Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Kai...no nieeee....a niezłomny feminizm, równouprawnienie i takie tam?! :P bafcie sie dobrze...szkoda ze mnie tam nie bydzie ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..mam znów neta :D..wycieli mnie na 2dni..no ale jest ..pogoda słońce jeszcze sie nie schowalo ..to śmigam na pedały a...pozdrowienia od Tygrysa..byłem ..u niej na obozie ..rozbili sobie sami namioty poskręcali łóżka z patyków ..wykopali doły,okopali sie postawili szlaban..i biegaja z latarkami i mapami:):D..no i jeszcze dodam ..że tam jest koniec świata... tam nawet pogoda nie dochodzi ;):D..ale jest ślicznie :) no to ...śmigam ..na ....pe...rower :P:D:);):classic_cool: pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szybko, przelotem i tylko to najważniejsze :P;) Margot --> na tlenie masz wiadomość :) Kasiek --> jak ci ida jazdy? :) 🌻 Tentaga :D Fajnie ze jestes.. wiesz chciałam powiedzieć ze ja... tego.. :) nigdy teqiuli nie piłam... i teraz sobie pluje w brode ze nie spróbowałam, kurcze no!! Ale nastepnym razem moze... ;):D Mała, kurcze a co robisz w wawce? Na zlot przyjechałaś? :) Ja byłam tylko na pare godzin Tentage odwiedzić i Linke :D Dark :) Zebyś tam tylko nie miała problemów z biurokracją jak tutaj.. :) 🌻 Kai :) kaca nie miałas? :P:D Pozdrowienia dla wszystkich.. 😴🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka diabelki :) Przepraszam ze tak dlugo mnie nie bylo. Winne jest lato. Calymi dniami jestem po za domem, tak wiec nie mam czasu tu zagladac. Nie czytalem co tam u was, mam nadzieje ze wszystko jest O.K. :) Ja bede czesciej bywal dopiero jak sie oziebi. Goraco wszystkich pozdrawiam i 🌼 dla wszystkich. Jeszcze raz przpraszam i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że urlopowo wywiało wsie diabły ;-) ja na razie jeden urlop mam za sobą i teraz skrzetnie wykonuję swoje obowiązki zawodowe. Jakies przeziębienie sie do mnie przyplątało i jest tak sobie. Gwoli wyjaśnienia nie dotarłam do Bułgarii - wylądowaliśmy nad Balatonem - pogoda była super!! 31 stopni a wody 24 stopnie. Zuzia nie wychodziła z wody :-D Po drodze do Polski zwiedziliśmy jeszcze Budapeszt. Gdyby ktos reflektował na zdjęcia to prosze o kontakt mailowy lub komunikatorowy au_dela@tlen.pl Pozdrawiam i życze Wam udanych wypoczynków od codzienności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze zdrowia Szam. Chyba jeden tu zostałem nie licząc Znudzonego. Ale on, jak przeczytałas z doskoku sie pojawia. A jakoś rozmowa sam ze sobą jest bez sensu chociaż w domu czasem mi się to zdarza ;) I jesli mogę prosić o porcje zdjęć... Byłbym wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - ja jestem :D wlasnie wrocilam do domku :D wlasciwie z jednej strony to :(, bo Aniol przywiozl mnie i pojechal z powrotem teraz to sie pewnie dopiero za jakies 12 dni zobaczymy... Margotka - zostawilam Ci wiadomosc na komunikatorze :P Szamka - Tobie tez ;) wakacje przebiegaja wystrzalowo jutro na chwilke do pracy, ale potem do rodzicow :) pozdrowka :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles - moj Aniol mieszka w W-wie i dlatego tam bywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles - moj Aniol mieszka w W-wie i dlatego tam bywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, Szamciu - jakby co, to ja nadal w Wawie mieszkam :D Pozdrowienia dla diablow obecnych i wakacjujacych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos Kafeteria mi dzisiaj kiepsko chodzi... :o Ale mimo to: DOBRY WIECZOR wszystkim :D Dzisiaj spotkalysmy sie z Akara w Toruniu!! :D Spotkanie udalo sie wysmienicie - chyba nie mogloby byc inaczej :D Oprocz Akary poznalam rowniez jej meza i przyjaciolke! :D Zrobilismy sobie maly spacer po Starowce Torunia, zjedlismy przepyszne lody i poplywalismy lodeczka po Wisle :D Spedzilam z nimi naprawde cudowny, niezapomniany dzien, ktory jak wszystko co dobre szybko sie skonczyl... Akara ❤️ dziekuje :) mala - juz zabieram sie za odpisywanie :) Szam - ja sie pisze na zdjecia :) Kai - jesli zostaniesz w Wawce do