Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gio... Na mojej stronie... Fakt, że zdjęcia przeze mnie wykonane nie są za dobre... Ale na pierwszej stronie jest moje zdjęcie. www.skenestudio.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mógłby powiedzieć tym chłopakom od siatki, że serce, to się ma tylko jedno... :-) Jeszcze się trzęsę... :-0 Grupa Blond-Borewiczowska... Dzięki za zaproszenie :-) Jak będę w pobliżu, to się zbierzemy do kupy... (sic!), tylko jakiś szybki kontakt musimy ustalić... Znudzony... Podłączyłem kamerę do peceta (i mam kabelek... :-D)... wszystko eksrtra, tylko nie pozwala mi przegrywać nieskompresowane...:-( Upiera się na MPEG-1 albo MPEG-2... Jakość ekstra-super... I Wisła mistrzem... No, no... upijam się dzisiaj chyba... na wesoło... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok ..obejrzalam ..jestem pod wrazeniem ..twoich zdjec ...!!! Fotki super ..szczegolnie ..ta Pani ze skrzypcami ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Amok ---> ciebie trzeba chyba terapią wstrząsową potraktować. Nie można tak podchodzić do siebie. Te zdjęcia na tej stronie są twoje? Jeżeli tak to mi się podobają. Szczególnie kobieta w sepii i z saksofonem :) Mam nadzieję, że byłeś na tej zupie i smakowała :D Gio ---> daj spokój, co się będziesz cięła :) Ja mam rozmiar L, rzadko się zdarza M :P a się nie tnę :D Elles ---> nie opowiadaj tu takich historii bo się ludzie dołują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airku... ❤️ dzięki.. ale w spodniach wyglądam bez zarzutu... tylko właśnie.. chodzi o to ze króciótkie spódniczki odpadają :( Bo łydki.. to jeszcze spoko.. a uda..hmm za mocno są zbudowane chyba no i sie zastanawiam co bym mogła z tym zrobić.. :P:( Gio ja nie wiem ile mam w biodrach, wiem ze w pasie to jakieś 8 cm za dużo.. :P cholera.. I denerwuje mnie to bo dwa lata temu.. to wyglądałam dużo lepiej...;) Ale ok.. już nic nie mówie ehheeh... ;) Moze w Reserved dziwna rozmiarówkę mają.. A spodnie fajne, szerokie, jasne, 60% len.. :) Uwielbiam takie :D Linking --> trzy Diabły we Wrocławiu siedzą, wyrwij sie kiedyś na piwo... :) Amok --> Marudo jedna, na pewno nie jest tak źle ze straszysz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety straszę... Taka jedna znajoma mi ostatnio powiedziała żebym swoich zdjęć nie pokazywał bo ludzie potem po nocach koszmary mieć będą... ;) A zupa była i impreza tez niezła. Jednak Kazimierz żydowski w Krakowie ma swoją atmosferę... I te nastrojowe knajpki... Rewelacja... Udało mi się troche portretów podgladanych zrobic.. Tzn takich że fotografowana osoba nie wie że się jej zdjęcie robi... I chyba niezłe zdjęcia najnowszego modelu Porsche... Ale to nie o samochód chodziło tylko o kształt, bryłe i odbicie w szybach... Chyba niezłe ale jak się naprzyglądam i dalej bedzie mi się to podobało to moge światu pokazać... Niech pada na kolana ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking czy probowales nagrywac z wideo kamery Ntsc na Pal ? Gio to pilnujemy dzisiaj ubranka ? :D Amok ogladalismy twoje zdjecia z Anielica i bardzo sie nam podobaly, Brawo. AIRek hejka Akara lecielismy nad Amsterdamem dwa razy, za kazdym razem machalem do ciebie lapkami :) w samolocie na ekranie wyswietlala sie mapa trasy lotu, wiec wiedzialem kiedy machac. :) Fajnie byla z Zosia, co. Mialyscie przyjechac na zlot ale nie udalo sie a szkoda, rozumie jednak ze nie moglyscie. elles hejka 🖐️ fajnie bylo ciebie poznac :) milo wspominamy to spotkanie, a do nastepnego trzeba bedzie poczekac nastepne dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anielico i Znudzony za miła recenzję... Jak człowiek takie słowa czyta to i nowe checi nachodza żeby coś zdziałać... Jeszcze raz dzięki ;) Pozdrowienia z Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR... Te zdjęcia są moje... A terapia wstrząsowa? Bardzo by mi się przydała. Spróbujesz? ;) Dzięki za miłe słowa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ...Znudzony ..:D...siemanko...!...Ja sie tak tego ubrania to nauczylam pilnowac ..odkad 5 dziewczynek po chalupie biega ...!!!:D. ..jasny gwint ..nic polozyc nie mozna ..zaraz po katach porozwlekaja ..! ..jak tam basenik ..mozna juz nurkowac ..? teraz to se w brode pluje ze do Wroclawia sie nie skusilam ....zrobiles \"wejscie smoka na rynku\"..z tymi rogami... ..nie ma co???...:D A ty zaluj ..ze cie nie bylo ..z Basia w Warszawie ..:D..mam nadzieje ze czytales ..cosmy wyrabiali..!:D A jak tam bylo w podrozy ...w samolocie nikt nie chcial zakosic sztućcow ..?