Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gio skarbie moj, podoba mi sie twoja troska o Anielice, wlasnie czytalismy z nia i smiali (pozytywnie) fajna jestes babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznałem ja kiedys na czacie... I jakoś tak spodobał jej się nick... To jej go dałem... A potem ją tutaj kiedys spotkałem... Nawet teraz nie wiem dokładnie co się z nią dzieje.. Miałem ją przez chwilke na gg.. Przy innej okazji pozdrowie od Ciebie znudzony... Chyba że nie będzie już takiej okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala..hehe...chora na poimprezowe;):D Amok...ja sie obrazilam na ciebie i masz przediablone😠 Kofi no to ja tez macham lapka:) Air no pewnie ze cudna jestes:) ale w taki ziab na rowerze:O brrrrr Znudzony a wedlug mnie najlepszy dla Anielicy bedzie rum janek;):D Tygrysku fotke ci DD obiecal wyslac...cudna jest slowo...opijemy opijemy tylko szybko sie bron bo mnie suszy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za co się obraziłas na mnie Zdiablona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, bedzie jeszcze okazja, pozdrowisz Fanaberia :) Zdiablona ---> jeszcze troche to potrwa, musisz wiec wytrzymac ;) Znudzony --> ja sama nie wiem jak to robie ale mowiac szczerze, ledwie ciagne :P I marze o tygodniu wolnym, zeby sie wyspac, odstresowac i o niczym nie myslec. Spoko, Tygryski to brykacze, sa dzielnie i zawsze daja rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony ❤️, nie bede niczego prala - obiecuje:-) dobra, kończę pisanie na dziś, może nie tyle pisanie co uczestnictwo.... słucham sobie starego, dobrego The Cure...jak ja tego dawno nie słuchałam, ale kumpel przyniósł mi koncert na Dvd, nie mogłam sie oprzeć.... see U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc diabelki kofane 😘 ..wpadlam do was jak po diabelski ogien i zaraz znikam ...mam dzien zaladowany idealnie praca wokol domu .. Tygrysek ...no moje Najwiekszegratulacje za ...100 stron pracy ...ufff..masz sile dziewczyno...🌻 Szam ...podaj lapke ...tez mam roboty po .... uszy ..nic to wkrotce poleniuchujemy sobie :D Giovinetta ..badz kumpela ..nie graj mi na ostatnim nerwie ..zazdrosna jestem o wasze spodkanie w Warszawie ...buuuu i jeszcze zdiecia ...no nic mi nie pozostalo tylko pochlastac sie ...buuu Amok ...bylam na twojej stronie i ...cudowne zdiecia ..to moge tyle powiedziec znudzonycenzura ...hejka ...no wreszcie jest pogoda ..ja solidnie biore sie za prace domowe ..wiesz przy wolnym dniu ..relaks nalezy sie?? prawda?:D:D:D Zdiablona ....🖐️ Air....🌻 wszystkim nie wymienionym ..braterskie diabelskie usciski ..przesylam do uslyszenia wieczorem mam nadzieje ...pa ...pa ..pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diabolki:) Tygrysek - gratualcje z powodu napisania pracy:) Gio,Akara- dzieki za porady zdecydowalam grzywa bedzie a jak! Mam juz dosc moich wlosow potrzebuje zmiany:)Przesle zdjecia po przemianie:) Slyszalam o jakis zdjeciach z Wawy ktorych nie mam plissss ja tez chce:) Pozdrawiam wszystkich i zmykam robic porzadki w ogrodku:) AAAA bylam na Shreku swietny:)najbardziej mi sie kot podobal jak robil niewinne oczy:)usmialam sie jak niewiem:)Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkus --> dziekuje :D Bylas juz na Shreku 2??? Aaaaa tez chce!!! nic nie opowiadaj, tylko powiedz, czy rownie dobre jak pierwsza czesc?? U nas dopiero 2.VII. wchodzi na ekrany... :( Kaya --> :D dziekuje :D taka praca wokol domq jest przyjemna gdy ladna pogoda jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka diabelskie towazystwo. Pogoda sie klaruje, zaczyna byc cieplej, jest teraz okolo 18st i czasami slonecznie. Jesienia kupilem laptop i nie mialem go okazji wyprubowac jak dziala bezprzewodowo