;) ;) Ewa - no to fajny dzionek.. a to bieganie to tak po obiadku ? ;) Ktoś czyli ja witamy ;) a na co idziesz? Błazen no no a co to za filmiki... ekhm.. może nawet nie powinnam pytać ;) Aaa... jak tam Twój kobylasty to znosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coo to wszyscy się zmyli ? Noo ja już skończyłam czytać.. wczorajsze zabawy po moim wyjściu :) heheh te wanienne igraszki.. no ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans - oczywiscie, ze jest - nawet w Teleexpressie mowili :D wiec jeszcze raz - wszystkiego calusnego ;) przeczytalam nocne wynurzenia ja tez kcem zobaczyc peryskopa :D no i wanna obowiazkowo Dzien Dobry - stawiaj mi sie tu natychmiast ;) :P Aniol Niepokorny pojechal w Twoje strony, Haneczka - czyli do stolicy Austryi :D jak bedzie wracal, do mnie do siebie zabierze :D i na piwko ze Zdiablona pojde :D Tiger - dolaczasz? i kto jeszcze w stolicy naszej? kto zyw, niech sie odzywa :D a teraz do papierkow :D narazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blazen ---> tak, w koncu wszystko wraca do normy :) Tylko Ciebie na imprezkach nam brakuje :) Ewcia ---> bardzo fajnie :) Ty biegalas a ja na rowerku szalalam :D lubie nicnierobienie :D Haneczka ---> :D :D :D :D :D Hans --> byles na rowerku?? :D te Twoje kasztanki rikiti tak, bede mnie teraz przesladowac... :P Majorek ---> u mnie pogoda sie zmnieniala jak w kalejdskopie :P jak wychodzilam z spem to bylo szaro i srednio cieplo, nawet myslalam czy warto isc na rowerek a potem sie zrobilo bardzo slonecznie i cieplutko :D Ale Ty dzis mialas dzien z przygodami... szalone termometry, zatrzaskujace sie drzwi, klucze... ;) Mala ---> a kiedy pic piwko ze Zdiablona bedziesz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - nie wiem jeszcze, bo nie znam daty powrotu Anioła ale jak tylko znac bede, to dam znac :D a za papierki sie jeszcze nie zabralam ;) w koncu dzisiaj niedziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek, obiadek to ja mialam poznym popoludniem, bo jak sniadanko sie jada w godzinach poludniowych to obiadek przypada tak na podwieczorek ;-) a kolacja zanika w nocy albo zamienia sie w jogurcik. Tygrysku, ja czekam jak bedzie jasniej wieczorami to zaczne czesciej biegac, bo na razie to wstyd mi za moja kondycje. Ciag dalszy leniuchowania idzie mi tak samo dobrze, a teraz znikam oddac sie temu przyjemnemu zajeciu. Buziaczki, cmok, cmok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ---> ja znow mam do Ciebie prosbe... Kolega sie pyta czy moglabys sie zorientowac ile w Niemczech kosztuje najnowsze plytka Club Rotation, tzn chyba najnowsze a kazdym razie vol 25 :D Moglabys bys?? plsss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś..sie doczeka i ugryze:):P:D..niech jeszcze poczeka :P Majorek...qrde..faktycznie ..zobaczyłem ..co nagryzmoliłem :D ups..qrcze.....:P:D..normalnie aż wstyd:D:D Mała ..skoro mowili w Teleexpresie ..no to jeszcze raz dzięki :) Tygrys..pewnie ..że byłem ...30km..zrobiłem...o prze1,5h oddechu potem szukałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc Diably ;-) A Zdiablona niezle chrapie... do tej godziny!! Wstawaj kobito, peryskop czeka! ;-) :-D No tak Kloss, ja tylko z ranca samego...hihi :-D po kapelusik wpadlam i znow... wypadlam ;-) Teraz siedzie sobie z kawka i siem zastanawiam komu jeszcze polac... kafki ;-) ?? swiezutkiej, z mleczkiem albo smietanka... he? ;-) mala, Tiger, ktosik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×