Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

6eść Formy i Foremki...ja tylko tak w przelocie ..ryjąc nosem..o poduszkę...widze ..że się coś leje..po stole :P:D Znudzony ..powodzenia..w poszukiwaniu pracy !..i dzięki za emilka..postaram sie coś jutro odskrobać ;)..pozdrowienia ..dla Anielicy :) Pani Ordynator...prosze ..polewać ..ale salami :D:D:D;) Tygrys&Akara.... ta... sabaty ...jakeś..babskie ..teraz ..w modzie :D;)..dzięki Tygrys..za sma-ka:) Mała ...uprasza sie o cisze nocną..tą proźbę..kierujemy zwłaszcza do Pani ):D:D Airka... e...... wyleciało mi z głowy ..;) Margotka...:)siemanka z ranka :D o...Elles ..hm...:)..sie rozbrykała:)..tu piwko..tam poprawiny :P:D a..propo spotkań..to macie wszyscy..pozrdowienia..od Kai ..jest odcięta od cyca-netowego ale kwitnie jej życie towarzyskie i zakłada szkołę języków całkiem ..obcych;) ..kogo nie wymieniłem ..to oczywiście specjalnie..co by mial pretęsje ..uzasadnione:P;) no ..to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie som fszyscy?????:O Akara, ciekawe imie dla kota, SETI...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo matkooo..ale misie ..spac chce ! elles >.czekalam na ciebie z ta flaszka i ..usnelam (chyba ktos ja dokonczyl bo rano pusta stala ):D Fajnie ze widzialas Szamanke ..noo Ona mondra kobitka jest !:D blixa >>..🖐️ ..juz Cie zauwazylam na Forum ..zostan ( mysle ze tobie nie beda przeszkadzaly moje ..kropki ) :D ( Bożeee..co ja zrobie jak tak Kocham te kropeczki ?? Nawet dowiedzialam sie na forum ,że tego sie nie da czytac.! ) :D Akara >>...ładnie to SETI ( po holendersku pewnie ) U nas byloby SETA ..:D daimon >>.. ja jestem to juz nas jest ..trzech . Dwóch bo ..Ja i moj brzuch ..i TY !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, jak zobaczysz gdzieś pościk z .... albo myślniczkami, albo innymi dziwnymi sposobami artykulacji, a nie jest to twój wpis, to znaczy, że mój. Weż się nie przejmuj...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No !.puściłem toto lotka..nie będę ukrywał że licze na wygraną!!:D..a co ! Gio...to jak to teraz ..trzeba pisać ..bez kropków ?!!!? :D:D..kiedy ja tak jak i Ty ..też uwielbiam :)..co za czasy... saszka.. czy coś gdzieś dają ..że taka frekwencja ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J23 New B>> ..no tak mi napisali .. ze nie znam kompletnie polskiej pisowni , ze przez te kropki nie mozna odczytac tresci , ze te kropeczki ..noo w ogole ze nic nie widac oprocz kropek i powinnam sie leczyc na glowe ..czyli ..krotko mowiąc ...@#$%&* ..jestem !!!:D Dobrze Borewicz ze tez lubisz kropeczki ..nie jestem sama na tym ziemskim padole ..!:D ..biedroneczki ..sa w kropeczki i to chwalą ..sobie ... ..majteczki w kropeczki ..oho ho ho.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...no tak ..jak ktos się uczuł ..Morsa..to pewnire że sie nie doczyta o co Ci idzie..bo jeszcze kresków brak :D:D:D:D a..miałem ..zapytać..jak kredyt ? gdzieś dostałaś ..?udało sie załatwić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J-23 ..powiem ci za pare dni zeby nie zapeszyc ..tfu ..na psa urok! Dlugo idzie zalatwianie a czas mnie goni! Najwiecej problemow mial moj stary zemna ..:D ..musial mnie przekupic zebym mu zgode na kredyt podpisala :D.. ( a to ja podobno mu takich dlugow narobilam . .czytaj ..zrozum tu kobiete) !!:D ..no co ..potem bedzie na mnie i bede musiala do roboty isc zeby to splacic ..:D szaszka ..🖐️.. :D ..od rana mam dobry humor ..siedze sama .. toz to raj na ziemi !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovinetta :)....nie rozumiem co komu przeszkadzaj kropki.....mi tez sie nieraz zdarza je popelnic:) dobrywieczor wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gio - no szkoda, ze ... z Toba wczoraj ... 