na internecie. Jestem teraz w ogrodzie i sygnal jest very good, podobna mozna sie oddalic od domu na 300 m, ale nie mam takiego duzego ogrodu :) W ogrodzie jest cudownie, ptaki spiewaja, zielen bujna, czysciutkie powietrze, sloneczko przygrzewa. Teraz ptaki karmia swoje pociechy i ja nie nadazam z dosypywaniem slonecznika i chleba. Ptaszyska maja cholerny apetyt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys ---> ja nie mam wersji podstawowej Tygrysa. Takie mam jakieś na motorze chyba, ale wyślij mi i tak, a nóż widelec nie widziałam :) Ja mogę pozdrowić od was Fanaberię, czasmi mi miga na komunikatorze :) Jutro się w końcu spotkam z Borewiczem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya a jaka jest pogoda z drugiej strony jeziora ? :) U nas w sobote i niedziele lalo, ale teraz sie poprawila, chociaz nie wiem na jak dlugo. Co robisz? bo ja troche odkuzalem wode w basenie, a teraz pije kawke po grecku. :) i sie relaksuje. Air to pozdrow Fanaberie i zapytaj sie, jak tam budowanie mostow, bo chcialbym przez jakis przejechac :) Pozdrow Borewicza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam an chwilke, bo praca wzywa :D Tigre - jestes niesamowita - congratulation Zdiablona - witaj w necie :) ide znowu do lozka :P - zmarzlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam ;) Trochę mnie nie było, zajęłam się pracą... mam teraz 17 stron..;) Dzisiaj pojechałam do promotora.. a tu się okazało, że dziś (zapomniałam, nie skojarzyłam.. mózg zajęty był czym innym ;) ) jest dzień rektorski... (święto uniwerku)... i teraz mam problem.. zonk :0 Mam radosną wiadomość.. chociaż nie wiem z czego się cieszyć, skoro to muszę teraz z tego intensywnie skorzystać;) - otóż dostałam w końcu książkę !! potrzebną do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj byłam na motorku, sesję zdjęciową miałam :D I było super hiper fajnie... Tylko troche zmarzłam... :) Oglądaliście podziemny krąg wczoraj? :)Też niezły film.... :classic_cool: Znudzony --> jak znów bedziesz w Polsce za dwa lata to musisz koniecznie przyjechać nad morze i wtedy bedziemy szaleć... na pewno sie zjedzie kupa ludków :D;) I niech Anielica już zdrowieje! Ech.. jak czytam czasem co piszesz.. o tym ogrodzie, to mnie z zazdrości skręca.. tam musi być przeuroczo :) Kiedy nam wyślesz jakieś zdjęcia, co? :P:) Amok --> wow... ale życzenia :) Biedronka --> napisz cokolwiek o sobie, co porabiasz, no wiesz, takie clu, które nam Ciebie przybliży... :) Majorek :) Cieszymy się z Tobą.. z tej książki.. :P:D Zdiablona :) ja pamiętałam.. ;):D Dobry wieczór :) 🌻 Akara --> humorek sie polepszył? ;) 🌻 Zosiu, zdrowiej nam szybko... nigdy nie lubiłam za bardzo łososia... :P;) heh Ghana --> ja Cie rozumiem doskonale... :D haha, też tak mam czesto ;) Trzymaj sie 👄 :) Szam --> ❤️ :) Przyjeżdzaj.. bo ja sie musze w ogóle.. wygadać, nagadać, naśmiać.. wybawić..:D haha... Imprezowiczka widze z Ciebie jak Diabli ... :classic_cool: znów jakieś spotkania.. :) Śmieszne z tym swetrem.. a teraz sweterkiem.. :) I nie wycinaj sie na żadnym zdjęciu!! uważam.. ze na każdym wychodzisz bajkowo.. normalnie jakby to były z gazety jakiejś zdjęcia :) Zresztą chyba wiesz o jakich mówie :) Pozdrawiam Linking... :D:D naprawde Ci sie pare razy skończyło.. czemu tylko pare? :P:D Kofi czymam kciuki :)🌻 Air --> jestem w szoku, co to za rynsztokowe słownictwo? :P:D Nie wiedziałam ze tak umiesz przeklinać hehe :P;) Pozdrów ode mnie Borewicza jak sie z nim spotkasz :D Gio --> Ty to byś sie potrafiła zająć chorym człowiekiem... :D🌻 Zaraz by szybko wyzdrowial.. :D Kaya --> :) Fajnie ze znów Cie widac, miłego popołudnia, pracować wokół domu to czasem bardzo fajna sprawa ;):D Kiedy bedziesz w Polsce na pewno sie spotkasz