Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Ewa -> Dostałam od Ciebie zwrot... :( Do Max też nie doszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gio, akara! :-) 🖐️ fajnie, ze jestescie :-D a gdzie Zoska?? ;-) niech tez wraca, ino migiem! ;-) :-P Tygrys - palca? akurat do kafki to ja nie wkladam...hihihii ;-) :-D Zdiablona - to Ty korale tez spozywasz...?? :-O ;-) noo, ale jak Ci tak smakuja jak kasztanki... hahahaha ;-) :-D:-D Dobry - ;-) 😘 mala - nie trza sie bylo martwic zawczasu, widzisz? :-) buziaczek, milych snow! Tobie ewcia rowniez! 🖐️ A ja sobie tak mysle, czyby kielonka nie wypic... ;-) :-P bo mi od wczoraj dwa malutkie sie ostaly... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Akara - nie mogłaś? :( Kurde 😠 a inni mogą? Nie wiem, wysłać jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...qrde...normalnie ..oczy przecieram...:classic_cool:..się zdeklarowałaś ...mamy to na piśmie :P:D;) Eles..dzięki za fotosy..która to część..naszego kraju?? Akara.. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz Ci wysle inny adres na ktory mozesz wyslac te zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles, moglabys sprobowac jeszcze raz? Wyczyscilam skrzyneczke! Gio, witaj i szybciutko do Nas wracaj. Dobranoc diabelki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa... ja mam tak codziennie .. ;) A szczególnie jak jestem u mojego Anioła.. on wraca z pracy i pyta co robiłam itp a ja \"nic\" ;) Giovi.. miło Cię widzieć.. ;) dawnośmy nie gadały.. musisz poczytać ostatnią imprezkę :D Akara i Ty w końcu zawitałaś.. jak kurs.. ;) Elles ja na razie mam outlooka wyłaczonego, ale w tlenie widziałam, że coś słałaś. Haneczka.. a mi się właśnie przypomniało o tej pełnej butelczynie likieru pomarańczowego u Anioła w lodówce.. niedawno sobie kupiliśmy dla smaku :) ochh.. ;) Oo Borewicz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde...ja już dzis ..trzeci ..raz .. tak jak ..wczoraj ..Eles... kłade sie spać....ale jak ..Gio mi powiedziala..że ma 30kont mailowych...to normalnie...nie moge..cały czas sobie nie moge tego wyobrazić ..jak ona odbiera ..maile :D:D. dobra ..już znikam spać ..trzymnie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Borewicz - znikasz ? Nie bądź wiśnia, nie idź :P 😭 Jesczze wcześnie przeca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... Haneczka - bardzo ślicznie dziękuję, zazdroszcze Ci urody :) Fajne zdjęcia.. Takie kuszące :P:D hehe... Na lato planuję akty :P Ale nie wiem czy bede wysyłac :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem bez problemow, dzieki :). Siedze wlasnie nad praca domowa i sie wkurzam, bo mam za zadanie zrobic napisy do obrazkow, a kserokopia jest tak kiepska, ze za cholere nie wiem co sie dzieje na tych pieprzonych obrazkach. I badz tu madry, czlowieku 😡.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagadalam sie a was tu znowu przybylo :D Akara 🖐️ GIO urrrrrrrrrrraaaaaaaaaa fajnie ze jestes :D:D:D jestem zakrecona wiec ide odkrecic wode pod prysznicem...tam mnie nie wytropi peryskop;):D i do pracy :D zycze wsiem i wobec milego spania jak ja bede pracowala :) Tygrysku nie martw siem :) kogo nie zauwazylam mocio sorkujem i calujem :D znikam i za ubaw dziemkujem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez znikam :) Dobranoc Kochani ❤️😴 Poczytam co sie działo jutro :) (ale już widze cosik o stringach czyli ze sie działo