Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Haneczka mowielam ze w wannie grozi nam peryskop;D:D zolta lodz podwodna...hahaha...Dobry...ty lobuzie;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie! przyjemnie, cieplutko, mieciutko... fiu, fiu... ;-) Gdyby nie ta reka... 😠 teraz na plecach...! zdiablona skoro to nie Dobry i nie ty to kto? Moze Borewicz sie cichcem przylaczyl? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peryskop w takim wytrawnym towarzystwie zawsze trzymam blisko ciała... :D:D ..łapy gdzies mi pobiegły ale już panuje nad sytuacja..chwyciłem sie trawy :O... Trawy ? :O:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko dla mnie bomba...i te bable...mmmm...marzylam o takim:) Dobry tez anielska mine ma...ale w takim towarzytwie to normalne chyba:D kto nurkuje zeby zlapac intruza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona Ty moze zanurkuj i powiedz co zlowilas, bo ja juz nie mam sily... rozanielilam sie, ja diablica jedna :-P ;-) i co to teraz bedzie??! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukołysze do mdłości i będziecie mi dziekowały mokrymi ręcznikami :O... Zdiablonaa ! Nurkuj i mów co tam widzisz...tylko nie patrz przez ta preryskop, bo i tak tylko dno zobaczysz :P:D:D Haneczko.. przysun sie daj dziewczynie więcej miejsca do nura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciii Haneczko ja tez rozanielona:) rano smola sie zamalujemy...nikt nie pozna;) lowic tez juz nie mam sily...a nie ch plywa jak lubi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takm razie Haneczko posun sie na odległośc peryskopowa ;):D:D .. Bedzie bezpiecznie dla ładunku :D:D u mnie ptaków coś nie słychać :O .. pewnie zima idzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry, ja przecie calkiem blisko jestem ;-) Nie czujesz mnie? ;-) Juz calkiem sie o Twoje silne ramiona oparlam a Zdiablona ma pol wanny do nurkowania.... :-D Ciekawe co nam opowie jak sie wynurzy... co tam sie takiego naogladala kobitka na stare lata...hahahahahahaha ;-) :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...co sie Dobry boisz o ten peryskop za bardzo;):D nurkowac nie bede i lapac lobuza tez mi sie nie chce...ale i on sie uspokoil troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :-D no jak tak wszyscy w tym czasie pisac bedziemy to nic z tego rozanielenia nie wyjdzie ;-) ale sie obsmialam! :-D :-D ja jej nurkowac kaze a ona tez nie moze ;-) To choc Zdiablona, wciskaj sie miedzy nas, cieplej bedzie :-D A tamto toto niech se plywa dalej... przyzwyczailam sie ;-) nawet przyjemnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest w ogóle moja gumowa kaczuszka ??! Moze to ona taka fikusna, bo przecie nie przyznam sie do winy :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tam co takie ciekawe plywa ..tj moz ejednak nurne sobie...hahaha..popacze se chociaz na stare lata...hahahaha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie nic nie plywa Zdiablona...hahahahahaha :-D:-D:-D to se nie popaczysz ;-) :-P hihii ;-) a to co plywa to bedzie albo kaczka albo peryskop.... ;-) albo Borewicz...hehehehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nurknac...nie nurknac...oto jest pytanie;):D zebym miala wieksze nadzieje na peryskop to bym sie zmusila:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam na Borewicza. On taki przeslizgły i nie można go w rękach utrzymać ;):D .. Jest głównym podejrzanym... bo i kaczuszka mi zgineła :O:(:D:D:D Bo on sie kiedyś pytał czy taka mała kaczuszka moze się rozciągnąć na dowolną długość :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem juz na prawde ide do lozeczka :-) wymoczylam sie, rozanielilam, jestem gotowa ;-) oczka sie kleja straszliwie 💤 papa!! 🖐️ 😘 spijcie slodko i uwazajcie na Borewicza! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dylematy moralne tu w sobie roztrasam a wy bieeedna kaczke probujecie rozciagac:O a ja stawiwm na tolka banana ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×