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ...Znudzony ..:D...siemanko...!...Ja sie tak tego ubrania to nauczylam pilnowac ..odkad 5 dziewczynek po chalupie biega ...!!!:D. ..jasny gwint ..nic polozyc nie mozna ..zaraz po katach porozwlekaja ..! ..jak tam basenik ..mozna juz nurkowac ..? teraz to se w brode pluje ze do Wroclawia sie nie skusilam ....zrobiles \"wejscie smoka na rynku\"..z tymi rogami... ..nie ma co???...:D A ty zaluj ..ze cie nie bylo ..z Basia w Warszawie ..:D..mam nadzieje ze czytales ..cosmy wyrabiali..!:D A jak tam bylo w podrozy ...w samolocie nikt nie chcial zakosic sztućcow ..?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mykam spać. Zmęczon jestem okrutnie... Miłej nocy wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - juz po imprezie :D podobno smakowało i wszyscy wyszli an własnych nogach pochwale Wam sie - moj Aniol jednak przyjechal :D mial jechac do domku o 22.00, ale ... zostal i pomogl mi posprzatac wycieral slicznie naczynia i znosil je do mycia :D a potem przytulil, poopowiadal troszke dal najnowszego Coelho i przykazal przeczytac do nastepnej soboty a dzisiaj obchodzilismy mala rocznice dokladnie rok temu wyslalam do Niego pierwszego maila :P Znudzony - dwa lata - to pewnie bedzie juz Diablow czesc 5 :D i wtedy drzyj Wrocku - chyba wszyscy sie zjedziemy :D a ja na pewno nie przepuszcze takiej okazji i pozdrow Anielice Gio - jak to 5 dziewczynek? chyba czegos nie wiem ;) Major - opisalam Ci an tlenie wszystko, ale zniklas wysylam Ci to samo mailem, bo chyab zaraz znikne jutro nastepna partia gosci :D Blondi i Borewicz - ja mam w e Wrocku znajomych i zamiezram ich nawiedzic w czasie wakacji mam nadzieje poznac wtedy smak Nieba ;) Amok - zdjecia sa super, mnie tez sie sepia podobala a saksofon uwielbiam :P dobranoc - niech Ci sie przysni cos kolorowego :) ja tez znikam mam dosc :P a gotowanie zaczyna mi sie podobac :D Elles - jak ja bym chciala schudnac :( ale chyba geny nie te :D lubie siebie taka jaka jestem, choc czasami mi sporo tu i owdzie wystaje :D a jak biegasz z kudlatym, to wszystko bedzie ok Tygrys - jak tam mgr? dopinguje Ci caly czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony --> 🌻 wszyscy bedziemy czekac z niecierpliwością.. :) Mała --> ❤️ Fajnie ze impreza sie udała, oby tylko udane zawsze już były :) Hmm... ta książka to pewnie 11 minut :) Powiedz jak przeczytasz czy fajna :D I pozdrów Anioła od nas, trzymaj sie cieplutko, kolorowych... :) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff pobieznie tylko przeczytalam :D Napisalam 7 stron, czyli caly podrozdzial :D a na te 7 stron ma 26 przypisow :D Moj promotor przypisy kocha, to niech ma i sie cieszy :D Link --> ups, mlay byc, juz wyslam a ze Wisla mistrzem jest powodem aby sie upic ale... na smutno!!! Legia moja tak beznadziejnie grala... grr Za trzymanie kciukow i doping wszystkim dziekuje. Jutro tez prosze o to, bo definitywnie jutro skonczyc pisanie musze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha...hihihihi..jeszcze w głowie mi szumi ::D:DL:D...........malaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki...hehehehe...