ciekawie... :P) Zosia --> ❤️🌻 Dzięki. Co tak rzadko tu wpadasz? :( Buziaki Znudzony -> a Ty zdjęć nie dostałeś bo mi adresu nie podałeś :P Chyba ze to ten taki błazenkowaty - to wtedy wyśle ale już nie dziś :P:) Spokojnej nocy czarnuchy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles, ja tez dziekuje pieknie za foty - super te bialo-czarne ;-) A juz najlepsze to na lezaco... :-D Boskie! I w ogole przepiekne widoczki - gdzie to bylo robione? Aaa!! i zazdroscic nie masz czego, bo to tylko fotki ;-) tak jakos czasem mi sie dobrze na nich wyjdzie... ale tylko czasem ;-) :-) majorku - to na zdrowko Twoje i Aniolowatego :-) ten likierek oczywiscie sobie wypijcie ;-) Pa, rogate! Ja tez dzis sie zmywam o przyzwoitej porze :-) Kolorowych snow i karaluchy pod poduchy! :-P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo matko... czy Wam też od jakiegoś czasu Diabły szwankują.. a nie wiem jak Kafe całe.. ? Nie mogłam otworzyć, było trochę lepiej, bo wolno ale jednak się udało... chociaż jak chciałam odświeżyć.. to mnie czekanie znudziło :) A teraz znów to samo i nie moge posta wysłać... właśnie się uśmiałam i popłakałam z jednej animacji, któraś chyba ją tu dawała, a ja na stronkę swą wrzuciłam, ale okazało się, że nie oglądałam :D http://www.relaz.pl/art-market/motylek.swf Macie jeszcze raz :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz na pewno wszytskie Diably obudze, gdy mym schrypnietym glosem pobudke odspiewam :D :P :D Juz pora wstac Wyruszyc pod lozko I z przygoda spotakac sie :D Usmiech na twarzy A w reku miotla Tak wlasnie Diabel Podbija swiat :D Wiec wstaaaaaaaan I podbij swiat :D POOOOOOBUUUDKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara --> napisz cokolwiek, a potem powiedz, ze wlasnie takie cos wiedzialac i taka historyjke ulozylas :D GRunt do wyobraznia i \"gadane\" :D Borewicz ---> masz 👄 za skuteczny wyklad do Gio!! :) Tiak jest!! Teraz mamy to juz na pismie :D Elles ---> akty?? a czego?? ;) odwagi?? ;) desperacji ;) radosci ;) :D Gio ---> nio w koncu!! Juz myslalam, ze bede musiala wskakiwac na widly i Cie pod lozko porywac ;) Haneczka ---> jak nie palec to co wkladasz do kawy???? :P :D Zdiablona ---> sie nie marwilam a wsciekalam!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) [słoneczko mocno do was uśmiechnięte] :D Elles ----> dziękuję za zdjęcia :) kurcze jak masz fajnie, że możesz sobie na spacerek na plażę iść :) Akarka ----> prace domowe z języka po prostu są dla mnie koszmarem. Szczególnie teraz na hiszpańskim \"wstaw wyraz w odpowiedniej formir\" grrr nie cierpię tego :P Gio ----> wracaj szybko do nas. Hmmmm 30 kont mailowych to jest coś, jak ty to ogarniasz? Kocio spał spokojnie całą noc, a ja wręcz przeciwnie. Cały czas nasłuchiwałam co on tam robi i czy się dobrze czuje i teraz jestem niewyspana :O ale ważne że z małym już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, ostatnio się nie składa zupełnie, więc jak pisałam, sobie właśnie do Was doskakuję! Troche żal, że Wy tu sobie żyjecie, a te moje doskoki nie są w stanie oddać mi ani kawałka Waszego bycia tutaj. Oj, chyba się zakałapućkałam:-D Pozdrawiam Was wszystkich ciepło, zwłaszcza że w Wawie leje i jest szaro, buro i nijako. To taki dzień na położenie się w szafie lub pod łózkiem (hihi), na posuchanie spokojnej muzysi i na po-bycie ze sobą. Cóż, praca wzywa czy raczej wyzywa, no i pakujemy sie w te undergroundowe środki komunikacji