sierpnia, to moze sie zobaczymy :D Amok 🖐️ Znudzony - ciesz sie latem :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi bardzo, ale mało mam ostatnio czasu na klikanie, więc rzadko zaglądam. Mam mnóstwo pracy, co właściwie mnie cieszy, bo jest ciekawa choć żmudna:-) Amok, Mała, Margot, Kai 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - ok - jak będziesz mogla, to wyslesz :) Margot - dzieki za odpisik :D - juz sie ciesze an nasze spotkanko :) - a moze ktos jeszcze bedzie mogl do nas dolaczyc? ;) dzisiaj ide na chwilke do pracy a potem jade do rodzicow i tam zostaje an noc, wiec juz dzisiaj sie nei pojawie :( no to trzymcie sie cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako gość... Gratulki za monstrualny już topik i miłą atmosferę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za dobre slowo i pozdrowienia, ja tez wszystkich pozdrawiam 👄 i 🌼 Borewicz dzieki za SMS wkrotce do ciebie zadzwonimy. Pozdrow akarke :) i kogo tylko spotkasz. Ja wyjezdzam na kilka dni w lasy i jeziora Kanadyjskie razem z przyjaciolmi. A teraz juz spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek Znudzony - tez bym chciala w lasy kanadyjskie, ale ... ;) Dzien Dobry - dzien dobry :D 🖐️ wlasnie wrocilam od rodzicow fajnie bylo :D spotkalam sie tez z kolezanka, ktora teraz mieszka niedaleko moich rodzicow no i pogadalysmy ponad 3 godzinki :D a teraz czekam na kolezanke i gadam z Margot ona siedzi w oparach farb :D ;) pozdrawiam wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć kochane diablęta :D Wróciłam wczoraj z nad morza :) Na pogodę nie mogę narzekać, było słońce, troszkę deszczu ale w sumie było nieźle. Leżeliśmy na plaży, Michol się spiekł na raczka :P i cierpiał przez dwa dni, ale jakoś to przeżyliśmy i potem było już ok :) Byliśmy w Gdyni, Gdańsku, na Helu - tam akurat była ulewa :o Elles ---> kurka wodna, szkoda, że się nie udało zgrać terminu spotkania. Mam nadzieję, że w końcu kiedyś się uda :D I tak weszłam na kafeterię i się zdziwiłam nowym wyglądem. Sama nie wiem co o tym myśleć, ja nie lubię zmian, ale jakoś się chyba przyzwyczaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc fszystkim🖐️🌼 a ja sobie wakacjuje i tesknie za moim Diablem....😭 wczoraj bylam troche na sloncu ale sierota kapelusza nie wzielam no i teraz mam za swoje...wczoraj dlugo lezalam z mokrymi okladami a dzisiaj i tak glowa tak mnie boli....okropnie... uwazajcie na slonce, Diaboly.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, Amok, no pewnie :D a ja jem obiadek :D a poza tym nie mam lodowki - w taki upal to jednak chyba przesada ;) no to smacznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - od razu widac, kto tu dyzuruje :D jutro, jak wszystko dobrze pojdzie (czyt. bede miala gdzie nocowac we Wrocku) to spotkam sie z Akarka, Jej Aniolem i Borewiczem :) trzymcie kciuki za to przedsiewziecie ;) a teraz mowie Wam dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukochane swiatełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade do Wrocka huuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Neta nadal nie mam, ale niedługo chyba bedzie jak nam wszystko wypali :) Znudzony :) Fajnie ze w końcu zajrzałes :) korzystaj z lata 🌻 i pozdrów Anielice :) Szam :) Ja bardzo bardzo prosze o zdjęcia :) Aaaa....kurcze, szkoda ze sie z Akarą nie zobacze... dzisiaj z nia rozmawiałam :D jest we Wrocławiu i piją ;):D ech... Odbije to sobie z Szamką :P:classic_cool: A u mnie tak sobie.. troche sie dzis nawkurzałam na nasza kochana służbę zdrowia... Do niektórych lekarzy to trzeba od 4 rano pod przychodnia czatować zeby się dostać bo przyjmuja 5 osób z kolejki!! Byłam bardzo zdesperowana.. 😡 Ale na szczescie udało mi sie dostać do innego lekarza... Tylko musze sie jeszcze do niego przepisać.. Poza tym to... chata wolna :D bedzie impreza ;):D Ale zaraz zwijam sie do domu, bo pies sie na mnie obrazi... tak sam siedzi i pewnie mi rozwala wykładzine w korytarzu z nudów :P Buźka dla wszystkich, nowych i starych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×