3000 posta opic ... nie moglam ;) dzisiaj wypije za Twoje zdrowie i nie tylko :D ja tam uwielbiam czytac Twoje posty :D siedze sobie wbiurze Aniola i klikam :D mielismy zrobic pranie i nie wzielismy najwazniejszej rzeczy ... czyli ... spodni i koszuli ... ale mi sie oberwalo ... na szczescie z humorem :D :D :D widzialam dzisiaj sliczniutkie autko mojego Aniola - podoba mi sie bardzo ino mocno sie siedzen trzymam jak mnie \'przewozil\' ... chyba nie lubie takich predkosci ... Bore - a czemu mnie sie o cisze uprasza? jeszcze nie zaczelam wrzeszczec ... :P no i wygranej zycze ... zdaje sie, ze obiecales za nia zlocik w Kanadzie :P ;) Znudzony - witaj pieknie... wszystkiego naj w poszukiwaniu pracy... i pozdrow Anielice Tigre i Akarka - ale zescie daly czadu :D blixa - witaj ... :D daimon, elles, kasiek - 🖐️ no dobra - spadam pewnie bede jutro wieczorkiem pozdrowka milej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blixa >>.bo jak ktos nie ma sie do czego doczepic to sie kropek czepia :D ja juz ostatnio komus nadepnelam pare razy na odciski (chyba mnie ponioslo) i teraz mam efekty ! mała>>..Ty naprawde nie lubisz \"kosmicznych predkosci\" ? I fotela sie trzymasz ? to męczące chyba ..przeciez pasy sa do tego zeby cie trzymaly !👄 :D .. a ty masz widoki za oknem ogladac a nie sie denerwowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio (moge tak??) lepiej ze sie czepia kropek niz ciebie:) jak ktos ma niepowarzne problemy to sam jest niepowarzny:) mala....uwielbiam szybka jazdee...chce tu i teraz :(..najchetniej to bym polatalaaa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio..mam nadzieje..że się uda:) ..a co do kropkowania..pisania..no to ..deptaj ..po dociskach ..stawiając..między krokami ..kropki :D;) Mała...no ..co ..tak ..jakos zaczełas wczoraj ..rozrabiać ..i mi się przypomniał ..taki ..mail:D:D;)..pewnie tez go dostałaś :D blixi$pixi..myszka miki?? ktoś nowy ..bo wypadłem z obiegu :)..jeśli tak ..to witam .i o stan konta pytam ;):D ...no i widzisz....że trzeba z kropkami pisać:D:D:D:D;) ktos zapisał nr..totka..bo nie wiem ..cy juz mamy sie pakowac ..do Canady...cy....znowu w poniedziałek ..do pracy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mala jestem..i calkiem nowiutka..szkoda tylko ze mi sie wakacje koncza.......musze na studia wracac.......:).... J23....blixi pixi........slodkie to to:)......kochany jestes:)....... ......................................................................te kropki sa for you:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..dobra bede pisala między kropkami ..kropki a TY im tlumacz bo w temacie jestes !! ........>>>>> ............. .............. .. .......:D ....... ................. ............. ! ...........................................? .................:D ......................? ........................................................................... .............. ........... ............................. .........................:D.... .................. ......................???..........................! .................. ........................... ................ ........................... ..........:D:D:D ( # ) . . .. .. .. .. :D ....... ! Gio...👄 blixa >>..mnie tez juz sie czepiaja ..ale trzeba byc twardym a nie miętkim ..wiec sie nie daje ! Borewicz na dole masz numery Duzego Lotka ( # )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blixi&pixi.......e....no ...qrde..sie ..zburaczyłem ;)..od Twych..komplementów.no ..ale ..te ..kropki ..przyjmuje..na znak dobrej ..woli :D:D:D;) no ..to skoro ..jesteś nowa..to poprosze..w imieniu ..diabłowych foremek ..o garść ..wieści o Tobie:P:) mała podpowiedź( nr.Pin ,stan konta,posag jaki wnosisz )..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio vel Pani Ordynator od uśmiechu!! ......hahaha...no to teraz...mamy strone...XXL...hahahaha..i trzeba pisać maczkiem ..bo sie nikomu nie będzie chcialo przesówać :D:D qrde...no ale ..ja takich ..cyfr ..nie wysyłałem ...podaj ..te co wysłałem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo to pora spac . Borek ..jutro ci podam aktualne numery bo ja gram tylko w Multi a tamte od Duzego to ..