miejskiej, oddychamy agresją, nienawiścią i nieumytymi ciałami i umysłami i w takich nastrojach podążamy do pracy. Można sie zawsze odgrodzić, ubrac na uszy ulubiona muzykę i oddać sie w całości marzeniom słuchowym.... hm, troche chyba przysmęciłam.... mam teraz pytanie z innej beczki do osób mieszkających w Wawie. Moja siostra - studentka (kończy we wrześniu) szuka pokoju do wynajęcia. Nie stac jej na mieszkanie, żyje z części renty po tacie (druga czesc posyła mamie), więc max. mogłaby płacić 350. Jej znajomi już powynajmowali wspolnie mieszkania, wiec nie ma sie gdzie dokwaterowac. Mówi ze nawet moze mieszkac u jakiejs starszej osoby, pomagac itp. Jakbyście cos wiedzieli lub słyszeli prosze Was bardzo o kontakt na adres : au_dela@tlen.pl na razie sobie idę, ale zajrzę tu jeszcze zapewne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeee :) wlasnie wrocilam do domku i ide spac:) Tygrysku sie nie wsciekaj to szkoszi na futerko;):D prorszem o lulanke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> :D 🖐️ :D Szamcia ---> wiem o co Ci chodzi i sie nawet zgadzam :) Zdiablona ---> juz sie nie wsciekam, teraz staram sie nie zasnac :P Ach spij Diabelku Szaro jest, buro jest Wiec spiiij Diabelku Oczka zmroz Wyspij sie Musisz przeciez sile miec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegam sobie po stronkach kulinarnych wyszukując ciekawych przepisów. jak ja uwielbiam gotowac!!!! czy sie mnie tylko wydaje, czy nam stronka zawisła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich tak pozno ale mozna by powiedziec POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie wy wszyscy jestescie dziewczyny dziekuje za meile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło mamo!!!! Łeb pęka, wciąż suszy... ale witam Was Dabołki :D Na nowym Allenie byłam ale nie pamiętam za zbytnio....hihihi ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszyscy kosmaci :classic_cool: No właśnie, gdzie jesteście? ;) Coś nas mało... U mnie sie niedawno rozpogodziło ale o 16 to lało jak z cebra. Dzień Dobry -> komplemenciarzu jeden :P Dzięki za fotki tez :) Majorek -> Klucha to mój piesio, nazwany tak przez Anioła - bo duży biały i ciężki (dwa razy go niósł i dwa razy został oblany heheh :P Pies był po głupim jasiu bo trzeba było mu robić prześwietlenie) no i podhalan :) Haneczka -> Mnie też troszku zal ze wybyłam bo omineła mnie super zabawa ;) Ale do 5 to ja bym nie wytrzymała... :P:) Fajnie ze podobały Ci sie zdjęcia :) Szam -> Ja proponuje wydrukować sobie nasze rozmowy pod wyrem i przy muzyczce czytac je w drodze do pracy :) Kiedyś tak robiłam jak nie miałam czasu siedziec na necie hehe ;) Tylko ze wtedy ludzie w autobusie brali mnie troche za szajbusa.. :P No cóż :P Tak sie czasem dzieje jak raz po raz wybuchasz śmiechem.. :P później to ja sie starałam uważać ;) Tygrysek -> :) Mam nadzieje ze już się tak nie wściekasz :) Airku -> Jak tam kotek i jego kupka? :P:D Nie martw się, na pewno nie czuje się tak źle :) Ktos -> heee? Na czym byłaś? :P Co to w ogóle i o czym i z kim? :) Ja ostatnio byłam na Samuraju chyba. Borewicz -> Ja mieszkam w Gdyni, zdjęcia są z Orłowskiego mola :P To Ty nie wiedziałeś nic o orłowskim klifie? :P;) Jak będę miała nową sesję zdjęciową to może powysyłam jak się trafi cosik ciekawego.. :) Kwiatki dla wszystkich wymienionych i nie :) 🌻🌻🌻 Fajnie ze jest wiosna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×