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ....na piffie byliśmy standartowo w Niebie ..jak szedłem na spotkanie ..to jedna połowa ludków .. w rynku ..wracała juz ..nawalona ..a druga ..szła sie :):Pnapić :D..w niebie było ..tak jak zawsze klimat i te sprawy ...tylko Was brakowało ..siedzieliśmy nawet w tym samym miejscu co było spotkanie :)..najpierw z Blondi ..obrobiliśmy wam tyłki :P;):D..potem przyszedł Blondyn ..no i sie gadka urwała :D:D..znaczy się ..my juz mieliśmy w czubie ..a on jeszcze nie :D:D..posłaliśmy sms-ka ..do samego Znydzonego ..co by sie zameldowac ..:)..no i Blondi z Blondynem poszli jeszcze w tany..a ja do domu :) jak widać na załączonym obrazku:D:D:D ..no to tyle w telegraficznym :D..Linking nie dojechal :P...a o Kaśku zapomnieliśmy ...qrde!!pewnie mamy przesrane ...Kasiek ..sorrki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak Borewicz...przerąbane macie ;) :P jestem zła, oj zła...pół dnia roboty na marne...a nie sypiam od kilku dni, bo się nazbierało roboty...a jutro do pracy...co za podłe zycie...chce na wakacjeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o....Kasiek .....e........no,...ten.....tego....no,qrde! no formalnie zapomnieliśmy ..własnie jak juz siedzieliśmy ..to się kapneliśmy że Ciebie przegapiliśmy ..qrde!..naprawde starasznie mi wstyd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej znudzony, trzeba bylo mocniej machac, to moze bym zauwazyla :D. Elles, kotku, za pare latek bedziesz wzdychac do tylu latek ile masz teraz i wspominac jaka to kiedys mialas figurke ;), wiec nie marudz :D. Ja tez mam nogi mocno zbudowane, i co z tego? Wcale sie nie waham jesli mam ochote na zalozenie spodniczki mini, jak sie komus nie podoba to moze nie patrzec :D. Tygrysie, na jaki temat piszesz? mala, lubisz Cohelo? Ja nie przepadam jakos. Amok, Gio, AIR, linking 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej HO Diabełkowo zasmolone i Wy diablice i czarci!!! :-) Informuję, że mam dziś urodziny - stawiam skrzynkę wina i torta. Życzenia przyjmuję drogą elektroniczną. Proszę uznać 23 maja za dzień wyjątkowy! ....Ok dośc prywaty :-) To gdzie ten diabeł? Hmm! Właśnie ogladam apokalipse i chciałabym żeby diabeł wyglądał jak pułkownik. Mafia? Tu wszechmogący. Słyszycie mnie? Odbiór. Coppola to geniusz. A oglądaliście wczoraj mecz siatkówki Polska - Portugalia? MNIAM :) 3:2 lala Elles Ty tam uważaj szalona. szam - nie wiem jak tam koledzy koleżanki, lepiej być ostrożnym. :) A z blusem...hmm no ostatecznie może być. Wczoraj miałam wyjątkowy dzień Prezentowo-zakupowy - fajna sprawa - prawda kobitki? he he :) Amok jak siedzisz w dole to może Ci dźwigi ze stoczni podesłać? Wyciagna Cie raz dwa z tych krakowskich sentymentów. To jak? Podeślesz mi coś noweszego? A wierszyki komentujące wydarzenia sa ekstra. Można zapisywać to jakoś, co? Przejdzie do potomości :P Ludzie ja tez chce te działki, ogródki i porządki w basenach czy innych przydomowych stwach..nie mam tutaj ani kawałka ziemi. Rzeby sobie posadzić kwiatki i drzewka tzreba przez pół kraju do babci jechac na wieś...a kto ma czas? allegor jest spoko - aukcje nalezy obserwować i licytować nalezy w ostaniej minucie - wpisujesz swoje maximum i czekasz czy Cię nie przelicytują. To dobry i tani sposób na książki i inne rzeczy. Dziś kupiłam kolejne 3 książki w tym fajny nowy słownik za 2/3 ceny sklepowej. :-) Poza tym znalazłam dla mojego lubego 2 ksiązki, które ciezko dostać, bo nie były wznawiane po pierwszych wydaniach. Tygrysem a ja dziś spotkałam na telefonach mojego promotora sekretarke..automatyczą. Jeszcze jeden dzień i zwariuję. Odechciea mi się pisac końca i początku jak nie wiem czy zaakceptuje mi środek..bo jaki to ma sens. Pisz pisz...i kończ Waść. Wstydu oszczędź :) linking - u Ciebie też basen? Gdzie Wy mieszkacie? U mnie tylko może i nie trzeba go napełniac na szczęście...ale woda czystra to chyba zbytnio nie jest. NIC NIE ROZUMIEM. Biedronka - a skąd do nas stukasz? Bo ja tu też jestem przecież zupełnie nowa i zupełnie przez przypadek hihi więc się bedę trzymać razem...nawet jak jacyś pomarańczowi będa nas atakowac. Bo ja tam pomarańczowych zawsze wspieram...nawet jak mnie denerwują hihi Chciałam powiedzieć ze Dark Elf ma najdłuższe rzęsy na świecie - może zaraz po Szafirowej...choć trudno mi na odległość porównywać. Zrobimy może jakieś mierzenie na imprezie!!! Elles masz rozmiar S i chcesz schudnąc? Matko boska..to ja chyba powinnam pzrestać w ogóle jeść, bo przecież z rozmiarem 38 powinnam mieć zakaż pokazywania się publicznie :P A w uchoto panietka dawno nie dostała? 