ściemnialam !!:D Dobranoc wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio --> Ja mysle ze to Borewicz wszystko wypił, on tylko poczekał aż znikne i świsnął nam trunek!! ;):D Zgadzam się z Tobą co do tego ze Szamka to bardzo mądra osoba.. Nikt tak dawno na mnie nie wpłynął pozytywnie, nikt tak dobrze nie dotarł... a to było pierwsze nasze i tylko 2.5 h spotkanko!! Ja już sobie wypisałam w pkt. niektóre z Szamkowych wypowiedzi :D:D I zamierzam zastosować :) No i mi Twoje kropku w ogóle nie przeszkadzają... :D Ani Borewicza.. ani moje, bo mi się spodobało i lepiej mi się też tak pisze :D hehe Szam --> mam nadzieję ze podróż trwała krótko.. i ze nie masz aż tak drastycznych zmian w domku :D:D ❤️ A tak w ogóle.. bo jeszcze nie pisałam jak to całe spotkanie wyglądało... :D to umówiłyśmy się w Sopocie w empiku.. wchodze sobie.. i patrze.. patrze.. i chyba widze Szamki I. :) Podchodze i pytam czy to on :D a potem gdzie Kaska :D ale i tak musiałam poszukać bo luby Szamki nie wiedział :) A potem poszłyśmy sobie na piwko.. i po piwku do knajpki "Daily blues", całkiem fajny klimacik :D I niestety trza było się zbierać... Ale i tak było super..!! Mam nadzieję ze kiedyś to ja wpadnę do Wawki i zrobimy sobie dłuuugie spotkanie zeby się do reszty wygadać :D Blixa --> :) Też Cię widziałam :D 🖐️ Czemu mała, na czym latasz, co studiujesz, skąd jesteś? :P:D No to buźka :) 👄🌻 Borewicz a co Ty tak brykasz na forum...? :D aaa.. co do totolotka to pamietaj, wszyscy jesteśmy Twoimi najlepszymi przyjaciółmi :D:D I pamiętaj ze trzeba się dzielić, bo jak dzielisz to mnożysz :P:D:D Hahaa... numer pin... :D Mała --> no jak to szybkiej jazdy nie lubisz? :D nie wiesz co tracisz!! :D a na motorku tez nie lubisz? 🌻 i wypoczywaj, bo dzieciaki potem Cie zamęczą ;):D Dobrze ze masz zadowalający plan lekcji :) Halo, gdzie Was wywiało...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio..no ja myśle,że podasz prawidłowe nr..i do tego te co skreśliłem :) Elles..no ....ja siedze i czekam na efekty ..bo z młodym walneliśmy ..Aktimela ..i będziemy sprawdzać ..kto pierwszy wstanie ..ale że ja stary oszust ..więc będe garowac do rana :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze fajni jestescie....mala jestem..bo jestem mala..:) male jest me miasto;) krk....male smutki mam....ale serduch ogromne....mam nadzieje:)....latam w wyobrazni bo tylko tak potrafie:)...a studia??..takie tam sobie roslinki i zwierzatka poznaje:)........jestem szczesliwa......tak bardzo bardzo bardzo.......dobranoc wszystkim..chyba...bo ciagnie mnie na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo
ale tu dużooo wpisów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dla wszystkich no i dla naszego nowego goscia blixa 🌼 i 👄 akara i tygrysek milej zabawy, i troche rozmawiajcie ze saba a nie tylko za pomoca internetu :D Air tak wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :), a ja siedze rozebrany w ogrodzie i klikam z przenosnego, bo tak goraca, ponownie woda w basenie zaczyna sie ocieplac :) Margot nie jestem pewien czy sie dobrze doczytalem, ale czy wynajmujesz domek ? A z praca, to pewnie zajmie mi okolo 6 tygodni aby znalesc jakas dobra. mala ja tez kiedys uwielbialem kryminaly, ale teraz to wole dzialac na kompie :) pozdrowienia od Anielicy i 👄 Gio gdzie drwa rabia tam wiory leca :) :D ale troche ci sie samopoczucie poprawilo :) kasiek pod kocem? czyzby juz sie jesien zagladala? elles dzieki za pozdrowienia, Anielica tez ciebie pozdrawia i trzyma za ciebie kciuki :) Borewicz mam nadzieje ze wszystko O.K.? Anielica pozdrawia i dzieki za emalie. :) blixa :) 🖐️ daimon jak to gdzie sa wszyscy? my tu jestemy :) saszka :) Trzymajcie sie wszyscy i ci nie wymienieni 👄 Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles 👄..:D ..J23 za cichociemnego z mlodym ..robia ! no bo czego Jan Jasia za mlodu nie nauczy to Hans Kloss nie bedzie umial ! :D ..( co ja piepsze ..):D:D:D Borewicz>> wrocilam jeszcze na momento zeby Ci przypomniec ..że jakby co z ta wygrana ..to tez Cie lubie .. !! (elles nie sluchaj ):D ..nie zapomnij bo inaczej ..\"kaczką bez łeb \" albo w Don Donaldowski - czyli \"kaczy dziob \" ! :D ( no co ty mnie od Ordynatorow wyzywasz to ja tez moge sie odgryżć) blixe >>mniejsza odemnie napewno nie jestes ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×