z Diabłami :) Dark--> na pewno Shreka sobie obejrze jak mówisz ze sie uśmiałaś :) No.. to ide zrobić kolacyjke... :)🖐️ i 👄 dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony... Jeszcze jakieś zdjęcia?... Hmm... musisz mnie naprowadzić... Chyba za długo pracuję... elles... :-) czekamy z niecierpliwością na owoce... ;-) A w sprawie kończenia, to Zdiablona Ci podpowie, jak to było....:-D Majka...:-) Podzielamy Twoją radość... małej...:-) życzymy kolorowych snów... AIR ...:-) wybrała spotkanie w końcu J-23... :-D Kaya... :-) biega dookoła domu... I wszystkim i dobrego popołudnia!! Uff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles, humorek sie polepszyl, za to zdrowie pogorszylo . Przeziebienie mnie zaczyna kasac :0. 🖐️ wszystkim, ladnie to tyle stron nastukac kiedy biedna akarka siedzi w szkole? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking te zdjecia ktore dostales od innych, a nam je nie wgrales na CD :P Ellis no pewine ze przyjedziemy, jak tylko bedzie na tyle czasu :) i jakis nocleg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony - było już o indianach po diabelsku Zdiablona - spox jak co to spot wyrka diabelsko mocny wyjmem Tygrysek - ustaliłem na drodze przesłuchania, że na razie tylko propozycja padła Dark - gdzie grają Shreka 2 ? i oczywiście piffffko dla fszystkich diabełkowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, sama się pozdrowię, bo mi głupio, znudzony, że jeszcze żadnego mostu nie zbudowałam... :-) a ja taka zaganiana jestem, że jak wpadam na forum, to tylko, żeby poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, kochani :-) przyzwoitość nie pozwala mi tak milczeć... to ja, fanaberia, ale coś mi się ten nick popsuł i nie chcą posty się pojawiać od fanaberii zanim się rozpiszę, sprawdzę, czy teraz post się pojawi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, kochani :-) przyzwoitość nie pozwala mi tak milczeć... to ja, fanaberia, ale coś mi się ten nick popsuł i nie chcą posty się pojawiać od fanaberii zanim się rozpiszę, sprawdzę, czy teraz post się pojawi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanaberia, wrocilas! 👄 (w powietrze, zeby Ci wirusa czy innego swinstwa nie sprzedac ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam wszystkim :) A wiecie, że Borewicz ma pewne plany lipcowe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, diabły :-) niestety ktoś się chyba \"włamał\" do mojego nicku fanaberia :( więc od dziś występuję pod nowym! c\'est moi - fanaberia milcząca, ale obecna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanaberia, nikt sie nie wlamal, tylko posty sie nie wyswietlaja, bo swiatlo zgaslo ;). Musisz do adresu na pasku dodac 30 i zrobi sie jasno ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, co za stressssss.... moje posty się nie wyświetlały!!! zaraz założę sobie nowego tlena i pocztę tlenową i poproszę o zdjęcia i w ogóle o info... ufff... ale się napisałam! he he ....czy mnie jeszcze pamiętasz....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, fanaberia, juz nie pamietam kto to odkryl, ale dodanie liczby 30 do tej liczby na koncu adresu sprawia, ze \'zaginiona\' strona sie wyswietla i po stresie ;). Ja Cie pamietam, fanaberii sie nie zapomina ;D. O malo co nie zezarlam pazlotka razem z Toblerone, przykleila sie cholera jedna :D, dobrze, ze cos mnie tknelo zeby splunac i sprawdzic co to takie twarde :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli fanaberia nadal istnieje? cholera, zatem czeka mnie rozdwojenie jaźni?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanaberia aka pauli, kobieta zmienna jest ;), dobieraj sobie nick\'a do nastroju :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×