8 cm za dużo...a za dużo weg jakiej miary co? A może to jakaś prowokacja...albo po prostu potrzebujesz żebyśmy Ci napisali - elles my dear spokojnie jedz sobie czekoladkę, pij piwo i się nie martw - wolno Ci. Jak usłysze tu jeszcze jeden teks o rozmiarze S to osobiście zrobie z Diabełkowa prawdziwe PIEKŁO! Aha i chciałabym wprowadzić zakaż używania wyrazu Reserved w mojej obecności. Bardzo proszę. Wyjaśnie na prywacie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi... :-) W ten szczególny dzień... życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności... i żeby ten piasek w zębach skrzypiący nie zniszczył Ci szkliwia... I jeszcze weny twórczej i świetnych plenerów, i żebyś kiedyś nas na imprezę na plaży zabrała... :-) 😘 x 102 I nie zapomnij, że byłem pierwszy... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi ..no skoro stawiasz..wino ..i torta..no wszystkiego Naj!!!!!!najleprzego🌻..i radości :) czy to tez była droga elektroniczna ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz --> :) no to ładnie sie wybawiliście.. ale na miejscu Kaśka to bym biła.. i patrzyła czy równo puchnie... :P Nieładnie... :P Akara --> nie nie.. za pare latek ja chce wyglądać lepiej niż dziś haha ;) A po Tobie nie widac nic, Ty masz filigranowa budowe... :) 🌻 KOFI ---->> WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA :D ❤️❤️🌻❤️❤️ (Link, czemu mnie ubiegłeś no.. :P) Ale ja Ci jeszcze ładne życzonka na maila poślę :) 👄 Dawaj torta... :D W Sopocie bede sie pilnować... ;) hehehe.... chyba :P;) A jak nie to mnie mam nadzieje wyprostujesz... :P:D A co do tego rozmiaru, którego nie moge wymówic... to w Berlinie kupowałam stringi i były XS... :P:D haha... Mimo to.. ja też nosze rozmiar 38 :) Nie wiem skąd ta S... w tym... sklepie.. :P (bardzo poprosze o wyjaśnienie na privie, ciekawam niesamowicie) A poza tym.. jak pisałam.. to słowo.. :P to Ciebie nie było hheeh.. ;) Taaaa... czy ktoś sie jeszcze tak ładnie zakamuflował jak my...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking.. :) Impreza na plaży - nie ma sprawy, poczekaj na sierpień, będzie Szam i ja i Kofi też na pewno, moze Tygrys... Moze Katarina (nie wszyscy znają) i.. kto wie kto jeszcze bedzie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz.. naprawdę dobranoc :) Borewicz.... :P:D Myk pod kołdre.. bo jutro sie bede na nogach słaniac... :) 🌻😴👄 Nie budzić mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akarka cos ty, chcialas abym wyskoczyl z samolotu abys mnie zauwazyla, gdybym lecial z Kachni to moze bym sie i zdecydowal, na jej biustonoszu smialo bym mogl w Amsterdamie ladowac na jakims dachu, jak to bylo ? huje na dach ? widzisz czego sie od ciebie nauczylem :D Borewicz ty kretaczu, przylapalem Anielice jak ci Sms wysylala, a ty zeby zagmatwac i zamydlic, przekrecic, piszesz ze ten sms byl do mnie, na jej telefon :D Szalenie nas rozbawiles i z przyjemnosica przeczytalismy wiadomosc od ciebie. Nie darujemy ci ze o Kasiek zapomniales :) Kofeina pieje z toba, takiej okazji przepuscic nie moge zycze ci duzo szczescia i milego czasu na forum pod lozkiem :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Pamietaj ze Link to moze myslec ze byl pierwszy bo blizej mieszka, ale tak naprawde to ja bylem pierwszy bo ta wiadomosc leciala zza oceanu. :) elles ja tez chce na imprezke na plazy, hi hi. linking 🖐️ wlasnie probowalem ogladac Nikosia ale moje codeki .avi nie moga go odczytac, to samo z innymi. Moge natomiast Wojne domowa. Jakies pomysly dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam o akarze i zosi w holenderskiej knajpie i o h.... na dachu, ale jaja, z anielica sie usmialismy, a zlot w W-wie az sie chcialo byc z wami, szkoda ze nie moglismy tam byc, jednak tak obrazowo to opisaliscie, ze bylem tam wirtualnie z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×