Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Doszły mnie słuchy, że Ktoś się tu usiłuje pode mnie podszyć :P Ktoś czyli ja - to nie ja :P Ale mogłabym zadać to samo pytanie, co ktoś - znudzony, do jasnej anielki, co ze spotkaniem??? Jeśli będę wiedzieć odpowiednio wcześnie, może uda mi się załatwić wolny weekend... Pozdrówka, Diabełki, w zasadzie nie mam już neta, jutro przenosze kompa na nowe mieszkanie, i będę czekać z zaciśniętymi zębami, az panowie łaskawie podepną mnie z powrotem, grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai --> :D :D :D sama sie podepnij :D :D :D Majorek --> nie, maja date, swiezutkie sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai - trzym się dzielnie ;) Z tego, co ja ostatnio czytałam, to Znudzony pisał o poniedziałku majowym, tylko nie wiem dlaczego kojarzy mi się 11sty - a to wtorek przeca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wszystkim pod luzkiem ....buuu humor mi zepsul sie i od tygodnia jestem do tylu ...😭 Po pierwsze ...przez moj niewyparzony jezyczek ...zarobilam mamdat , chcialam zazartowac tylko ...no i mandacik ...buu ..kanadyjscy policjanci nie znaja sie na zartach 😭 😭 Po drugie ..samochod mi nawalil ..kolega mechanik za naprawe chce 1/6 tego co w warsztacie samochodowym , no i do dzis tluke sie do pracy autobusami echch..kawke by sie wypilo ...z tej rozpaczy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to by mi akurat pasowało, bo 10 i 11 mam wolne, dopiero 12-go siedze na maturze, ale chyba dzień roboczy dla reszty to nie bardzo, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moment tylko - Szam, masz wiadomosc ode mnie na Tlenie. Buziaki dla wszystkich 👄 Mysle o Was, ale na razie nie mam czasu, zeby wpadac tu na dluzej :( Jak sie zaczna ferie (w przyszlym tygodniu) - na pewno bede tutaj czesciej zagladac na co juz bardzo sie ciesze :D Poki co pa, pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya - może sobie motylka posłuchaj? :P Ja właśnie przesłuchuję raz za razem, wyłapując \"sentencje\" :) już sobie jedną dałam jako opis w komunikatorach :) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai ---> i dlatego sie wlasnie dogadac nie mozemy... :P Kaya --> oczywiscie, ze sie na diabelskich zarcikach nie znaja :) opowiadaj co mu powiedzialas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot :) a czemu ferie to dopiero w przyszłym tygodniu.. jak dla mnie to jakby się w tym przyszłym święta kończą .. i to jakos na początku ;) ;) hehe trzy sentencje mam.. a reszta.. to tak.. na różne okazję to sobie wyłapę.. wedle potrzeb hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek ....buuu motylka slucham a jakze ...tylko mi coraz smutniej ... on moze sobie wiesz .....z kwiatka na kwiatek fruwac :D a ja 😭 uziemiona jestem !! Tygrysek ...ja nic im zlego nie powiedzialam ...no tylko uslyszalam polski kawal o policjantach i znaku stop ...no i tak mi sie to wbilo w lepetyne ze zrobilam to samo co w kawale , czyli nie zatrzymalam sie przed znakiem stop , a pozniej buuu😭 tlumaczylam sie glupia!!!! ze znak STOP widzialam , ale policjantow nie widzialam ....wiec na otwarcie oczu mandacikiem mnie poczestowali!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya - przykro mi, ale popatrz z drugiej strony.. zaoszczędzisz na benzynie... a co do policjantów.. to zauważyłam.. że w wielu amerykańskich filamch itp.. ostro leją z Kanadyjczyków ;) np.. south park serial (jeden z moich ulubionych :) ) Wiem.. że tak se bredze.. już powoli... ;) ale tak naprawdę generalnie wszystko mam w dupie.. ;) ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc rogate ;-) Co slychac? bo nic a nic nie wiem... :-O :-) buziaki dla wszystkich, bez wyjatku!! 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka🖐️ majorek ....ehhmmm...no tak , masz racje ...ale moj Anielisko ...piekli sie na mnie ...za mandat ...no i wlasciwie to chyba przestane robic sobie zarty ze strozow prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigrisica ;-) 😘 :-) 🖐️ KAYA -masz racje, lepiej przestan sobie stroic...hihi ;-) bedzie taniej... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka - aa leci jakoś.. ale.. nie ma takiej rzeczy której nie mielibyśmy w dupie .. ;) ;) ;) Kaya robiłas żarty :) no tak.. to takie Polskie :) Pewnie dlatego Twój Anielski nie łapie tego jak Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ten motylek, co majorku? ;-) chyba Diably znowu cos knuja, tylko my nie wiemy co... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Haneczko .. padam ze śmiechu za każdym razem :D tylko mi te przecinki przeszkadzają ;) Właśnie.. ciekawe, która czarna dziura je wciągnęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ciekawe gdzie sie cała reszta podziała... :P A ja padam z nóg - po wiosennych porządkach. Myłam dziś też okna - i mam nadzieje ze deszczu nie będzie :P Szam ---> Dziękuję bardzo jeszcze raz za maile, zdjęcia i przepisy :D Już sobie zapisałam, jutro poczytam :) Jak będziesz miała chwilke to powiedz co wypróbowałaś i polecasz - moze na święta postoje troche przy garach :) 🌻 I narobiłaś mi niezłego smaka na te gruszki... :D Majorek ---> a Ty jakiego psiaka masz ze na niego klucha mówisz? ;) Air ---> Co z Frodem? :) Jak sobie pomyśle o małym kociaku to ja chce mieć drugiego kota :D heeh.. Tygrysek ---> Ja myśle ze sie jakoś zobaczymy w wakacje :D Coś sie wykombinuje :classic_cool: PS. Za Twoją radą - uzbrajam sie w cierpliwość... Jeszcze mi dzisiaj ciocia przemówiła do rozumku - i już sie tyle nie martwie... :)❤️ Dzień dobry ---> :)🌻 Ktoś ---> :) Skoro Ty nie Kai to ja nie wim ;) Mayka --> :) To co nam zaśpiewasz? ta.... a mój Anioł to mi dzisiaj napisał ze jest w Pile.. :P I cosik tam załatwia kurka wodna.. Ciekawe co. A potem sms ze Piła ładna nocą, muza i piwko i wiecej nic nie trzeba.. Cholera... :P;) A ja tu z tęsknoty usycham... :P No nic, jak nie ma zadnej imprezy to ja skacze do wyrka :) I na dzisiaj też juz mam wszystko w dupie :P:D papa 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya ---> :) Jak to sie mówiło... co to za uczeń bez dwói? Tak więc tym mandatem to sie nie martw :) Pozdrawiam cieplutko :) (to mamy dwa Diabły z Kanady tak?) 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles to Ty nie widziałaś zdjęć mojej Brysi? :) Na mej stronce jest jedno zdjęcie chyba (a planuję więcej), kiedyś wczesniej też jeszcze podawałam jak u kolegi miałam kilka swoich zdjęć:) Czy jest tu ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles....zgadza sie ale nie dwa diably tylko trzy ...bo mamy tez znudzonegocenzura!! no to juz nas jest gromada :D:D ,a moze sa jeszcze jakies inne ukryte diabelki o ktorych nie wiem jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{cześććcc..hehehe NieDobry..Ty..hehe...to już nie tyle.... że pies Cie trąca...ale ..i leje na Ciebie.......oooolllaaaaaaboga!@.......ihip...ihip..:D:D:D:D sorrki...byłem na piwie...hehehe.............malaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki...hihihihihiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahaha Hans jak mogłeś :D znów... ;) :) :) oczywiście wiesz co... i popsułeś mój nastrój, bo nie ma takiej rzeczy której nie miałabym w dupie.. ;) ;) ;) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, no Klosik nie obrażaj się... to z Motylka jest cytacik hihihih Kaya a Ty już spisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka diabelki :) Ostatnio bylem troche zajety i teraz znalazlem troche czasu, aby wpasc pod lozko. Nie wiem dokladnie co sie dzialo ostatnio i mam nadzieje ze wszystko u was jest O.K. Kai to chyba jakies swieto, ale ciesze sie ze znalazlas troche czasu dla nas. Pisalem o tym predzej ale sie powtorze. Byly rozne terminy, ale zaden nie pasowal. Stanelo na 10 Maja o godz 17:00 na placu Solnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×